יוסי ועינב ושיר הערש

צאטמן14

New member
יוסי ועינב ושיר הערש../images/Emo182.gif../images/Emo182.gif../images/Emo182.gif

לכל מי שראה אב וביתו והתרגש כמוני כמעט עד דמעות בחיים לא ראיתי אבא אוהב מבין וזורם כמו יוסי עינב ביקשה מיוסי לשיר לה שיר ערש (כחלק מהמשימה) יוסי נעתר, התיישב לידה ושר לה בקולו "הילדה הכי יפה בגן" תוך כדי שהוא מלטף את שיערה מלטף אותה על הלחי עם מבט אב אוהב מה אומר לכם,,,דמעה על דמעה היו בעיני הרגשות של האישה הזה לביתו,הסצינה הזאת כבשה אותי אתם תראו את זה ביום ראשון/שלישי תראו שהאיש הוא מלך ועינב ביתו מלכה דברים כללו לא רואים בסרטים,,,,תודה קופרמן שנתת לי את הזכות להכיר את שני האנשים הניפלאים הללו זה המשחק רבותי,, רגש,, אהבה, ושוב רגש, הצחוקים שיוסי הביא לתוכנית זה רק בונוס מאישיותו הקסומה עם ישראל במיטבו - ניתראה איתם בגמר וליוסי המלך המילון !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

צאטמן14

New member
מי שלא ראה את זה,,,,לדעתי (סליחה אחי)

הפסיד את כל מהות התוכנית חבל שלא צילמתי מוסי :( ושוב תודה להפקה,,,על שניתנה הזכות להכיר את האיש הזה יוסי בובלין איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא-אשר היה כערבות הבוכיות

שילת7

New member
יוסי ומעריציו כבר מזמן ניצחו...

תיראו שאין להם "עין גדולה" לכסף ,כי אם עין גדולה לראות את הצדקקקקקקקקקקקקקקקקק

גם אני פיספסתי, אבל טוב שיש אותך צאטמן14 ../images/Emo13.gif

בכדי לעדכן אותנו. גדול!!

צאטמן14

New member
את מכירה אותי העץ הסרוג

כל התוכנית לא התרגשתי ככה, יוסי ישב לידה, עינב שמה את ראשה על ברכיו איש לא היה בחדר,, יוסי התחיל לשיר היא הילדה הכי בגן,, יש לה עניים הכי יפות בגן וצמה הכי בגן וכמה שמביטים בה יותר, יודעים שאין מה לדבר היא הילדה ההכי יפה יפה בגן נה ,נה, נה ,נהאו, נה נה, נה ,נהאו גדול-נישרפתי עינב אמרה ליוני שזה שיר שיוסי היה שר לה שהייתה קטנה והליטוף הזה על הלחי,,,, והקול של יוסי,,, נישרפתי אחותי :) ============ לדעתי זאת הייתה כל התוכנית ============== אנחנו כבר זכינו,,, ההמשך לא חשוב כבר

אתה צודק בגדול! זכינו ו...

אני מקווה שישדרו זאת ביום ראשון בכדי שכל המדינה תתרגש, ואני מבטיחה לך שגם אלה שלא אוהדים אותו (וחבל) יתרגשו מהעניין. יוסי מקסיםםםםםםםםםםםםם!!! חיממת לי את הלב אחי

שילת7

New member
ראיתי,היה: מרגש מאוד,אמיתי,נכון,מי שצבוע...

מי שצבוע לא יכול להבין או לראות ,יש להם פילטרים שמונעים מדברים אמיתיים להכנס וחבל....... הפסד שלהם,רווח ענק שלנו

dodido10

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gifאוהבים את יוסי../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

שילת7

New member
../images/Emo140.gif רק עכשיו ראיתי אתכם,פשוט היה מרגש!

אתם ענקיים........אמיתיים,רואים נכון.... מסכנים השאר,לא יודעים להתרגש...........איזה הפסד,לא?

שילת7

New member
עץ סרוג !{כינוי ענק},השיר שכתבת,תעלי אותו שוב

בבקשה .............אני לא מוצאת אותו מפליא אותי איך אוהדי בובליל מתחברים ,ממש כמו אחים
,כי הם הדבר האמיתי

למעלה