יומני היקר והנחמד והסובלני !

יומני היקר והנחמד והסובלני !

הילד שלי (11) דורש בתקיפות כלב ואני לא יכולה לצערי הרב לסבול חיות בקירבתי יותר נכון בביתי (שערות לכלוך לא סביל) לא מספיק צב מים?! שבזבזתי עליו הון אקווריום, מחמם מים מטהר איור וכו'. ואיני יודעת איך לנהוג עם הגורן שלי, מה לעשות איתו כואב לי עליו מאוד מאוד, אבל איך אני אסתדר עם ההכלב הדמיוני שלו איך?? אין לי במה לפצות אותו במקום כי הוא לא רוצה שום דבר כתחליף אחר. אבל הכי קטע שבעלי אלק לא פחות ולא יותר "אז תביא לו תינוק כפיצוי" שמעתי טוב תינוק? חיכיתי שהשלישיה שלי תגדל סוף סוף שאוכל לנשום קצת אויר למרות שעדיין לא ממש נושמת אז החוצפן רוצה תינוק! אמרתי לו לך תחפש לך מתנדבת לעוד תינוק אותי תוציא מזה. אבל הוא אומר "עוד 10 שנים הם יתחתנו ולנו יהיה משעמם בבית" מה??? משעמם? על מה הוא מדבר איזה שיעמום בחיים לא השתעממתי לרגע. מליון דברים יש לי בראש שלא ממשתי אז מה שעמום על מה הוא מדבר? אולי הוא יודע על מה הוא מדבר ואני רק לא מבינה מה רוצים ממני? חג אורים שמח.

תותית11

New member
../images/Emo6.gifחההההההההההה

עכשיו אני מבינה למה היית חייבת לברוח קצת לנוח בברצלונה אל תכנעי לאף אחד מהם:)) חג אורים שמח לך סיציליונת

התאבון שלי לברוח גדל אבל...

הבעייה שכולם רוצים לברוח איתי (הפמיליה) יש כבר תיכנונים לאן מתי וכו' ואני מחפשת סיבות שלא מתאים עם כולם "תגדלו קצת תסעו עם הבני זוג שלכם" הצילו! יאגואיסטית שכמותי אה?

למעלה