יותר שכל ממזל. סיפור ולקח.

alonaski

New member
../images/Emo24.gif עניין של התייחסות! ../images/Emo13.gif

האמירה הלעוסה והמשומשת של: "בריחת רוכבים מהפורום" בגלל התבטאויות כאלו ואחרות של אנשים - בעיני היא פאטתית!
יש פה חוק מאוד תרבותי ומנומס שאסור לקלל!! מעבר לזה - אם מישהו נעלב מהודעה של מישהו אחר... - זו אחריותו הבלעדית!!! אם אתה (או אחר) בוחר להעלב - זו הבחירה שלך!! מנסיון אישי - מספר אנשים פה עד היום בחרו להעלב ממני מבלי בכלל שהתאמצתי להעליב אותם!!
וכמו שאני אומרת תמיד - אין לי את הכישורים או היכולות או האפשרות לקחת את האחריות על כל אחד שבוחר להעלב ממני!
לכן - מי שברח עד היום מהפורום בגללי/בגללך/בגלל מישהו אחר... - זה כנראה הפסד שלו!
או בעיה של מנהלי הפורום כאן...
מצד שני, אם הייתי מחוננת ב"יתר רגישות" (-מודה! רגישות להעלבויות/תסכולים/תסביכים של אנשים זה איזה שהוא חסך אצלי...) או יותר "נעלבתנית"... אני מבטיחה לך שהייתי מצליחה להעלב הרבה פעמים מהודעות של אנשים שמתייחסים לאופנים שלהם בלשון נקבה
או כאלו שמתפארים בארוחות הפגרים (הבשריות) שהם טוחנים אחרי כל רכיבה...
וכד'... אני בוחרת - לא להעלב!

קרניצן

New member
היי בלונה. יפה יפה. יוצאת להגן על

ירוןפ חברך הוותיק ... שמחתי לראות שהשלמתם ... הוא בטח בכלל מאושר. יא קשקשנית עם זיכרון קצר, בעצם אנחנו יודעים שלא שכחת שום פרט, אז מה הקטע שלך ומה לא ברור לך? תביני יש אנשים שכותבים כאן במטרה לשתף אחרים (הרגשות/חוויות/מסלולים/...) ויש שכותבים במטרה לפגוע באחרים. העיקר זה שגם אם אותו אחד שמשתף, לא ניפגע, אפילו לא טיפה, זה מוריד לו את החשק לשתף. למי יש כוח להתנצחויות הללו? אני הולך לקנות כפפות איגרוף ויום חמישי בערב עושים טורניר איגרוף אצלך ... יש רק בעיה שאת היחידה בקטגורית משקל #$%#$%#$%

alonaski

New member
אוי אוי בונבון.. ../images/Emo13.gif אתה לא מרוכז..

סובל מבעיות בהבנת הנקרא...
אני מגינה רק על עצמי ועל חיות אחרות!!
לפעמים גם על הטבע בכבודו ובעצמו! אבל לא על אף אחד אחר (לעיתים - מתייצבת להגן על כותבות מהמין החזק והיפה אם אני קוראת כאן שמתנכלים להן...
זה חלק מתופעת הסולידריות הנשית העולמית... לא משהו שיש לי ממש שליטה עליו...
) בכל מקרה, תגובתי היתה ישירות לדבריו ונושא ההודעה של יובל קשטן! אנחנו מדסקסקים בינינו בעניין הזה כבר 4 הודעות (יובל ואני) אם אתה לא שם לב... במקרה!
ואת החברים שלך - עדיין לא גנבתי ממך!
הם בלעדיים שלך!
אולי כדאי שתשאל את החבר שלך בעצמו אם הוא מאושר, לפני שאתה קובע לגביו עובדות בפומבי!
- לא יפה, בונבון...

קרניצן

New member
אוהב אותך המון וממש ממש מתנצל על

המסר שקיבלת מיקירנו
ושכחתי למסור לך ד"ש מאורגול.

alonaski

New member
התנצלותך לא מספקת!...

- תתפשט בבקשה!!!
מחכה לשמוע מה נסגר עם ה"קטן" שלך....
(-אני מתכוונת: "קטן שלך" = הבולם כמובן!!!)

קרניצן

New member
מחר פיש שם אותו בסינגל טרק ואז

אדע ... מקווה שרק טיפולון והוא חוזר אלי
רונית שואלת מתי נוח לך בחמישי?

alonaski

New member
טוב שאתה מעלה את זה כאן בפורום תגיד

איך קוראים למישחה הזאת לטחורים שרונית אמרה לי שהיית מרוצה ממנה???...
(שנמשיך כאן?...
או שנעבור לשח-רחוק?...
ברור לך שתיכף אחד מאתנו מקבל נזיפה מאדון שחם!!
...)

יניב x

New member
זה נורא פשוט ../images/Emo67.gif

הזכרת FF בפורום אופניים ??? רחמנא ליצלן !!! פה זה מתורגם ככה - אתה רוכב עם FF ? בטח אתה פריריידר פושטק שהורס את הטבע אתה גם קופץ, הא ? תועבה ! ברברי חסר תרבות שכמותך אתה לא באמת מטייל בטבע כמונו. (יסלחו לי על הציניות כל אותם חברים שיש לי כאן)

IlanShacham

New member
בחיית, אל תיקח את זה קשה

כמו שאמר פעם חכם סיני עם FF - "Shit Happens" כבר ראיתי פעם אשה מבוגרת רוכבת בת"א על אופני כביש עם FF - כל אחד עושה את השיקולים שלו ובוחר בהתאם. תודה על ה Input.

