יוסוף אל קרדאווי ...גדול הפוסקים הסוניים

MARIA40

New member
גנסטרים ומאפיה יש בכל מקום בעולם..

במקרה הזה מדובר על בדויים...שמנסים לסחוט את השילטון המצרי בשל העובדה שהנוכחות הצבאית והמישטרתית בסיני קטנה מאד.

MARIA / MARIO / ORENJADA

אני מבין שאתה מעדיף שיעורי קוראן / ברית החדשה על פני שיעור תורה הקרוב לביתך . אני מציע ללכת לראות סרט ערבי בערוץ 33 כדי שתילמד על השורשים שלך במיקלטים של קהיר

MARIA40

New member
כשאני רואה את היצירה ההזוייה שיצאה מלימודי

התורה ...אני באמת שוקל מה עדיף
?.

אני רציתי - אבל השמאל החליט שאני אשאר בארץ

יותר נכון , השמאל הכריח אותי להישאר בארץ בתנאי שהוא יעבור לשם

עמיקם10

New member
אז מה-אם הים אותו ים ?

ונניח שהערבים גם. אז מה ? גם אנחנו אותם אנחנו. מתנחלים כמו אז. אז מה נכבוש עוד איזה מדינה.? כי המדינה הפלשתינית קום תקום. והשאלה היא אם זה יהיה במקומנו.! וכמה שיותר נרגיז אותם ויבנו התנחלויות יותר התנח' יפונו. כלום יחזרו הביתה כמו שהיה בסיני כמו שהיה בעזה וכמו בלבנון. המגמה היא נגדנו כי אנחנו אותם- אנחנו. האו"ם -ונאטו כבר הפציצו את לוב. את סרביה..ואנחנו בתור. לא כי אנחנו לא בסדר -אלא בגלל שהעולם חושב שאנחנו לא בסדר.

המדינה הפלשטינית תקום

כשהם יתבגרו. אולי זה יהיה על גבולות 1967, למרות שאני בספק (כבר סירבו לזה לפחות פעמיים). אתה קצת הוזה חמוד. נראה לי שכמו הבן שלך שהרס עיר אחת ולא ראה מה הולך מסביבו, גם אתה לא ממש מבין את הנעשה בעולם בגילך. תקרא קצת ותבין את הלך הדברים העולמי.

אלחנן1כ

New member
האופוזיציה הסורית היא האחים המוסלמים

והאחים המוסלמים והסלפים הם אנטי אמריאים ואנטי מערביים בהגדרה. תקרא את שאר פסקי ההלכה של קרדאווי ואת הספר של סייד קוטב בו הוא מסביר מדוע יש לתעב את התרבות המערבית אתה יכול גם לקראו על צבא סוריה החופשי בקישור המצורף

shay hikhinas

New member
הסורים שרויים עמוק במלחמת אחים, מאיפה

יהיה להם זמן להפנות גב לרובים ולשרוף דגלים?! במשטרים האחרים עלו מפלגות קיצוניות(חוץ מבטוניס, שם אולי תתקבע לה דמוקרטיה), שבמצע שלהם יש שנאה בוטה למערב וליהודים. התהליךשל התפוררות הדקטטורות לא קשור ישירות למדיניות הפאסיבית של ארה"ב בנעשה, כך שזה לא קשור לאובמה. מדינת ישראל כבר יצאה נשכרת במובן הבטחוני, כי לפחות במקרה של מצריים, עיראק וסוריה, מדובר במדינות קרועות מבחינה פנימית ולכן פגיעות כלפי חוץ. לגבי העתיד, ימים יגידו...

למעלה