יונה נה נה בננה

יונה נה נה בננה ../images/Emo94.gif

יש לי עבודה להגשה, של יונה, זתומרת, על סיפור יונה. אני יכול: או סרט וידאוא, קומיקס, מצגת, עיתון וכו'. אתם יכולים לעזור לי משו לבחור? או משו שאתם תמציאו לי. אבל משו יפה ומקורי! תודה מראש

מה בדיוק

על החומר לכלול? לספר את הסיפור בקצרה? או צריך גם פירושים וכו'. אם צריך לספר, אז אפשר מצגת שיהיה בה את עיקר הסיפור אם תמצא תמונות מתאימות ותחבר אותם. משפט שיחזור בהתחלה וכשמגיע לנינוה: "עוד ארבעים יום ונינוה נהפכת" (ג, ד) או שתכתוב כאילו בלוג של יונה, שבה הוא מספר מה קרה לו. לא יודעת, מה היית רוצה לעשות? תהיה יצירתי!
אולי תכתוב את העמוד הראשון בעיתון של נינוה- כותרת : לתושבי נינוה- עוד ארבעים יום ונינוה נהפכת!" ואז בגוף הכתבה יהיה כתוב על הנבואה וקריאה לכולם לחזור בתשובה, ובצד יהיה כתוב את הסיפור כולו על יונה ומה הוא אמר וכל מה שקרה לו עד שהגיע לשם ובצד אחר או מתחת לשניהם :תיאור של הכתב(אתה) של העיתון את האופן שבו תושבי נינוה חוזרים בתשובה: שמים שק וכו'.

Shark Alarm

New member
הנה רעיון מקורי: ../images/Emo26.gif

קול ארץ ישראל מהבטן של יונה שלום רב, עכשיו מוקדם בבוקר והרי החדשות מפי יונה הנביא. לא מזמן נכנסתי לכאן .... בלה בלה בלה... (יעני לעשות מהדורת חדשות)

Scarlight

New member
מבטן הלוויתן, התכוונת ../images/Emo8.gif

הרי יונה נבלע על-ידי הלוויתן.

כן, ולא.

למרות שאני עונה במקומה, שני דברים: א. היא התכוונה "מפי יונה הנביא" יעני מהפה שלו. ב. יונה נבלע ע"י דג גדול ולא ע"י לוויתן
עוד רעיונות?!

Scarlight

New member
לא הבנת

היא כתבה "קול ישראל מהבטן של יונה", ואת זה תיקנתי.

Shark Alarm

New member
נראה לך שהייתי ../images/Emo26.gif

נוסע כל כך צפונה רק כדי לעשות פיפי/קקי
השלפוחית שלי הייתה מתפוצצת עד שהייתי מגיע לשם..

חן אוזן

New member
אני הכנתי ספינה

עם חברות והיה עליה אנשים קטנים.. אנלא זוכרת את סיפור יונה ומה הקשר לספינה אבל זה מה שעשיתי..=]

bhnadav

New member
למה, זה יכול להתקשר גם ליונה...

הוא היה על אונייה עם יורדי ים גויים.

Shark Alarm

New member
טוב, מאז שלמדתי על יונה ../images/Emo26.gif

עברו כמה שנים (אם אני לא טועה זה היה בכיתה ח' או ט')

למעלה