יותר חצוף מזה - יעיפו אותי מהצנזורה

Beauty_fall_under

Well-known member
עולם ה bdsm הוא עולם אפל שתמיד סקרן אותי.
אבל אני אישה טובה ממשפחה טובה שחיה חיים טובים וככה לא מתנהגים.
אני מרגישה מאז ומתמיד ששם זה המקום האמיתי בשבילי ודיי בורחת מהמחשבה הזאת.
עד שהוא הגיע.
לגוף שלי יש רצונות משל עצמו כשאני איתו. אני סומכת עליו.
אני לא שולטת בכלום. ואוהבת את זה.
'תפשקי את הרגליים שלך עכשיו' הוא ציווה בטון תקיף וישיר.
שכבתי על הבטן בסט עור שחור.
הוא עמד מעלי. שוט ביד אחת והזין שלו ביד השניה.
פישקתי אותן וחיכיתי.
הראשון להגיע היה הרעש ורק אחריו הרגשתי בהצלפה. ההפתעה וההמתנה והכאב מתערבבים זה בזה וגורמים לכוס שלי להתכווץ.
לא דיברתי ולא זזתי.
הוא העביר את השוט בעדינות לאורך הגב שלי ושוב הצליף בי. הפעם זה היה חזק יותר והגוף שלי קפץ קצת קדימה.
'אני לא הרשתי לך לזוז' הוא אמר ומיד הצליף שוב. הרגשתי איך הישבן שלי בוער וכל מה שחשבתי עליו היה כמה מושלם יהיה להרגיש את הכאב הזה מחר כשאשב במשרד או בארוחת צהריים. תזכורת כואבת ומתוקה.
לא הצלחתי לזוז אבל הכאב גרם לי לצעוק את שמו.
הוא נהנה מזה והצליף בי שוב ומיד חדר אלי.
'את מבינה?' הוא שאל כשהוא מזיין אותי והשוט מונח על הגב שלי 'כמו שהכוס שלך שייך לי' הוא המשיך ותפס את השיער שלי בחוזקה כשהוא חודר אלי בקצב מהיר יותר ובעוצמה 'גם הכאב שלך שייך לי' ובבת אחת הצליף בי שוב כשהוא עדיין חודר אלי.
התחת שלי בער, הכוס שלי התכווץ ואני לא רציתי שיפסיק אף פעם.
'על ארבע' הוא ציווה ואני מיד קמתי.
הוא תפס את השיער שלי וקרב אותי אל הזין המתוח שלו. יכולתי להריח אותי על הזין שלו. הוא שפשף אותו על השפתיים שלי ואני הושטתי יד אל הכוס שלי שבינתיים טיפטף אל בין הירכיים שלי.
'תפתחי את הפה' הוא אמר ואני צייתי. פתחתי את הפה והכנסתי רק את הכיפה. התענגתי על הטעמים והריחות ובעיקר על המחשבה שעד לפני שניה הוא חדר אלי. הוא לא הוריד את המבט ממני.
המשכתי ללקק את הזין שלו לאורכו והכנסתי את כולו אל הפה שלי כשהאצבעות שלי נכנסות לכוס שלי באותו הקצב. עליתי וירדתי, גונחת ומתכווצת כשאני מוצצת לו כשיד אחת בתוכי והשניה משפשפת לו את הזין. הוא עצר אותי לרגע, משך את הראש שלי לאחור וירק על הזין שלו מלמעלה. עכשיו כבר קרב אותי בחזרה. מיד הכנסתי את הזין שלו לפה שלי. זה היה מושלם. הוא שוב עצר אותי, סטר לי ומיד הרים אותי אליו לנשיקה.
הוא נשכב על הגב וסימן לטפס עליו 'אני חייב לטעום אותך עכשיו' הוא אמר ומיקם את האגן שלי מעל הראש שלו. התיישבתי בעדינות. הכוס שלי מרוח עכשיו על הפרצוף שלו והלשון שלו מלקקת אותי ליקוקים ארוכים, מכסים, לוהטים.
רציתי לזיין לו את הפה, רציתי שיזיין אותי עם הלשון שלו והוא שיגע אותי. התחלתי לזוז במהירות, רציתי לגמור על הלשון שלו. הוא הפליק לי על הישבן ובבת אחת הצמיד את האגן שלי ללשון שלו. לא הצלחתי לזוז ורק הלשון שלו זזה בתוכי. צרחתי. התכווצתי.
'אני יודע מה את רוצה' הוא אמר ודחף שוב את הלשון פנימה תוך שהוא מעמיק אותה.
'אני רוצה לגמור' צעקתי לו. הוא חפן את השדיים שלי בחוזקה וסטר להם. פעם אחר פעם.
הרגשתי שאני עומדת להתפוצץ. השילוב של הכאב עם הלשון שלו היה מדוייק ואני התפוצצתי על הלשון שלו. הוא לא איפשר לי להרגע ורק המשיך ללקק אותי. הפעם לאט ויסודי.
נשכבתי על המיטה מתנשפת. הוא קשר את פרקי הידיים שלי למיטה ופישק אותי.
הוא הניח כרית קטנה מתחת לישבן שלי והסתכל עלי. הוא התיישב מולי ורק הסתכל עלי שוכבת מפוסקת כשהדגדגן שלי נפוח ואדום ושפשף את הזין שלו.
'אני מתכוון לזיין אותך חזק' הוא הודיע לי והתקרב אלי לאט.
הגוף שלי חיכה לו ולזין שלו.
הוא התמקם בין הרגליים שלו ודחף שתי אצבעות אל הפה שלי ומיד אל הפה שלו ואז אל הזין שלו.
אני שכבתי שם מפוסקת וכל מה שרציתי היה להרגיש אותו בתוכי.
הוא הושיט שתי ידיים וליפף את הצוואר שלי וחדר אלי בעוצמה. בכל חדירה הרגשתי איך האחיזה מתהדקת והיכולת לנשום הופכת לקשה יותר.
הוא הסתכל לי עמוק בעיניים והגביר את הקצב. הראש שלי נדפק בקרש המיטה וזה הדליק אותי ואותו.
'אני רוצה לגמור על כל הפנים והחזה שלך' הוא אמר והרגשתי איך המילים סוללות לו דרך.
הוא נאנח ויצא ממני כשהנוזל שלו מכסה את הפנים שלי והחזה ועצר לשפשף עם הזין שלו את הכל ונישק אותי.
הוא שיחרר אותי ונשכב צמוד אלי, מחבק אותי. 'אני כל כך אוהב להזדיין איתך' הוא לחש לי ואני התלבשתי וחזרתי אל החיים הטובים והנכונים שלי כשהזונה שבי מתכנסת פנימה.
עד הטירוף הבא. אני שלו.

