יוצאים לדרך

• פותח הנושא צ26
  • פורסם בתאריך

צ26

New member
יוצאים לדרך

היום הייתה לי פגישה ראשונה בהדסה עין כרם. יש לי 12 מוקפאים, 4 מצטיינים. כולם מוקפאים בזוגות. ישר הלכתי להוציא התייחבות מהקופה וקיבלתי על המקום (מכבי) בלי שום המתנה מיותרת ובלי שום בדיקות. למרבה ההפתעה אף אחד לא שאל על בדיקות דם, פאפ וכד'. קניתי תרופות וזהו, אפשר להתחיל. ביקשתי לעשות מעקבים בקופה ולא להגיע להדסה כל פעם ואמרו שאין שום בעיה אז יצא מצויין.
אני אמורה לקבל מחזור היום/מחר. אמרו לי לעשות א.ס ודם ביום הראשון של המחזור אך לא נורא אם יהיה אחרי. אם אני מתחילה החודש ובאמת מקבלת היום/מחר להתחיל פרוגינובה בשבת כבר.
אני מתלבטת אם להתחיל עכשיו, או לחכות חודש. לא ציפיתי שהכל ילך ככ מהר ופתאום אני נרתעת קצת.

סתם רציתי לשתף.
בהצלחה לכולן.

lilach2468

New member
בהצלחה!!

גם אני הופתעתי מהמהירות שהכל הלך כשהחלטתי לחזור לטיפולים... ב"ה שיש פחות בירוקרטיה!!

שיהיה בקלות ובמהירות להריון תקין ומשעמם

צ26

New member
למה לחכות? כדי שיהיה לי זמן לעכל הכל

חוץ מזה אין סיבה לחכות.
החלטתי לא לחכות. אם אתחיל עכשיו ההחזרה תהיה עוד לפני שאני מתחילה לימודים אז זה יותר נוח.

lilach2468

New member
דעתי

וזאת רק דעתי בלבד... אם הלכת כבר לרופא זה אומר שאיפשהו בתוך תוכך את כבר מוכנה לתהליך את רק חוששת מהאכזבות והסבל שלעיתים מלווים את התהליך הזה.

אני חושבת שאם תחכי תתאכזבי לאחר מכן...

בכל אופן מלאאאא בהצלחה!!!!!!!! מחכה לשמוע ממך בשורות טובות :)

צ26

New member
איקסי עו IVF רגיל

הרופא אמר שיש 4 עוברים מצטיינים, 2 IVF רגיל ו2 מאיקסי והם טיפה יותר טובים. הוא ממליץ להחזיר את ההכי טובים. לי יש נטייה להחזיר את הקצת יותר טבעיים. מה דעתכן?

מלי79

New member
אומרים שבטבעי יש פחות מומים מולדים

ובהתערבות הטבע באיקסי יש מחקרים שמראים כביכול שיש יותר אפשרות למומים מולדים

יש אנשים כמו שאני למשל שאין להם את האפשרות של הטבעי ורק איקסי ככה שהמחקרים האלה לא אומרים לי כלום

anguly

New member
שיהיה בהצלחה

אם זה מהר מדי תמיד אשר להמתין עוד חודש...
ולא תמיד דברים נתקעים

למעלה