יונתן ורמולן... מלאך שומר שלי...

the only mishel

New member
יונתן ורמולן... מלאך שומר שלי...

יונתן היה כמו אח שלי, אמנם לא אותו הדם, אבל הוא נלחם עלי... היה לו הכי חשוב בחיים שאני אמשיך לאחר שאיבדתי את בן זוגי בלבנון. ביום שיונתן לנהרג החלטתי להחליט לחיות, בדיוק כמו שתמיד הוא אמר לי. יונתן נהרג במחסום סופה בעזה, הוא פירק מטען חבלה... כן, הוא היה חבלן, לפני שיונתן נהרג, ממש כמה ימים לפני, ישבנו יחד אצל חבר שלו, ושמענו את השיר של עופרה חזה: "תגיד לי איך לעצור את הדמעות" (בשמו המקורי: "אלוהיי"), והיום כשאני שומעת את המילים... "תגיד לי איך לעצור את הדמעות..." "מדוע אנשים רצים אל תופת כמו אל ים..." "אני ארוץ בתוך האש אם יחזרו משם..." יונתן, היית ועדיין, מלאך שומר שלי. יונתן ורמולן

apk

New member
כל כך מבינה אותך

ומקווה שאת אכן מיישמת את צוואתו, כי הרי אם ניתן לעצבות להשתלט אז מה כבר יש לנו לחפש בעולם הזה. הם נפלו חלקם גם למען המדינה ככלל, אבל כולם למען חבריהם ובני משפחתם. אז אל ניתן למותם להיות לשווא, בואו נחייה אנחנו חיים מלאים, וכמה שיותר מאושרים

Un Beso

New member
מישל אני משתתף בצערך על האובדן

הכפול,הן של בן זוגך והן של המלאך שלך,שקיבל משימה לשמור עלייך ממחוזות אחרים,למעלה,למעלה,היכן שהעננים מכסים על הדמעות של אלוהים. תגידי לי איך לעצור את הדמעות??? אם תדעי תגידי... מישל את אשה מיוחדת,שלקחה את האובדן הפרטי שלה הקשה כל כך,הכבד כל כך,ומצליחה להמשיך וללכת ולא לעצור. אולי רק לפעמים ככה לעצור,כדי לראות עד כמה התרחקת מהיגון. שתהה דרכך תמיד קלה,למרות שהמשא שאת נושאת עמך ,כל כך כבד... עם המון הערכה וכבוד אליך.

למעלה