לא מתפשרת כלל

Well-known member
עולם ה bdsm הוא עולם אפל שתמיד סקרן אותי.
אבל אני אישה טובה ממשפחה טובה שחיה חיים טובים וככה לא מתנהגים.
אני מרגישה מאז ומתמיד ששם זה המקום האמיתי בשבילי ודיי בורחת מהמחשבה הזאת.
עד שהוא הגיע.
לגוף שלי יש רצונות משל עצמו כשאני איתו. אני סומכת עליו.
אני לא שולטת בכלום. ואוהבת את זה.
'תפשקי את הרגליים שלך עכשיו' הוא ציווה בטון תקיף וישיר.
שכבתי על הבטן בסט עור שחור.
הוא עמד מעלי. שוט ביד אחת והזין שלו ביד השניה.
פישקתי אותן וחיכיתי.
הראשון להגיע היה הרעש ורק אחריו הרגשתי בהצלפה. ההפתעה וההמתנה והכאב מתערבבים זה בזה וגורמים לכוס שלי להתכווץ.
לא דיברתי ולא זזתי.
הוא העביר את השוט בעדינות לאורך הגב שלי ושוב הצליף בי. הפעם זה היה חזק יותר והגוף שלי קפץ קצת קדימה.
'אני לא הרשתי לך לזוז' הוא אמר ומיד הצליף שוב. הרגשתי איך הישבן שלי בוער וכל מה שחשבתי עליו היה כמה מושלם יהיה להרגיש את הכאב הזה מחר כשאשב במשרד או בארוחת צהריים. תזכורת כואבת ומתוקה.
לא הצלחתי לזוז אבל הכאב גרם לי לצעוק את שמו.
הוא נהנה מזה והצליף בי שוב ומיד חדר אלי.
'את מבינה?' הוא שאל כשהוא מזיין אותי והשוט מונח על הגב שלי 'כמו שהכוס שלך שייך לי' הוא המשיך ותפס את השיער שלי בחוזקה כשהוא חודר אלי בקצב מהיר יותר ובעוצמה 'גם הכאב שלך שייך לי' ובבת אחת הצליף בי שוב כשהוא עדיין חודר אלי.
התחת שלי בער, הכוס שלי התכווץ ואני לא רציתי שיפסיק אף פעם.
'על ארבע' הוא ציווה ואני מיד קמתי.
הוא תפס את השיער שלי וקרב אותי אל הזין המתוח שלו. יכולתי להריח אותי על הזין שלו. הוא שפשף אותו על השפתיים שלי ואני הושטתי יד אל הכוס שלי שבינתיים טיפטף אל בין הירכיים שלי.
'תפתחי את הפה' הוא אמר ואני צייתי. פתחתי את הפה והכנסתי רק את הכיפה. התענגתי על הטעמים והריחות ובעיקר על המחשבה שעד לפני שניה הוא חדר אלי. הוא לא הוריד את המבט ממני.
המשכתי ללקק את הזין שלו לאורכו והכנסתי את כולו אל הפה שלי כשהאצבעות שלי נכנסות לכוס שלי באותו הקצב. עליתי וירדתי, גונחת ומתכווצת כשאני מוצצת לו כשיד אחת בתוכי והשניה משפשפת לו את הזין. הוא עצר אותי לרגע, משך את הראש שלי לאחור וירק על הזין שלו מלמעלה. עכשיו כבר קרב אותי בחזרה. מיד הכנסתי את הזין שלו לפה שלי. זה היה מושלם. הוא שוב עצר אותי, סטר לי ומיד הרים אותי אליו לנשיקה.
