יותר טוב מסקס..

יותר טוב מסקס..

טוב, היה לי ערב כיפי כמו שלא היה לי מזמן. בהפתעה קפצתי לאיזה דאנס בר שמזמן מזמן לא ביקרתי בו... כל הברמנים כמובן התגעגעו, התעלקו (לא שסבלתי) פינקו חופשי במשקאות, הדליקו זיקוקים וגררו אותי לרקוד איתם ואחד החדשים אפילו ניסה לגרור אותי לשירותים איתו על אף שהסבירו לו שהוא יכול להשכוח מזה ושהם מנסים רק שנתיים (על אף שאחד מהם הצליח פעם לגרור אותי לדירה שלו, אבל ששש... זה סוד). רקדתי איתם על הבר, חגגתי, עשיתי את הטיזינג של החיים לכל בני המין החלש שהיו שם, ואפילו קפצתי לבר ממול להגיד שלום לברמנים (עוד ידידים) שפינקו אותי גם הם, ולא ממש נתנו לי לצאת משם עד שהבטחתי לכל אחד ואחד מהם (בלי שידע שהבטחתי לאחרים) שיש לו מצב איתי (מה לעשות, התעקשו שאני אבטיח)... האמת, לשלושה מהם הייתי מוכנה לעשות טובה... אבל אני שוקלת את העניין בכובד אלכוהול... בכל מקרה, היה כל כך כיף שאפילו ויתרתי על סקס עם היזיז ה-מ-ד-ה-י-ם שלי (הבחור היחיד שאי פעם הגעתי איתו לאורגזמה) כדי להשאר ולהמשיך לרקוד ולבלות. היה סוף הדרך (ופספסתם אותי רוקדת על הבר עם שמלה מאווווווד מאווווווד קצרה... הגדירו אותה שם כחצאית מיקרו מיני משודרגת, אבל לא נורא) שיהיה לכם לילה טוב, אני שתויה ברמות קשות והולכת לישון. נשיקות לכולם...

ביג שחר

New member
אין לך מושג כמה אני שתוי...

שלחתי עכשיו כמה הודעות שאני יודע שבבוקר אני מממממממש אצטער עליהם..
אבל איך אומרים - פאק איט... לא אכפת לי כבר... הייתי באומן - היה סיום נהדר ליום ממממממש גרוע... השתכרתי בטירוף - איזה 4-5 וודקות רד בול (תרופה... איכסה) איזה דרמבוי בשביל הסיגר... בקיצור אני שיכור לחלוטין...... ו נ מ א ס לי כבר... אבל מ'כפת לי... ??? בשכרות אני יכול לעשות מה שאני רוצה.. לכתוב איזה שטויות שאני רוצה... מחר - מחר תבוא ההתפכחות... ואיתה החרטה??? (על מה לעזאזל?? זה לא שעשיתי משהו רע... כולה השתכרתי קצת.. ) הרי בסופו של דבר מה אנחנו רוצים?? מישהי נ ו ר מ ל י ת להעביר איתה את החיים שלנו... וזה לא כזה פשוט כמו שנראה... זיונים - לא קשה למצוא.. מישהי אמיתית.. אוה... זה כבר סיפור אחר לחלוטין..... או שהן משעממות ... או שסתם לא מתפתח רגש... (ושלא תהיה פה אי הבנה - האישה (תסלחי לי שאני קורא לך אישה...) האחרונה שהייתי איתה הייתה מ ד ה י מ ה - אבל עובדה.. התחלנו לדבר באמת רק אחרי שנפרדנו.. אולי סתם לא התפתח רגש, לא יודע... ת'אמת - לא יודע בכלל אם אני אשלח את ההודעה הזו, אני משער שאם אתם קוראים אותה... אזי שלחתי (אי שם ממעמקי השכרות שלי... הודעה נטולת אמוטיקונים (כאלה
- סתם הייתי חייב...).... הרי בסופו של יום מה אנחנו מחפשים? An intelectual intercourse - כמו שאמרה אלאניס מוריסט באיזה שיר... פאקינג מישהי שתהיה "בסדר" - שתשלים אותנו, שיהיה לה ראש בריא... ומראה סביר.. (האם האקסיומה באמת קיימת?? כלל שהראש יותר טוב, המראה פחות?? - לא מאמין בזה.. נמאס להאמין בזה..)?? האם בכלל יש זמן למישהי אמיתית בחיים המטורפים האלה?? לימודים (שאם אני לא אתפוס את עצמי בידיים בהם, אני אפול קשות) עבודה? איזה עבודה, 4 עבודות... הרבה יותר ממה שאני מסוגל לעכל, אבל אני בכל זאת מנסה... מה שהוביל לקריסת מערכות טוטאלית... מה לעזאזל הקשר בין זה לפורום סקס?? וואלה.. לא יודע.. חזרתי עכשיו מהאומן שיכור לחלוטין... בודק הודעה שאני יודע שאקסית חביבה מאד (זאת שאני פתאום מדבר איתה..) השאירה לי... (במיוחד בשבילי, ככה היא אמרה...) וכן, אני שיכור לחלוטין... נכנס יין - יצא סוד אומרים... הנה הפאקינג סוד - די!!! נשבר לי.. נשבר לי כמעט מהכל.. ואני בכל זאת ממשיך... וסוחב עוד ועוד ועוד... בלי סיבה ממשית.. אבל מושכים... אינרציה?? אולי אוטוטו אני אתחיל לכתוב נוסחאות בפיזיקה (כוחות דלאמבר וכד'..) טוב... נראה לי שמספיק להיום... מיציתי את 15 השניות שלי.. או כמו שידידה טובה שלי אומרת: מ ס פ י ק ו ד י... שיהיה לכם אחלה לילה שבעולם.. אני מקווה להתעורר בלי הנגאובר רציני (בכל זאת.. דרמבוי והרבה פינלנדיה - אמור להיות בסדר...) (ד"א - אם הצלחתי לכתוב את כל ההודעה הזו במצב שכרותי בלי שגיאות כתיב... אני אמור לקבל 2 נקודות...
שיט... הכנסתי אמוטיקון... לא נורא... יעבור... )

