יוצאת לסמינר אמצע!!!!

נו איך היה בשבט שלנו???

אני הייתי גם בסמינר אמצע איפושהו בצפון לא יודעת. היה מזה כיףףףף והלכנו לאחלקה קרח. שהיה בססססססססססססססססט

Nirvana Forever

New member
יוווווווווו

היה לנו סמינר מזה כיף.. כאילו ביום הראשון חילקו את השכבג לשלוש קבוצות וקיבלנו משימה.. להרכיב פאזל כשאתה צריך לחפש את החלקים בעיניים עצומות כשמישהו קשור לך לרגל ואחד מכוון את כל הקבוצה.. סיבוכים... קיצר... אז מקבלים מפה ומתחילים ללכת... והולכים... והולכים... עד שמגיעים לחבורה של ילדים בכיתה ה' שמטרידים אותנו מינית! הולכים הולכים ומגיעים למקום של השבט החדש~!!!!!! וואו!!! זה מקום מושלם עם אלף דשא להעביר פעולות ליד~!!! הייתה לנו משימה ממש מגניבה להשיג את השמות של כל השבטים + צבעים (לא בעיה) אבל גם את המרכזים הבוגרים אז התחלנו עם אלף טלפונים והטרדנו מרכזי הנהגה... ושטויות כאלה.. הקבוצה שלי הובילה... וניכנסו לביצות ועניינים... קיצר.. ניצחנו.. הגענו לשבט רכ"ס~!!!!!!!! היה לנו איזה הפעלה או משהו.. ואז... מסיבת הפתעה לשבט איתן שהוא בן 5!!!!!!! וההפתעה המגניבה ביותר - פיינטבול!!!! יואו היה מוששלם... זיינו אחד לשני ת'צורה... שווה ביותר.. מגבש ממש!!!!!! אני לא אלעה בדברים לא מעניינים כמו על מה בדיוק דיברנו... זה מעצבן מהרבה בחינות (המבין יבין...) אבל בבוקר היה לנו פאנל.. משהו מגניב... כלומר הביאו אחת מהחניכות הראשונות של השבט... מדריכה של אחת השכבות הראשונות (וראש"גדית ז' שלנו), מדריך חוץ, אבא שבט (ראש שבט), אמא שבט ואת סיוון מרכזת הנהגה (רצו גם להביא את שני המרכזים הקודמים אבל הם לא יכלו) ואז סיפרו לנו על איך קם השבט מכל מיני נקודות מבט... וכל מיני סיפורים מגניבים כאלה!! והיה ממש ממש מעניין!!!!! ואז.. עשינו הצגות על איך כל קבוצה תהיה בעתיד (אדומים על צהובים, צהובים על כחולים, וכחולים על אדומים, כלומר עלינו).... ואמרו שאני יהיה מרכזת הנהגה.. :))) היה צחוקים חבל"ז... חייקה בשלוותא וניב צבעה את הבית שלה בכל הצבעים של השבטים של ההנהגה.. טוב אני גולשת וזה בטח ממש לא מעניין אתכם... קיצר היה כיף... לא יעיל מבחינת מה שצריך היה לעשות אבל כיף בטירוף!! ואפילו קיבלנו פאצ'ים...! *פיינטבול פיינטבול... לוחמה בכדורי צבע!!!!*

פרה גאה

New member
לי אישית היה ממש כיייףףףף

לא ציפיתי... את הכל אני אכתוב כבר מחר או משהו כי אני כבר מתה

גם לי היה כיייף מאוד!!!!!!!!!

d a s d a s

New member
היה אדיר

מזה נהנתי היה סמינר כיף לא אפקטיבי כי לא עשינו כמעט כלום אבל כיףףףף

למעלה