הוא נשכב על הגב וסימן לטפס עליו 'אני חייב לטעום אותך עכשיו' הוא אמר ומיקם את האגן שלי מעל הראש שלו. התיישבתי בעדינות. הכוס שלי מרוח עכשיו על הפרצוף שלו והלשון שלו מלקקת אותי ליקוקים ארוכים, מכסים, לוהטים.
רציתי לזיין לו את הפה, רציתי שיזיין אותי עם הלשון שלו והוא שיגע אותי. התחלתי לזוז במהירות, רציתי לגמור על הלשון שלו. הוא הפליק לי על הישבן ובבת אחת הצמיד את האגן שלי ללשון שלו. לא הצלחתי לזוז ורק הלשון שלו זזה בתוכי. צרחתי. התכווצתי.
'אני יודע מה את רוצה' הוא אמר ודחף שוב את הלשון פנימה תוך שהוא מעמיק אותה.
'אני רוצה לגמור' צעקתי לו. הוא חפן את השדיים שלי בחוזקה וסטר להם. פעם אחר פעם.
הרגשתי שאני עומדת להתפוצץ. השילוב של הכאב עם הלשון שלו היה מדוייק ואני התפוצצתי על הלשון שלו. הוא לא איפשר לי להרגע ורק המשיך ללקק אותי. הפעם לאט ויסודי.
נשכבתי על המיטה מתנשפת. הוא קשר את פרקי הידיים שלי למיטה ופישק אותי.
הוא הניח כרית קטנה מתחת לישבן שלי והסתכל עלי. הוא התיישב מולי ורק הסתכל עלי שוכבת מפוסקת כשהדגדגן שלי נפוח ואדום ושפשף את הזין שלו.
'אני מתכוון לזיין אותך חזק' הוא הודיע לי והתקרב אלי לאט.
הגוף שלי חיכה לו ולזין שלו.
הוא התמקם בין הרגליים שלו ודחף שתי אצבעות אל הפה שלי ומיד אל הפה שלו ואז אל הזין שלו.
אני שכבתי שם מפוסקת וכל מה שרציתי היה להרגיש אותו בתוכי.
הוא הושיט שתי ידיים וליפף את הצוואר שלי וחדר אלי בעוצמה. בכל חדירה הרגשתי איך האחיזה מתהדקת והיכולת לנשום הופכת לקשה יותר.
הוא הסתכל לי עמוק בעיניים והגביר את הקצב. הראש שלי נדפק בקרש המיטה וזה הדליק אותי ואותו.
'אני רוצה לגמור על כל הפנים והחזה שלך' הוא אמר והרגשתי איך המילים סוללות לו דרך.
הוא נאנח ויצא ממני כשהנוזל שלו מכסה את הפנים שלי והחזה ועצר לשפשף עם הזין שלו את הכל ונישק אותי.
הוא שיחרר אותי ונשכב צמוד אלי, מחבק אותי. 'אני כל כך אוהב להזדיין איתך' הוא לחש לי ואני התלבשתי וחזרתי אל החיים הטובים והנכונים שלי כשהזונה שבי מתכנסת פנימה.
עד הטירוף הבא. אני שלו.
מתגעגעת לפעם
כשמילים אלומות היו מרטיטות אותי
כיום הן כאלו רק כשהן מחוברות לגוף הנכון
לראש הנכון
ובעיקר...לנכון
עוד לא החלטתי אם אני מעדיפה את אז או את היום אז אחליט שאני מעדיפה את השונה

