יוסי אבוקסיס-תגיבו!!

שרוליק8

New member
יוסי אבוקסיס-תגיבו!!

מישהו זוכר את הרגעים הגדולים שלו אצלנו?!אני באופן אישי לא שוכח ,הוא השחקן שנתן הכי הרבה למועדון ועל הדשא(חוץ מקורנפיין)בשנות התשעים המאוחרות.והוא עשה מבחינה מקצועית סדר בביתר שלדעתי עדיין לא חזר על עצמו מאז שעזב. למה שורקים לו בוז???הרי מי שלא זוכר בעונת 2000-01 (גד זאבי)אנחנו האוהדים גירשנו אותו שרקנו לו בוז בכל הזדמנות.. אני מנוי לביתר זה 7 עונות,ואני אף פעם לא יכול לשמוע את האוהדים מקללים את יוסי,הוא השחקן שבתור ילד הכי אהבתי.. מישהו מוכן להסביר לי למה שונאים את יוסי אבוקסיס האיש שנתן את הנשמה לביתר??ואנחנו האוהדים נתנו לו סכין בגב???למה???

kfktj

New member
מסכים איתך לגמרי...

גם אני אהבתי את אבוקסיס בתקופה שלו בבית"ר...הוא סימל את בית"ר בשבילי בעונות המאוחרות שלו שם יותר מכל שחקן אחר (כלומר, אחרי שאוחנה פרש, בתקופה של 99\00) שראיתי קרחת (ולא של כחילה) על המגרש הייתי רגוע, הוא היה השחקן הכי משמעותי שם, מעין "הבסיס" של הקבוצה. אז הוא עבר להפועל...ביג דיל...גם מלמיליאן עבר למכבי ת"א ועדיין זוכרים אותו כבית"רי, אז ככה עם אבוקסיס...יזכרו אותו על השנים הגדולות שלו בבית"ר, שם הוא היה בשיא, וכל הקללות נגדו היום מיותרות.

InnerSpice

New member
נו באמת...

אתה משווה את אבוקסיס למלמיליאן??? אורי היה ביתרי מילדות אבוקסיס סתם שחקן רכש שהצליח אצלנו כמו נמני שעשה עונה וחצי טובות מאוד אצלנו וכשקראו לו הביתה הוא חזר אני מודה לאבוקסיס על שנותיו אצלנו-אבל כשהוא אדום הוא מקולל כמו שאר האדומים

הוא עזב ברגעים הקשים

במקום לעזור למועדון ולחלץ אותו מהבוץ הוא עזב להבועל ת"א אין לו בושה בעניים אינעל שימרית הz!נה הזאת לא מגיע לו לשחק בכלל כדורגל גועל נפש של שחקן

נורא וא

New member
אבוקסיס בן זונה

רק בגלל שהוא היה כזה טוב שונאים אותו כיוון שהוא בגד הבן זונה אבוקסיס שירד אם הפועל ליגה

השחקן שאני הכי שונא!

איך שהוא היה משתגע אחרי כל גול שבישל או כבש נגד ביתר! שונא אותו!

בא תבין למה

יוסי עזב את ביתר במצב הכי קשה שהקבוצה ידעה מאז הקמתה שז"א במצב של פירוק והיו שחקנים שקבלו הצעות גבוהות בזמן שלא ידעו מה יהיה עם ביתר אבל בכול זאת נשארו שחקנים כמו קורנפין שאנדור המאמן יוסי מזרחי ועוד הם החליטו שברגעים הכי קשים הם ישארו כדי שהקבוצה לא תתפרק סופית אבל יוסי דאג כמו שאומרים לתחת שלו וברח ישר להבועל ודוקא ממנו ציפו להישאר בתור מנהיג והוא לא התיחס ולכן השנאה אליו ענקית ותאמת אני שמח כול פעם שמקלים את הבוגד הזה

זה לא סותר..

הוא באמת היה אחד השחקנים הגדולים ששיחקו בביתר .. אבל בשעה הכי קשה של ביתר הוא בגד בנו .. ועוד עם הפועל ת"א

tamarull

New member
המעבר שלו להפועל לא היה בגידה

הוא היה שנוא אצלינו מאז גוטמן . אנחנו-האוהדים-לא רצינו אותו

diamondbj

New member
בול פגיעה

בדיוק בגלל זה אני לא סובל אותו. כיוון שבזמן שבית"ר הייתה ממש זקוקה לו הוא העדיף לתקוע לה סכין בגב ולעזוב אותה. במיוחד כשהוא עזב להבועל השנואה.

tamarull

New member
בן כמה אתה,ילד?

