יוצאת מהארון וחוזרת לחיק הבית האהוב

יוצאת מהארון וחוזרת לחיק הבית האהוב

בתקווה עד למרץ 2013, מועד הת.ל.מ

כן, כן, בהיסוס ובאופטימיות זהירה שמחה לבשר שאני שוב בהיריון, שבוע 11+2.
היום עשינו שקיפות וטפו טפו טפו הכל בסדר.

זה לא שכבר לא הייתה לי הפחדה אתמול, כאשר בספירת דם, רמת הטסיות צנחה ל- 57000 (הטווח בין 150000-400000)..ובבכי התקשרתי לקופרמינץ שכמובן הרגיע מיד ולא הבין על מה הלחץ..(לא קריטי כרגע עניין האפידורל אני עדיין לא לפני לידה, אבל בגלל הקלקסן+אספירין+ רמת טסיות כ"כ נמוכה אני חששתי מדימום שלי)..
אבל היום הלכתי לבקש ספירת דם ידנית של הטסיות ותודה לאל הכל תקין.
אז או שזו טעות מעבדה או שזהו אכן אזהרה להרס טסיות..בינתיים במעקב של ספירת דם בשבועות הקרובים ונראה מה יהיה..

אז למי שחברה שלי גם בפייס, בבקשה לשמור בסוד ולא לכתוב שום דבר שכן אנחנו עוד לא מפרסמים את דבר ההיריון..

אז אגב הפוסט מטה, חברותיי להיריון הקודם (והמוצלח שלי!), קדימה-להצטרף!

bubiba2

New member
של אושר. אין איקון אחר מתאים.

איזה יופי! אני ממש מתרגשת עבורכם.

ואו, היום בדיוק בעלי הלך להביא לי קלקסן כי בקרוב רוצים לנסות שוב וליתר דיוק מחר הבדיקה אצל פרופ' יגל לגבי הקיסרי שעברתי-מה עושים כי אני חושבת על הריון נוסף.

את ממש ריגשת אותי. מחזיקה אצבעות ולא משחררת עד שתודיעי שאת אמא לשניים.

תודה לכולן!

ותודה גל ו- bubiba2 אתכן אני מכירה באופן אישי, מקווה להפגש שוב בקרוב כולנו יחד לארוחת בוקר של יום ששי כמו באותו בוקר קסום של מעגל נשי מעצים ביותר!
כידוע אצלנו לא כל היריון מסתיים בילד לצערי, ולכן אני מאד זהירה ובאמת מבקשת שתמשיכו להחזיק את האצבעות עד להודעת הלידה בע"ה.
ההיריון הזה, שלא כמו בהיריון עם אביגיל, אני אאלץ לעשות מי שפיר בגלל הגיל, בדיקה שעוד לא הייתי צריכה להתמודד איתה ומאד מפחידה אותי.
אבל פרה פרה, נעבור קודם את הסקירה בע"ה.

נשיקות

bubiba2

New member
הי מותק יכולה להרגיע אותך שמי השפיר

לא כזה נורא. לפני שעשיתי ואני היתי צריכה כי כפי שזכור לך אצלי התוצאות היו עגומות ביותר והגיל ממש העליב בגדול את הסטטיסטיקה ולא היתה לי ברירה. הבדיקה עצמה ממש כמו בדיקת דם אורכת שניות בודדות. הכיף שזוכים לראות את העובר פעם נוספת.

מקום הדקירה מחלים תוך שניות ממש כמו בבדיקת דם והפחד הוא שהפלה יכולה להתרחש בעקבות תגובת הגוף כגון ירידת מים, חום, התכווצויות שעלולות לגרום לצירים אך רוצה להאמין (וכך אמרתי לעצמי) שגוף בריא יעמוד בבדיקה. אצלי היתה ירידת מים עם הגדול והפחד היה שלא תהיה שוב ירידת מים אחרי הבדיקה כי היה סיכוי גבוה שזה יקרה אך נחתי ולא התאמצתי והכל עבר בשלום.

כיום הסיכוי להפלה בעקבות מי שפיר הוא 1:1500 למרות שהרופאים עדיין אוהבים להגיד 1:400 וגם הריון עדיין נמצא בסיכון עד שבוע 20 ללא קשר למי שפיר.

ברגע שהיה לי את המידע הזה נרגעתי כי ברציונאל ידעתי ש:
1. יש לי עובר בריא והכל עניין של סטטיסטיקה, הרי יש לי ילד אחד בבית
2. מקום הדקירה מחלים מהר והסיכוי לדליפה מאד נמוך
3. אם אנוח ולא אתאמץ הכל יהיה בסדר. 72 השעות אחרי הבדיקה קריטיות.

לכן, יקירה תנסי ליהנות מהבדיקה ואל תחשבי על מה יהיה עם דיקור מי השפיר, מבטיחה לך שכשתגיעי לגשר תחצי אותו כמו גדולה כי אחרי מה שאנו עוברות בחיים הכל מתגמד ואני מבטיחה לך שאחרי הבדיקה תגידי לעצמך 'מזה חששתי? מזה פחדתי? כבר עברתי דברים יותר קשים/מפחידים פיזית'.

תיהני כי החודשים חולפים מהר. עם ההריון של אריאל היתי כל הזמן בחרדות ומבלי לשים לב הגעתי למועד הלידה וכיום כשחושבת אחורה לא הצלחתי ליהנות מההריון .

יקיתי, אין סיבה שתדאגי, למזלי לי יש חברות שעברו את הדיקור והרגיעו אותי. ראיתי סרטון כיצד מתבצע הדיקור כך שבאתי הכי מוכנה בעולם לקראת הבדיקה ובאמת שאין מה לחשוש.

תודה מותק

הבדיקה עצמה כבדיקה לא מפחידה אותי.
מפחיד אותי הסיכון להפלה ואצלנו ההריונות מאד יקרים..
מעכשיו אני גם בסטרס איך בעלי יסתדר 72 שעות עם הקטנה, כשאני צריכה לנוח ולא לעשות כלום.
כבר אמרתי לאמא שלי שהיא תבוא להיות איתנו את הכמה ימים הללו כמובן.
הבדיקה בחמישי יוצאת, ואז זה יוצא לנוח את חמישי וכל הסופ"ש..

טוב. נניח לדאגות הללו כרגע.

תגידי, יש לך פייס?

דנד1

New member
הייתה לי הרגשה

כל כך כל כך שמחה עבורך. שיהיה קל וטוב ושמח ונהדר (וברור שזה לא לפרסום בפייס
).

ספרקית

New member
כיף לפתוח את הבוקר עם הודעה כזו!

מאחלת לך המשך הריון רגוע ובריא

maytalb

New member
איזה יופי!!!;כ"כ שמחה בשבילך

גם אני תל"מ מרץ (אלא אם שוב יהיה לי מתנחל/ת...
)
יאללה ל9 חודשים משעממים!!!

אמרתי לךל בפרטי כבר

הכל
רק ממשיכה לאחל משעמם ותמשיכי לעכן אותי - אני כובבת ציפורניים איתך לפני כל בדיקה....

שושקינה

New member
/tapuzforum/images/Emo24.gif

יקירה בורוכוב החוזרת ... מאחלת לך שיעמום מוחץ וידיים מלאות צעד צעד בבטחה לעבר לידה שמחה ומיוחלת ...

שושקינה

New member
/tapuzforum/images/Emo24.gif

יקירה בורוכוב החוזרת ... מאחלת לך שיעמום מוחץ וידיים מלאות צעד צעד בבטחה לעבר לידה שמחה ומיוחלת ...

למעלה