מתגעגעת לגעגוע

Beauty_fall_under

Well-known member
מה ששונה הוא שהכתיבה שלה יפה, רהוטה, גורמת לך להפליג בדמיון, לדמות מצב אמיתי. אתה ממש מרגיש מה היא חושבת.
אני חושב שצריך לפרגן ולעודד
זו דעתי
ממש שמחה שאהבת
מתגעגעת לפעם
כשמילים אלומות היו מרטיטות אותי
כיום הן כאלו רק כשהן מחוברות לגוף הנכון
לראש הנכון
ובעיקר...לנכון
עוד לא החלטתי אם אני מעדיפה את אז או את היום אז אחליט שאני מעדיפה את השונה

מתגעגעת לגעגוע
אני מבינה אותך
כל כך נהנת מהרטט הזה
מהדימיון והתחושות
אני מודה שזה עמוק בתוכי אבל עם הפרטנר הנכון מגיעה השראה חדשה ורטט חזקקקק
אבל אז יש כאבי דגדגן וטיפטופים שעוברים אפילו את המכנסיים
סיכונים 😏

לא מתפשרת כלל

Well-known member
ממש שמחה שאהבת

אני מבינה אותך
כל כך נהנת מהרטט הזה
מהדימיון והתחושות
אני מודה שזה עמוק בתוכי אבל עם הפרטנר הנכון מגיעה השראה חדשה ורטט חזקקקק
אבל אז יש כאבי דגדגן וטיפטופים שעוברים אפילו את המכנסיים
סיכונים 😏
התכוונתי שהסיפור שלך פחות מדבר אלי ושלי אישית נדרש קצת מעבר. קצת הרבה אפילו אבל היי, העיקר שאת מפסוטה+חייכנצ'יק

הייתה לי התנסות פעם עם BDSM,
זה היה עם אישתי, במהלך האקט הרגל שלי הסתבכה בשמיכה ברגע מסויים ממש הייתי קשור, זה היה ה-B.
אחרי שהשתחררתי תוך כדי שינוי תנוחה הסתובבתי "ונגמרה לי המיטה" ונפלתי על הריצפה זה היה ה-S.

