יומן חלומות

snake77

New member
יומן חלומות

אני מנהל (או לפחות מנסה לנהל...
) יומן חלומות כבר שבוע ולא רק שאני לא רואה שיפור בזיכרון החלומות שלי, אני בכלל לא מבין איך זה אמור לשפר את הזיכרון חלומות בכלל! ועוד שאלה קטנה, הבדיקת מציאות שאני עושה זה מסתכל בשעון של הפלאפון ואז מסובב אותו ומסתכל שוב בשעון (לראות אם השעה הגיונית כמובן). אם אני עושה את זה הרבה זה יהפוך להרגל וגם בחלום אני יעשה את זה? אבל מה זה בכלל עוזר שאני בכלל לא ממש "חווה" את החלומות שלי אלא רק לשברירי שנייה הזויים וחמקמקים כאלה שאני לא זוכר בכלל שנייה אחרי!

LucidGuest

New member
תקשיב....

אתה פשוט לא עושה כמו שצריך ובגלל זה אתה לא זוכר את החלומות שלך, בעזרת השיטה שאני רושם לך עכשיו אתה תיזכור מצויין את החלומות שלך ממש כמו שאתה זוכר מה עשית לפני 5 דקות, הקשב ולמד - תשתדל לישון לפחות 6 שעות בלילה, עדיף 8 או יותר אם אתה יכול, ככל שתישן יותר תיזכור יותר טוב את החלומות שלך. כשאתה מתעורר נסה באופן מידי להיזכר בחלומות שלך, עליך להישאר במיטה עם עיניים עצומות ולנסות במשך 10 דקות להיזכר בחלומות שלך, כל הזמן שאל את עצמך מה חלמת ונסה שוב ושוב להיזכר, חשוב מאד מאד שתעשה זאת מיד כשאתה מתעורר וחשוב שכל הזמן תנסה להיזכר בחלומות שלך בלי לינדוד עם המחשבות לכיוונים אחרים. השיטה הזאת עובדת כמו קסם, ההצלחה מובטחת! וכמובן שאחרי שאתה ניזכר בחלומות שלך וחוזר עליהם שוב ושוב בראש עליך לקום ולירשום אותם ביומן החלומות שלך, זה שילוב מנצח. בהצלחה! נסה ותגיד איך זה עובד לך!
Lucid

snake77

New member
תודה

תודה אח שלי מקווה שזה יעזור אבל זה טיפה קשה כי שאני קם מעירים אותו לביצפר ואתה לא בידיוק יכול להיזכר בחלומות שלך שצועקים לך "קום לביצפר!!!" חח...

LucidGuest

New member
זו בכלל לא צריכה להיות בעייה?

באיזו שעה מעירים אותך? נגיד ב 6:40 בבוקר? פשוט מאד תבקש שיעירו אותך 10 דקות קודם (או תכוון את השעון המעורר בפלפון שלך), ואז נצל את ה 10 דקות האלו כדי להישאר במיטה עם עיניים עצומות (חשוב מאד!) ונסה שוב ושוב להיזכר בחלומות שלך בלי לינדוד עם המחשבות! כדי שזה יעבוד חשוב מאד שתבצע את השיטה הזאת מיד כשאתה מתעורר, בלי להמתין אפילו שנייה! כל רגע שתמתין ותיתמהמה ותינדוד עם המחשבות יגרום לחלומות שלך להתחיל לחמוק למעמקיי המוח, תפוס אותם מיד ברגע ההתעוררות. נסה את השיטה הזאת במשך שבוע, ואני מבטיח לך שתופתע מרמת ומעוצמת הפרטים שתיזכור בעזרתה! אל תישכח לחזור להגיד לי תודה
Lucid

Marron___

New member
ההצלחה מובטחת!!!

תגיד, לוסיד, לכמה אנשים חוץ ממך השיטה הזאת כבר "עבדה כמו קסם"? נכון שאף אחד? אז למה סתם?

LucidGuest

New member
למה אתה סתם מבלבל במוח?

השיטה הזאת עובדת לכולם לדעתי ולא רק לי, השיטה היא לא המצאה שלי והיא רשומה כמעט בכל אתר שמדבר על חלומות ודרכים ליזכור אותם, אני לדוגמה עד לפני שנתיים כשהתחלתי להשתמש בה לא זכרתי חלומות בכלל, מהיום שהתחלתי להשתמש בה (אפילו בלי יומן חלומות!) אין בוקר שאני לא זוכר לפחות 2-3 חלומות מפורטים! השיטה הזאת עובדת מעולה וההצלחה אכן מובטחת (אם לא הייתי חושב את זה לא הייתי אומר) היא לא עובדת רק כשלא מבצעים אותה נכון כלומר אם במקום לנסות להיזכר בחלומות מתחילים לינדוד עם המחשבות או אם ממתינים ולא מבצעים אותה מיד ברגע ההתעוררות, אך כשמבצעים אותה בדרך שהסברתי היא פשוט עובדת, אזב מקום להתלונן אולי תנסה אותה במשך כמה ימים ואם יהיו לך תלונות תחזור ונדסקס על זה. Lucid

LucidGuest

New member
ובקשר לשאלה השנייה - כן

ההרגל הזה יהפוך להרגל שיכנס גם לחלומות שלך, יום אחד בזמן חלום תעשה את הבדיקה הזאת (תהייה בטוח שאתה ער...) ואז פתאום תראה את התצוגה של הפלפון מישתגעת או משנה צבעים...ותבין שאתה לא ער אלא בעצם חולם... מבין את הפרנציפ?
Lucid

snake77

New member
תודה תודה תודה

כדאי לי לנסות WILD בסופשבוע? או לחכות עם זה?

למעלה