יוסי אמר עכשיו על אינה

חיימלס

New member
יוסי אמר עכשיו על אינה ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

בשקט בפינת העישון ליוני ולשחר: שבנאדם במצב כזה, שאולי האח הגדול צריך לקרוא לו לדבר איתו לדבר איתו קצת שישחרר או לדאוג להעיף אותו מהבית... היא פסיכית.

לאינה "פתאום" אכפת מאיתי

היא ממשיכה בניסיונות להוציא את עינב באור שלילי. זה רק אני או שהיא לא מעורר הזדהות בשיט!

2004אמנון

New member
אינה בכלל לא בוכה, היא נותנת לפה טיפול 10,000

ועכשיו היא חופרתליוני

jimbo3

New member
אינה צודקת

אינה צודקת הגיע הזמן שעינב תעוף חושבת שהיא המלכה של הבית

גם אני חושב שאינה צודקת

בלי קשר למשימה עינב חושבת שהיא המלכה בבית וסוף סוף אינה העמידה אותה במקום..

gavriel15

New member
מסכן יוני בא לעודד את אינה והיא לא נותנת

לו להשחיל מילה היא בלתי נסבלת

חיימלס

New member
כנראה לא שמעת את מה שהיא אמרה על שפרה

היא אמרה ששפרה ספרה לה שהיא הכשילה בעבר את המשימה שהיא חפשה את המסרגות וגם אמרה את זה לצבר (ששפרה אמרה לצבר). היא אומרת שהיא יודעת את זה כי שפרה אמרה לה את זה, כמובן ששפרה הכחישה וכמובן שאינה חזרה על זה עוד כמה פעמים אתמול והיום. אפילו שפרה מצדיקה את עינב, אגב.

morann7

New member
אינה היא המג'נונה החדשה

יצאה רנין באה אינה. יא וולי.

חיימלס

New member
סחה על יוני! על איך שהוא מנתח יפה את הדברים

בהגינות וכפי שהם היו. גם אומר על אינה שהיא הגזימה והדברים שהיא אומרת כשהיא מתעצבנת, הם מעבר ליכולת הספיגה של כל אדם ולכן הוא מבין את עינב ואת איך שהיא פעלה (על מה שאינה אומרת על עינב).

osnat45

New member
תגובה למוסי לוסי ופלוסי

אני ראיתי בלילה את כל מה שקרה עינב לא הרימה עליה שום יד ולא דחפה אותה היא פשוט מנסה רק להכפיש את השם של עינב, דבר שהיא ממש לא מצליחה בו, הדבר היחיד שהיא מצליחה זה עם החפירות שלה, ולהצליח למשוך לכיוון שלה את הסמרטוט הכלומיניק איתי שנגרר אחרי כל אחת שנותנת לו קצת יחס דבר שהוא לא רגיל אליו בחיים.

למעלה