האמת זה הספיק לי ולא ניסיתי את שאר האותיות.

alongrin100

Well-known member
קיצר אפשר לסכם את כל האירוע בכמה משפטים קצרים.
1. הוא נתן לי כמה כאפות טובות
2. מצצתי לו
3. הוא זיין אותי.

alongrin100

Well-known member
כן אבל השאלה היא למה לקצר...?
למה כל דבר צריך להיות אמ.לק...?
צריך לקצר כדי שזה לא יהיה אמ;לק.
תגיד לי, בעידן הסוויפ ימינה סוויפ שמאלה - למי יש סבלנות לקרוא חפירות וטקסטים ארוכים?
אני מוכן להשקיע ולקרוא טקסט ארוך אם הוא מחדש לי משהו.
מה שונה הטקסט הזה ממליון טקסטים דומים? תמצא לי דבר אחד.

Tarzan_dude

Active member
צריך לקצר כדי שזה לא יהיה אמ;לק.
תגיד לי, בעידן הסוויפ ימינה סוויפ שמאלה - למי יש סבלנות לקרוא חפירות וטקסטים ארוכים?
אני מוכן להשקיע ולקרוא טקסט ארוך אם הוא מחדש לי משהו.
מה שונה הטקסט הזה ממליון טקסטים דומים? תמצא לי דבר אחד.
אז למה לקרוא ספרים?
למה להקשיב לחדשות?
למה להיפגש עם חברים...?
שום דבר לא באמת מתחדש!!

הרי בעידן של היום גם להקריא ספר לילד יכול להיות: "פלוטו ברח - וחזר לגדי". הילד יבין מזה משהו? זה יגרום לו לחשוב על מה שקרה בסיפור? יפתח לו את הדמיון?? לא!!

או שיש עניין או שאין - אם אין לך עניין הרי גם הקיצור מיותר. פשוט אל תקרא דלג הלאה... לא רק כאן - בכל דבר.

אבל צריל לזכור שלהסוויף ימינה ושמאלה מאבד המון.
למילים יש ערך!! (היום בעידן טוויטר, טיקטוק וכו' - אולי קצת פחות).
קיצור או אימלוק, ולא רק כאן, מחמיץ את כל הערך המוסף שיש למילים, כולל כל הסאבטקסט ומה שהן אמורות לגרום לך להרגיש ולחשוב.

לי זה נראה חבל לקצר ולא לעניין לחלוטין...

alongrin100

Well-known member
אז למה לקרוא ספרים?
למה להקשיב לחדשות?
למה להיפגש עם חברים...?
שום דבר לא באמת מתחדש!!

הרי בעידן של היום גם להקריא ספר לילד יכול להיות: "פלוטו ברח - וחזר לגדי". הילד יבין מזה משהו? זה יגרום לו לחשוב על מה שקרה בסיפור? יפתח לו את הדמיון?? לא!!

או שיש עניין או שאין - אם אין לך עניין הרי גם הקיצור מיותר. פשוט אל תקרא דלג הלאה... לא רק כאן - בכל דבר.

אבל צריל לזכור שלהסוויף ימינה ושמאלה מאבד המון.
למילים יש ערך!! (היום בעידן טוויטר, טיקטוק וכו' - אולי קצת פחות).
קיצור או אימלוק, ולא רק כאן, מחמיץ את כל הערך המוסף שיש למילים, כולל כל הסאבטקסט ומה שהן אמורות לגרום לך להרגיש ולחשוב.