lonestar2003

New member
חחח גדול!

הנג-אובר נעים, שחר יקר. שתה הרבה מים עם לימון בצירוף אקמול. שלא תעיז לשתות קפה! זה לא טוב בהנג אובר. אל תתחרט על כלום אותי הצלחת לרצות ולבדר. כל טוב והרבה אהבה, לונסטאר

ביג שחר

New member
טוב... קודם כל..

אחלה שבידרתי אותך... באמת בכיף - למרות שאני בטח אצטער על כל מה שכתבתי פה... את יודעת.. יש אנשים שלא רגילים במצב רגיל לפתוח את מה שבאמת יש להם על הלב... דבר שני - אלכוהול טוב, לא עושה הנגאובר... משמע לא לשתות כלום, להנות מזה לחלוטין... ממילא גזרתי על עצמי עוצר יציאות (טוב, אולי מסיבת פתיחת סמסטר) עד סוף מועדי ב' - כך שסביר להניח שאני לא אשתכר ככה עוד פעם... אז אני צריך למשוך את זה כמה שאפשר... אז באמת צריך להוציא את הכל עכשיו (זו בכלל בעיה... אם כבר מגיע המשיח ואני משתכר אז אני אומר לאנשים מסביבי את מה שאני חושב עליהם - אלה שאני אוהב: מה זה נהנים, אלה שאני לא אוהב - באסה להם...) בכל מקרה... אני הולך לישון עכשיו... עם חסם עליון להשכמה אבל שום דבר מחייב... ממחר צריך להתחיל לטחון מחדש... אבל - הנימה היא אופטימית... בסופו של דבר האיר כבר היום, הציפורים מצייצות בחוץ (באמת...) ויהיה באמת טוב בסוף (שאם לא כן, אז למה בכלל לקום בבוקר... אה, כן יש כמה סיבובים שווים בחיפה (אם מישהו מעוניין באמת.. מגאולה עד לפיקא... סיבובים מדהימים.. זו כבר סיבה לקום בבוקר ... )) נראה לי שכתבתי מספיק שטויות להיום... שיהיה לכל מי שקורא את זה יום נהדר... הכוונות הן אך ורק טובות... (ד"א - אנשים רעים באמת - לא פגשתי עד היום.. מקסימום אנשים עם אינטרסים שונים משלי.. לגיטימי...) שיהיה לכם יום טוב... תהנו...

הייתי אמורה להיות עכשיו בחיפה...

יש היום מסיבה גדולה במועדון של בן דוד שלי שהבטחתי להגיע אליה.. אבל מישהי (יעני אני למי שלא הבין) לא התעוררה עד עכשיו ופספסה את הרכבות. באסה..... עכשיו איך לעזאזל אני אמורה להגיע לחיפה?!

ביג שחר

New member
בטרמפים? בניידת?? לא קשה...

ובלי קשר - מועדון של בן דוד שלך?? קשרים מעניינים שאת אמורה לספר לנו עליהם???
(למרות שבזמן הקרוב אין יותר מועדונים - אבל לכי תדעי - אולי נעשה קצת עסקים איתו...במסגרת התחומים המגוונים שאני עוסק בהם) C YA

ביג שחר

New member
לא מגיע יותר לרמות של הפעם הקודמת

(טוב, לפחות לא לרמות הסופיות
- אבל בהחלט מותר לי להיות שמח - מ א ד שמח) יאמר לזכות האלכוהול שהוא בהחלט היה סיום נהדר אתמול ליום דרעק... בכל מקרה.. מספיק לכתוב הודעות ארוכות. צריך להתאושש (אין הנגאובר
אלכוהול איכותי - יאמר לזכותם) לעשות קצת סדר בבית ולהתחיל את החריש העמוק....

e t e r n i t y

New member
שמחה שנהנת

אוי, כמה אני מתגעגעת לתקופות האלה שיצאתי למועדונים, השתכרתי ורקדתי כל הלילה... בהחלט יותר טוב מאורגזמה
ומה אני עשיתי בליל חמישי? למדתי למבחן
וזה גם מה שאני הולכת לעשות הערב לצערי
בתקווה שסופ"ש הבא אני סופסוף אצא לבלות...

Purple Mushroom

New member
יופי

איפה זה היה ? איך את ניראית ? שבויה בנדודי שינה ? טוב . ביי .

למעלה