יורק לכם את האמת בפרצוץ !

יורק לכם את האמת בפרצוץ !

הפורום הזה ניהיה קצת משעמם , מספר האנשים ירד בצורה חדה , אין כאן שום דבר מעניין .. חוץ מויכוחים קטנים , אני חושב שצריך לעשות מבצע להביא לכאן ילדים ! את כל אילת.. תראו מזה לפי דעתי יש 5 - 6 אנשים פעילים ! כל השאר משתינים על הפורום הזה בקשת כמוני ! זהו נמאס מכל החרא שהולך כאן תתחילו להביא אנשים .. זה אמרו להיות הפורום של אילת ולא של 6-5 אנשים ! כן אני יורק לכם את האמת בפרצוץ!
 
אתה איש אמיץ.../images/Emo106.gif

סוף סוף בא אדם פיקח ואמיץ שיגיד לנו, לחברי הפורום המושתנים, שהפורום חרא. תודה!
 

תיפלץ

New member
אתה איש אידיוט ולא מחריכים אותך ...

להישאר כאן אז יאאלה ביי הדבר היחיד שאתה יכול "לירוק" זה את עצמך מכאן ואני אודה לך אישית... אולי 5 6 אנשים (שעזוב שזה הרבה יותר.) אבל אנחנו נהנים. ונהנה יותר אם לא תהיה כאן. ומרקו הבחור מתוודה מאחורי שם בדוי אז לא הייתי ממהר לכנות אותו אמיץ!!!
 
עדי - היית צ-י-נ-י !

וואי... אנשים כבר לא יודעים מתי איש צוחק ומתי לא... איפה סטלי שתעמיד אותכם על מקומכם (
)
 

סנטה

New member
לאילתי העצבני ...

אני ממש לא חושב שהפורום ירד להפך הוא עלה אין נער או נערה בעיר בערך שלא שמע על הפורום , ואם תספור תראה שיש יותר אנשים פעילים ... אני ואיציק לא יכולים לתת את כל הנושאים שתדונו עליהם אנחנו עושים כמיטב יכולתנו , בכל מקרה אני אשמח אם גם אתה אילתי עצבני , תציע נושאים ונשמח לדון עליהם , אני חושב שכל פעם שיש פה דיון מענין הרבה מאוד הודעות נרשמות בפורום ממספר רב של משתמשים ... זיבולי שכל לא עובדים עלי ... הפורום שלנו הוא הפורום צאו אמיגוס !
 
OK, קצת צניעות לא תזיק לנו שגיא.

לא יזיק לנו קצת צניעות. "כל נער בעיר"... "הפורום"? עזוב... קצת צניעות. כל אחד יכול לחשוב איך שהוא רוצה. תן לאיש הזה לחשוב ככה. במידה ולא טוב לו, שילך. אנחנו לא נחזיק כאן אף אחד נגד רצונו.
 