לי זה נראה חבל לקצר ולא לעניין לחלוטין...
טוב ששאלת את השאלות האלה.
1. למה לקרוא ספרים? מי אמר שצריך לקרוא את כולם?
קוראים את מה שמעניין ומה שמחדש, ועל מה שהוא more of the same מדלגים.

2. למה להקשיב לחדשות: כי חדשות הן מחדשות!! אחרת הן לא היו חדשות.
וגם לא לכל דבר בתשקורת צריך להקשיב

3. למה להפגש עם חברים? כי זה כיף. ורצוי שיהיו כמה מעגלים חברתיים.
יש לי לדוגמא את החברים שאנחנו יוצאים ביחד לציד וטיולים
יש חברים מהעבודה
יש חברים מהחוג החברתי של אשתי

ולגופו של עניין והסיפור הזה.. הוא באמת חידש לך משהו?
כמה סיפורים מהז'אנר הזה קראת?
תענה ביושר, לא כמו אחד שמנסה לזכות בכמה נקודות מ @Beauty_fall_under

ביננו, זה לא יעזור לך מכמה סיבות:
1. יש מצב שהיא טרול
2. נשים לא פועלות ככה.
אם היא הייתה מסמנת אותך כחומר לפעילות שהיא תיארה בסיפור שלה, כבר היית שומע ממנה בפרטי.

Beauty_fall_under

Well-known member

יש חברים מהעבודה

1. יש מצב שהיא טרול
2. נשים לא פועלות ככה.
אם היא הייתה מסמנת אותך כחומר לפעילות שהיא תיארה בסיפור שלה, כבר היית שומע ממנה בפרטי.
הוא לא מנסה לזכות בכלום, רק מביע דעתו
אתה כזה שלילי שזה מסריח מהמסך
ספרים? אם אהבתי ז'אנר אז אני אקרא כמה ספרים מהז'אנר
מתערבת שאתה מקשיב לחדשות ברדיו בדרך לאנשהו, קורא חלק מהן ברשת ועדיין יושב מול מסך הטלויזיה בערב
למה?
עונה בתשובות של 'כי זה כיף'. נו באמת
גם לכתוב זה כיף וגם לקרוא
ויכול מאוד להיות שאני טרול, לחזור אליך עם זה?

Tarzan_dude

Active member

יש חברים מהעבודה

1. יש מצב שהיא טרול
2. נשים לא פועלות ככה.
1. לגרסתך - ברגע שקראת ספר אחד (!!) של רומן או ספר בלשי וכו' קראת את כולם ואף אחד לא יחדש כלום... אבל אם אתה קורא שניים והוא כן מחדש שלך... סתרת את עצמך.

2. חדשות לא מחדשות כלום!!! תמיד תהיה שחיצות, תמיד תמיד יהיו מקרי אונס, תמיד יהיה טרור, תמיד תהיה אלימות וכו' וכו'
כלומר לשיטתך - ברגע שראית חדשות פעם אחת - אתה לא צריך לראות יותר - אין שינוי במהות - רק השמות משתנים - ושוב סותר את עצמך...

3. לגבי החברים - גם כאן - ציינת כיף (!!) - לא ציינת חזרה על דברים... גם טקסט שקראת כבר דומים כמוהו יכול להיות כיף...

חייב לשאול - אתה גם אף פעם לא מאזין לשיר ששמעת כבר פעמיים? או לשירים דומים לו??
מניח שאתה כן - כי זה כייף...
ראה להלן בסע' זה!

4. קראתי מלא סיפורים כאלה - ואם מדובר בטקסט טוב אני אקרא גם אותו ואפילו כמה פעמים! - כן כי זה כייף לי!!

5. לא אוהב להכליל ולהחליט בשביל כל הנשים איך הן פועלות או איך הן צריכות לפעול. כמו שיש גבר שצריך שיאמלקו לו כל דבר כי הוא קרה פעם אחת משהו דומה או עשה פעם אחת משהו קרוב לזה - ככה יש גברים שאוהבים להתעמק בדברים - גם אם הם עשו את זה כבר 400 פעם.
אותו דבר לגבי נשים... כל אחת תחליט בשביל עצמה.

