יוסי עינב ואיתי-שלשיית המיליון! זה צדק. כנסו

ריף24

New member
יוסי עינב ואיתי-שלשיית המיליון! זה צדק. כנסו

יוסי עינב ואיתי היחידים שהוכיחו נאמנות ויושר. ההוכחה לזה זה התפרקות החבורה הצבועה השקרית והרעה של רנין שעפה צבר שעף שי שעף! כי כנראה מה שחשוב אלה התכונות של נאמנות יושר ופשטות. גם האמת משחקת תפקיד. לכל אורך התכנית ראו את הצביעות של שפרה וליאון(ושאר החבורה שלהם) ואת הרוע שנבע מהצביעות. הם השתמשו אחד בשניה, וטענו שהם חברים. היחידים שהיו נאמנים אלה עינב איתי ויוסי. הם שלשיית המיליון, אם אתם לא רוצים שהצביעות תנצח והרוע ישאר

שלישיית הגמר של הם:

יוסי עינב ואיתי אבל(וזה אבל גדול) למרות שאני לא אוהב את שפרה אני חושב שמגיע לה להיות בגמר ולהפסיד בכבוד ליוסי. אז לאחר שיקלולו התוצאות,שלישיית הגמר שלי הם: יוסי,עינב ושפרה

דנה1982

New member
משמח אותי לשמוע את זה :)

שלמרות ה"מאבק" בין הבובלילים לשפרה, עדיין אוהדי בובליל מסכימים שלשפרה מגיע מקום בגמר. שלישיית הגמר שלי כוללת את שפרה ועינב. אני חושבת שגם ליוסי מגיע, אבל זו באמת בעיה שגם האב וגם בתו יגיעו יחד (קצת לא הוגן. נותן לצלע השלישית סיכוי של שליש ומשפחת בובליל סיכוי של 2 שליש, שזה לא ממש הוגן) - מצד שני, למעט לאון, אין אף אחד בבית שראוי להיכנס לגמר במקום יוסי, שבאמת סיפק לנו לא מעט רגעי בידור וגם רגעים מרגשים...

loli20

New member
הדבר היחיד שלאון סיפק זה גועל

ילד חסר עמוד שדרה , צבוע, אין לו דעה משל עצמו, לא יודע להקשיב, נכנס בשירה המעצבנת הקולנית והלא מוכשרת שלו לשיחות של אנשים ( העירו לו על זה מלא פעמים) לא יודעת תמיד שאני רואה אותו אני נזכרת במדוזה , הוא ג'לי כזה

האמת שעם כל הכבוד ללאון

לא מגיע לו להיות בגמר-גם ככה הוא השיג את מה שרצה. אותו דבר לגבי איתי-אני אוהב אותו והוא אדם טוב אבל גם לא מגיע לו להיות בגמר.

גם אני חושב שלשפרה יש מקום מכובד

בגמר,אבל אני חושב שגם לאיתי מגיע מקום של כבוד בגמר על הרבה רגעים של הזדהות וצחוק ואהבה,חוץ מזה שלדעתי הוא שרד ממש ממש יפה.ויוסי או עינב הם הזוכים.

cookies10

New member
איתי בזמן האחרון קצת מאוס מתפלסף

שהוא הכל יודע כל הזמן במטבח בכלים כל דבר שיוסי רוצה להסביר לו, הוא כבר יודע מראש שהוא הכי חכם מכולם, אבל לו אין דעה אחת וזה קצת מפריע לי, שאי אפשר לקרוא אותו הוא רוצה שכולם יואהבו אותו מהדיירים, והוא חי על בצים, ומשחק אותה המרצה את כולם כמו איזה עבד לכולם בלי דעה..... אי אפשר דבר כזה, משום מה יש הרבה זיוף בהתיפיפות שלו, שפוחד מה יגידו אם הוא יביע דעה....... הוא נחבא כזה, נעלם, איתי מפחד מהצל של עצמו אני קורא לו "רואה ואיננו נראה" הוא בן אדם מאד רדוד בעיני..... מה נסגר איתו חוץ מהמטבח.....

a10a

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

למעלה