שאתה מרשה לעצמך לדבר כ"כ הרבה שטויות? מאיפה אתה יודע? בן כמה היית בזמן שאבוקסיס שיחק?

tamarull

New member
בוודאי-אני אסביר

אז ככה-אבוקסיס באמת היה שחקן נשמה עם המון רגעים גדולים בבית"ר. במשך שנים הוא היה עמוד התווך של הקבוצה-הקשר האחורי הכי טוב במדינה. עד שאוחנה נפצע. אז,פתאום,כשהמנהיג הבלתי מעוער בזמנו לא היה על המגרש - חשב לתומו מר אבוקסיס שהוא מנהיג. שחקן מעולה הוא כן היה מנהיג לעולם לא. אולי מנהיג שלילי. אחת מהתכונות הבולטות של אבוקסיס דאז היתה הטפשות הבלתי מעורערת שלו , טיפשות שבאה לידי ביטוי בכל נגיעה שלו בכדור. טיפשות הרסנית. דוגמא: במשחק השרוכים המפורסם מול בית שאן כבר הובלנו 3:2 והאליפות היתה בהישג יד ( הייתי במשחק ואני זוכר כל שנייה מאז ) . פתאום,בלי אתראה מוקדמת חשב הטיפש שהוא מלך. בזחיחות בת ימית אופיינית ובסגנון מפוצץ מדאווין הוא התחיל להתגרות בשחקני אשדוד. כל כדור שהגיע אליו הוא החזיר אחורה,התחיל לעשות משולשים,סימן עם הידיים"אני אנווט,אני אשלוט",כאילו אנחנו בשכונה. במקום לתת עוד שני גולים ( היינו במומנטום חזק )ולקחת אליפות בלי טובות הזמין הטמבל התקפות של בית שאן. כל סיפור המשחק מול בית שאן וכל הביזיון זה אך ורק בגללו והאוהדים לא שוכחים את זה.מיותר לציין כי אם אוחנה היה אז על המגרש הוא לא היה נותן לטמטום הזה לקרות. זה טמטום מספר אחת. רוצים עוד דוגמא: בעידן גוטמן ( ימי החושך ) לפני משחק מול מכבי חיפה,התבטא הטיפש כי "בית"ר לא תתקוף את מכבי חיפה בהתחלה אלא תשחק מבוקר". אתם מבינים? בית"ר בטדי,לא תתקוף אלא תתגונן. כאילו אנחנו משחקים מול נבחרת שאר העולם או מינימום ברזיל של פלה. צריך להבין-בית"ר של גוטמן הייתה משופעת בכוכבים כגון : אבוקסיס,רוסו בשיאו,אלון מזרחי,בלמים מצוינים ועוד. בקיצור-השחקן יישר קו עם המאמן והכתיב לקבוצה משחק הגנתי. נגד רוח הקבוצה נגד המסורת של המועדון ונגד האוהדים. זה בקצרה ( באמת בקצרה ) מדוע אוהדי בית"ר כבר לא סובלים אותו

Blinki BiLL1

New member
נראה לי.

שהבועל צריכים להגיד לא "בוגד" בגלל שהוא בא אליינו פעם לא אנחנו... ןסתם בלי קשר למה אעלתם את הנושא אבוקסיס עגלה לא הפסדנו כלום בזה שהוא עזב...

שרוליק8

New member
המשך...

א.אבוקסיס ממש לא עגלה אפילו היום. ב.אין לי מושג בני כמה אתם ?!אבלאני יכול לומר לכם בבודאות שישבתי בהמון משחקים של יוסי בביתר והוא פשוט היה שחקן ממושמע ולא טיפש,ולכן בעונת 00 הוא דחף להגנה הוא עשה מה שגוטמן אמר לו לעשות. ג.אם אני ההיתי שחקן כדורגל והאוהדים של הקבוצה שלי היו מקללים אותי גם אני ההיתי בורח ודואג לתחת שלי. אנחנו האוהדים באותה עונה לא היינו בסדר ולא רק כלפיי יוסי אלא כלפיי כל הקבוצה כולל גוטמן!!!! לכו תדעו מה היה קורה אם גד זאבי היה נשאר אולי היה לנו כבר 7 אליפויות?!לא נורא העיקר ש.. "האימפריה עוד תחזור"

rony77

New member
תרשה לי להגיב לך ....