6. אל תתחיל איתי לגבי ציד.

7. אני בטוח שהיא טרול 😎

alongrin100

Well-known member
1. לגרסתך - ברגע שקראת ספר אחד (!!) של רומן או ספר בלשי וכו' קראת את כולם ואף אחד לא יחדש כלום... אבל אם אתה קורא שניים והוא כן מחדש שלך... סתרת את עצמך.

2. חדשות לא מחדשות כלום!!! תמיד תהיה שחיצות, תמיד תמיד יהיו מקרי אונס, תמיד יהיה טרור, תמיד תהיה אלימות וכו' וכו'
כלומר לשיטתך - ברגע שראית חדשות פעם אחת - אתה לא צריך לראות יותר - אין שינוי במהות - רק השמות משתנים - ושוב סותר את עצמך...

3. לגבי החברים - גם כאן - ציינת כיף (!!) - לא ציינת חזרה על דברים... גם טקסט שקראת כבר דומים כמוהו יכול להיות כיף...

חייב לשאול - אתה גם אף פעם לא מאזין לשיר ששמעת כבר פעמיים? או לשירים דומים לו??
מניח שאתה כן - כי זה כייף...
ראה להלן בסע' זה!

4. קראתי מלא סיפורים כאלה - ואם מדובר בטקסט טוב אני אקרא גם אותו ואפילו כמה פעמים! - כן כי זה כייף לי!!

5. לא אוהב להכליל ולהחליט בשביל כל הנשים איך הן פועלות או איך הן צריכות לפעול. כמו שיש גבר שצריך שיאמלקו לו כל דבר כי הוא קרה פעם אחת משהו דומה או עשה פעם אחת משהו קרוב לזה - ככה יש גברים שאוהבים להתעמק בדברים - גם אם הם עשו את זה כבר 400 פעם.
אותו דבר לגבי נשים... כל אחת תחליט בשביל עצמה.

6. אל תתחיל איתי לגבי ציד.

7. אני בטוח שהיא טרול 😎
קיצר...
אני מקווה שאחרי ששימשת כהאביר על הסוס הלבן, היא לפחות תתגמל אותך באיזה זיון.
אם כן, תזקוף אותו לזכותי :ROFLMAO::ROFLMAO:

Tarzan_dude

Active member
קיצר...
אני מקווה שאחרי ששימשת כהאביר על הסוס הלבן, היא לפחות תתגמל אותך באיזה זיון.
אם כן, תזקוף אותו לזכותי :ROFLMAO::ROFLMAO:
סורי... אני פחות בקטע של סוסים לבנים...
יותר פריזים שחורים...
לא סגרנו על טרול?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל

יש חברים מהעבודה

1. יש מצב שהיא טרול
2. נשים לא פועלות ככה.
נשים לא פועלות ככה?אחרי כל כך הרבה שנים בפורומים ,עולם ה BDSM לבטח לא מוזר לך ובטח קראת המון פוסטים בנושא,ולפעמים או ברוב המקרים אתה יכול פשוט לדלג,כמו הרבה אחרים אם זה לא עושה להם,ותצא מנקודת הנחה שהיא באמת אישה שכותבת כאן ולא טרול.

alongrin100

Well-known member
נשים לא פועלות ככה?אחרי כל כך הרבה שנים בפורומים ,עולם ה BDSM לבטח לא מוזר לך ובטח קראת המון פוסטים בנושא,ולפעמים או ברוב המקרים אתה יכול פשוט לדלג,כמו הרבה אחרים אם זה לא עושה להם,ותצא מנקודת הנחה שהיא באמת אישה שכותבת כאן ולא טרול.
תאמיני לי ששום דבר לא מוזר לי.
אני פשוט בוחר להסתכל על העולם בצורה הומוריסטית.

למעלה