דעתי בנושא

אני לא יודע אם צריך להגיד דברים בבוטות שכזו, ולאן זה יוביל, אבל רציתי להגיד את דעתי, שמתבססת ברובה על עובדות. פורום - צוות של משתתפים בדיון לבירור בעיה מסויימת (מילון ספיר) דיון - בירור בדרך של עיון ושיחה, שיקול (מילון ספיר) בדקתי את שתי ההגדרות המילוניות לשני הערכים שמרכיבים את הפורום שלנו. גילינו שהמילה פורום מתייחסת לצוות של אנשים שרוצים לפתור סוגיה כלשהי, ושדיון זה בירור (של בעיה) בדרך של עיון ושיחה. אם נשליך את זה לפורום שלנו, נבין שאנחנו קבוצה של אנשים בעלי צביון משותף (כולנו אילתים, או יש לנו קשר לאילת), וכולנו מנסים לפתור בעיות שונות שעולות בהודעות שונות (כל הודעה זו בעיה אחרת), בצורה של התדיינות בנושא. יחד עם זאת, זה איננו פורום מקצועי שעוסק שסוגיות מקצועיות, ויש לו גם פן חברתי. ולכן, בפורום מסוג זה, בו אנו גם מנסים לשמור על איזשהו גרעין איכותי של כותבים, מן הנכון שנטפח צוות אמין על ידי הודעות אישיות בתכנן (לדוגמא - מזל טוב לחן אפרת! וכולם משרשרים מזל טוב), או משחקים קלילים יותר (לדוגמא, בפורום אמנות יש תחרות מלך השבוע, מי שמעלה הכי הרבה יצירות זוכה במלך השבוע), כדי שנוכל לשמור על איזשהו איזון בין פתירת בעיות בלבד (ואז לא יהיו לנו כותבים קבועים, או פחות כותבים קבועים), לבין חברתיות בלבד (כי אז אנחנו נהיה משהו בסגנון דשדושונים של ערב ערב, או דפוק שפשוף של העיר. מסירת דשים, רכילות ואופנה, בידור והודעות אישיות, כמו כן השמצות והעלבות). בכל הודעה שאנחנו פותחים אנחנו צריכים לשאול את עצמנו האם זה יתרום לרמת הפורום, שכפי שכבר הבנו, נקבעת על פי סוג השאלה (חברתית או מקצועית באופיה), והתרומה שהיא תתרום. פעמים רבות אני נמנע מלהגיב לשרשורים שונים עם דעתי, כי אני יודע שאני לא אשנה ואזיז דבר וחצי דבר בדיון, ולא אתרום לפתרון הבעיה, אם יש בכלל בעיה (לדוגמא, אני בדרך כלל לא משתתף בהודעות שקשורות לחברת הפורום, כי אין לי הרבה עניין בהן, אפילו שאני מבין שהן הכרחיות.) בזמן האחרון, אפשר בהחלט לומר שהתוכן התדרדר. בין אם זה עקב שינוי כותבים (חלק התגייס, חלק עזב מסיבותיו שלו), בין אם זה חוסר זמן לאנשים מסויימים לכתוב (לימודים ועיסוקים אחרים), ובין אם זה עייפות מסויימת מנושאים שלרוב כבדים לאנשים. העמדה שנקטה בה ההנהלה, הרי היא השמצה בוטה של כל אלו המנסים לשפר ולהאיר את עיניהם של המשתתפים בדיונים (בין אם דרכם בוטה או רהוטה), נלוזה ושגויה. תפקיד ההנהלה ליצור לגולשים בית, ובמידה רבה ההנהלה מציעה את מיטת הפורום בה יישכבו הקוראים והכותבים הקבועים. ההנהלה צריכה לדאוג לאיכות ורמת הפורום, שכן באחריותה הוא, ולאו דווקא לצנזר הודעות שאינן קשורות בקשר הדוק לפורום, אלא להעלות נושאים על סדר היום, ולעודד כותבים שכותבים לעניין, או אם תרצו - לשמור על האיזון. יחד עם זאת, לא זו אחריותה הבלעדית של ההנהלה לשמור על רמתו הנאותה של הדיונים כאן, אלא אחריותינו הכותבים הקבועים, עימהם אני נמנה. ולכן, אני מעלה כמה דיונים מעניינים (כך אני מקווה), שייעלו את הרמה הכללית, וייתרמו לאחרים.
 

דא18

New member
לדעתי..............................

הפורום הזה מנוהל (ברובו המוחלט) על ידי כמה חבר´ה, שמכירים אחד את השני, ולכן סבבה להם לדסכס פה אחד עם השני. כך שזה לא ממש פורום של "אילת".. מה שכן- זה לא אשמתם שזה נהייה ככה! אתם מוזמנים להביא אנשים נוספים שישתתפו בו ואז זה יהיה פורום יותר כללי, מפרטי. תודה
 

דא18

New member
שכחתי לציין משהו קטן...

- בגלל שרוב משתתפי הפורום הם מאותה חבורה, ומכירים אחד את השני, אלה שלא נמצאים ב"חבורה" שלהם מרגישים קצת לא שייכים...... (ככה נראה לי..) מה שהופך את הפורום ליותר אישי, ופחות מעניין לאנשים האחרים..
 

seafox

New member
אני יודע שאני לא נכנסתי לפורום שבוע

ומהסיבה שמשעמם פה בגלל שאני כבר יודע על מה מדברים,מה התגובות של כל אחד ולא מדברים על שום דבר חדש...מבחינתי מה ש"אילתי עצבני" רשם היה נכון אבל אי אפשר סתם לתת ביקורת בלי לתת עצות...אהה רגע הוא נתן בעצם עצות..אבל בכל זאת צריך לשנות כאן משהו זה בטוח.מה?לא יודע.אל תשאלו אותי.קשה לי לבחור קרמבו.
 