אני לא מאמין שאוהדי בית"ר י-ם האמיתיים שהיו במשחקים באותה עונה ,באמת חושבים שבגלל האוהדים בית"ר לא זכתה באליפות עם גוטמן, מתחילת אותה העונה בית"ר י-ם לא שיחקה כדורגל טוב. נכון ,היא לא הפסידה הרבה,והיתה בצמרת, אבל כדורגל לא היה שם, המון נצחונות היו במזל, בהפרש של שער אחד, שהקהל רוב המשחק במתח שהמשחק יגמר כבר. מכוכבים כמו אבוקסיס,שאנדור,רוסו ,אלון מיזרחי, סביליה, 2 בלמים זרים שנחשבו ככוכבים,אמסלם, גנון,האמר, היתה ציפייה ממש גדולה שינצחו וגם שישחקו יפה, כמו בערך הציפייה מהגלקטיקוס של היום (מכבי ת"א). גם בבית"ר של אז ,כמו בגלקטיקוס של היום, היו מריבות אגו בין שחקנים, בעיקר זכור הריב בין אבוקסיס לאלון מיזרחי .

rony77

New member
אם כל הכבוד, ויש כבוד ....

רוב אוהדי בית"ר לא ממש זוכרים את המיקרים שעליהם דיברת, אני חושב ,שהשנאה לאבוקסיס היא בגלל שבסיום עונת הסיוט עם גוטמן, כשגד זאבי ברח,הקבוצה התפרקה והיתה בידי מפרקים זמניים, כשחלק מהשחקנים הסכים להשאר בקבוצה למרות שהמצב היה קשה. שחקנים כמו קונפיין ,שאנדור, אמסלם. אבוקסיס החליט שהוא לא רוצה להשאר, בגלל שהוא ידע שבהפועל יקחו אותו, בהרבה כסף (ויותר גרוע מזה, שהוא עוד הכחיש שיש בכלל שיחות עם הפועל וכעבור שבוע בערך הוא כבר היה סגור שם) והתירוץ שלו שהקהל העיף אותו משם זו שטות אחת גדולה, דבר ראשון אלה היו כמה בודדים שקיללו אותו בעונה של גוטמן, וחוץ מזה לפני כמה שנים, כשהיה בהפועל וקיללו אותו יותר גרוע, לא שמעתי שהוא רוצה לעזוב, אז זה סתם תירוץ.

שרוליק8

New member
בודדים?!

אחי זה לא היה בודדים..היו לו המון שריקות בוז שהוא נגע בכדור.. ובכדורגל של ימינו זה לגיטמי לחפש כסף!!! זה העבודה שלו.אני זוכר את האחריות שלו ואת הגליצ'ים על כל כדור זוכר?!רוני.. אתה זוכר למי קראנו בעל הבית?! על מי סמכת במרכז השדה, על מי אתה סומך היום?!אם אתה סומך על מישהו?!אני לא!!הנקודה היא שאנחנו האוהדים צריכים לפעמים להודות גם אנחנו לעיתים לא בסדר,זה רק לטובתינו ולטובת הקבוצה!

rony77

New member
אני אומר שוב ....

לי היה מנוי באותה עונה,והייתי ברוב מישחקי העונה ההיא (לקראת סוף הוענה כבר לא יכלתי לראות יותר את הקבוצה). ואני זוכר שכמה קיללו אותו,גם אני קיללתי אותו, אז מה ?(וזה לא היה הרוב) ככה זה שהקבוצה לא נראית טוב ,והמנהיג והקפטן של הקבוצה שלך לא עושה כלום בעיניין. ושוב, גם בהפועל קיללו אותו, וירקו עליו, ויותר, ועדיין הוא לא עזב, אז זה שטויות. ועוד דבר להזכיר לך, עונה אחת לפני העונה עם גוטמן, כשאוחנה אימן את בית"ר ,בתחילת העונה אבוקסיס כבר חתם במכבי ת"א, וזכור לך מה היה באותו קיץ ? אוהדים מכרו כליות כדי שהוא ישאר, בסוף הוא נשאר, ודדש שילם עליו המון פיצויים למכבי ת"א בשביל שהוא לא יעבור וישאר בבית"ר . אז שנה אחר כך הוא עוזב שהמצב קצת קשה ? במקום לעזור לקבוצה שעזרה לו כשהוא היה כלום והפכה אותו לכוכב ?

Joe0077

New member
תגיד לי אתה רציני?

שחקן שהיה מהסמלים המובהקים של הקבוצה עוזב אותה כאשר היא במצב כלכלי קשה? במקום להוות דוגמא? ועוד מכחיש מום עם קבוצה (השנואה ביותר). אם אתה לא מרגיש תועבה למשמע השם שלו, אחי או שאתה לא אוהד בית"ר או שאתה מאוד מוזר...

למעלה