קרניצן

New member
די אילן, תפוס עמדה אמיתית. אל תעגל

פינות. תגיד באופן חד משמעי: האם ההודעה שלי הזמינה תוקפנות? האם התגובות של ירון עינייניות? במחשבה שניה אולי אני דורש ממך יותר מדי ... לשימחתי, אני יודע שעל כל ירוןפ מעוות מחשבה אחד (או האנונימי השני) יש כאן הרבה מאוד חברה טובים ואני תיקווה שאולי ההודעה שלי תמנע פציעה לפחות לאחד מהרבים והטובים שנימצאים כאן.

ophir28

New member
אתה סובל קצת מרגישות יתר.

צדק מי שטען שקסדה מלאה מגבילה את שדה הראיה , ועלולה לגרום לתאונה (וכמובן להציל לך את הסנטר לאחריה...) אבל בכדי לצאת נחמד עם כולם, אומר לך ששיכנעת אותי. מהיום אני לובש את ה"צביצב" שלי גם ברכיבה בפארק הירקון. שבוע טוב.

רדו כבר מהשטות הזאת של שדה הראיה

זה לא נכון. נקודה. מי שלא מאמין, שינסה (ראה הודעתי למעלה על הקסדה ששומרת על יפי פני).

ophir28

New member
ניסיתי

זה כן נכון נקודה. עכשיו זו מילה שלי מול שלך. מה עושים?

מאוד פשוט

אני רוכב עם FF בכל מקום, בכל תנאי, בכל רכיבה. אין לי חסינות מפני נפילות, וגם לא מפני פגיעות. אתה עושה מה שנראה לך. אם ניסית את הקסדה שאני מדבר עליה, קשה לי להאמין שהיא הגבילה את שדה הראיה שלך במידה משמעותית, אבל אין לי מונופול על האמת, וגם לא אחוזים ברודי. אני מקוה שיותר רוכבים שמרחיבים את מעטפת היכולות שלהם יעברו ל-FF לפני שהם מרויחים צלקת על הפרצוף. רובם עושים זאת אחרי, וחבל. יום טוב

hurod

New member
אופיר28 צודק, שדה הראיה ללא ספק

מוגבל במידה מסוימת במיוחד בעת סיבוב הראש הצידה כפי שנחוץ לעיתים ברכיבת כביש (כפוף כמובן למטרה הסופית - או סופנית - של הרוכב). צודק גם בכך שקרצינן מאד רגיש ובמקום להתפוצץ מצחוק עד דמע מחלק מההודעות שנכתבו כאן, נעלףףף לו וסתם סובל. אופיר28 כתב שמעכשיו הוא לוקח את הצביצב לרכיבות בירקון... אז להרגיע את קרצינן, זו ממש לא בדיחה והיה כאן פעם סיפור על רכיבה פסטוראלית, רגועה, איטית, ממש שלפשטונדה בתנועה, בשביל הירקון בינות לבוסים המרשרשים לרוח בוקר קלה, שנגדע בשברים חמורים בצלעות ועוד נזקים. אם איני טועה אותו רוכב לא הולך היום לשרותים בלי הצביצב שלא לדבר על רכיבה בירקון... (אז קרצינן, גם לסיפור ההוא שהיה חמור ואבסורדי בהרבה זרקו דאחקות והנחתות על הסיפור אבל הכל נילקח ברוח טובה. מה שבטוח, לזה שכתב את קורותיו העגומים וסוריאליסטים משהו, כאב מאד בצלעות השבורות כשצחק מהומור הכפר המקומי).

יניב x

New member
הפורום הזה לימד אותי כל כך הרבה

כשהייתי מתחיל נחשפתי להמון מידע דרך הודעות של אנשים והצלחתי ללמוד "על בשרם של אחרים" גם בנושא מיגון... מי היה חושב על מיגון ו FF לולא התצרף של הודעות והמידע שליקטתי פה בפורום כולל ממקרים של פציעות ודיונים על כך זה הוכיח את עצמו שמוליק תרם פה חתיכה קטנה בפאזל המידע שאנשים ירכיבו פה וכל אחד יבנה לעצמו את התמונה שלו ויסיק את מסקנותיו

IlanShacham

New member
../images/Emo45.gif

לא יכלתי לנסח את זה יותר טוב (עובדה, ניסחתי את זה הרבה פחות טוב...
)

natyh

New member
אתה מזכיר לי משהו ....../images/Emo13.gif

אבל עדיף שלא אכנס לענין הזה כלל ....

alonaski

New member
../images/Emo45.gif

אם הייתי אישתו רונית... המסקנה שלי היתה - לא לתת לו לצאת לרכיבות עם גונטוב!!!
אם הייתי אשתו אלונה... - זה בחיים לא היה קורה!! הוא היה מוחזק אצלי קשור ברצועה בגינה עם מחסום לפה!!
צריך להיות חסר אחריות באופן מוחלט כדי לתנן לקרניצן הזה להסתובב באופן חופשי!!

למעלה