שייה

New member
תפסיקי כבר לאכול יא שמנה ענקית!

ובכל אופן... לדעתי אם יש למישהו תלונות הצעות מענות הערות והארות הוא יכול לשלוח את זה למנהלים במסר אישי (אם זה כמובן משהו שהם יכולים לפתור) בכל אופן לא נראה לי לעניין להשמיץ ככה אם אתה רוצה להתלונן עשה זאת בצורה יותר תרבותית ופחות בוטה. גם זה יתרום לרמת הדיון בפורום.
 

havlaz

New member
א. נשלול משהו

עמדת שלילה של צד אחד בהנהלה אינה מקבילה לשני הצדדים, אני מקבל את כל תלונותכם בהבנה, ומשכיל מהם. אין לי בעיה איתם. פורום הוא קהילה, ומכאן שלקהילה כולם אחראים, המנהלים אינם שונים משאר חברי הקהילה, חובות וחוקי הקהילה נכפים גם עליהם. מהשתתפות של שנים בפורמים, למדתי שהנהלת פורום טובה היא אחת שנותנת יד חופשית, וכליה הטכנים הם למען סדר הפורום. וכך לדעתי אני מנסה להביע זאת, הודעות כמעט ולא נמחקות, למעט קללות ודיונים המבזים אנשים, הכל מתקבל, אנחנו מסתפקים בשרשור ועשיית סדר בפורום כדי לא ליצור בלאגן. פורום קהילתי הוא לא קייטנה, ואם מישהו מגיע לפה כדי שהנהלת הפורום תשעשעע אותו, ותעביר לו את הזמן באינטרנט אז זאת טעותו, הקהילה כאחת שפתוחה לכולם מזמינה את כולם לדון, במקרה שלנו על מה שקורה באילת. כמובן שהנהלת הפורום כמו כל משתמש מנסה להרים את הפורום, ועובדה שאני ושגיא מנסים ליצור דיונים, אבל בכנות, מהרבה מהם אתם מתעלמים. מה שגם נושאים הקשורים לפורום, למשל לאחר שהיו תגובות אנטי נגד אירוח נטלי ביקשנו הצעות לאירוח, ומלבד אחת, לא קיבלנו אף אחת, אז מצד אחד שאנחנו יוזמים משהו, אנחנו מקבלים טענות שזה לא טוב, אבל שאנחנו מגיעים לדמוקרטיה, ומציעים לכם לבחור מה יהיה, ישנה התעלמות טוטאלית מכך, כך שחלקם של התלונות קצת לא מוצדקות. ישנם כאלה שדיונים פוליטים מבריחים אותם למשל, שמעתי המון תגובות מאנשים שלא מעוניינים להגיב בהם, כי הם רציניים מדי בשבילהם, מצד שני אותם אנשים שכן מגיבים בדיונים האלה נמנעים מלהגיב בדיונים יותר נמוכים. מכאן קיבלנו 2 סוגי משתתפים, לדיונים רציניים ולא רציניים. מכוון שאין הגבלות בפורום, כל אחד מוזמן לעלות את הנושאים אשר מעניינים אותו. לנושא כמות האנשים, הנהלת הפורום מסתכמת ב2 אנשים, ומכוון ששניהם עושים זאת בהתנדבות, ואין מדובר פה בחברה אישית שלהם, אין בדיוק תקציבי פירסום לפורום, לכן כל פירסום הפורום נעשה מאחד לשני, אם כל אחד ידאג להביא את חבריו לפורום, ולא לחכות שהנהלת הפורום תגיע עליהם, כמות האנשים תגדל משמעותית, ואני יודע שיש פה כמה אנשים שהם באמת נכס לקהילה, אשר דואגים להביא את חבריהם, ובאמת כל הכבוד להם. ושוב לרמת התכנים, קשה לשפר עם רק השמצות, קל יותר לשפר שאותו אדם אשר השמצות בפיו גם יוכל לתת את עצותיו לשיפור, הרי אם לאדם יש בעיה, רוב סיכוי שיש לו גם עצה כיצד לתקן אותה, ולא זה בעיה ללא פתרון.
 
למעלה