יומיים לפני החתונה ומרגישה קצת אפתית..

shirpan

New member
יומיים לפני החתונה ומרגישה קצת אפתית..

הי חברות
לא יאומן שכל השנה ורבע הזו של האירוסין עברה לה..
החתונה ביום ראשון. ואני זוכרת שקראתי הודעות בעבר בפורום על בנות שהרגישה דקה לפני החתונה לא כמו שהן ציפו להרגיש.
אני לא זוכרת בדיוק מה היה שם או אם זה בסדר שאני חוזרת על מה שהן אמרו.. אבל כנראה שכשזה מגיע אליך אז זה אחרת..
הבחור עובד.
גם אתמול וגם היום. ואני דיי לבד בבית.
עוד מעט שתי חברות באות לקחת אותי לאנשהו..
אבל באופן כללי.. אני מרגישה די אפאתית לקראת כל האירוע . ולא מתאים לי בכלל! אני אדם שמתרגש! מכל שטות! שבוכה, שמתלהב..
אוףף... איך היה לכן יומיים לפני החתונה?

Bobbachka

New member
ירידה לצורך עלייה!

זה בסדר גמור להרגיש קצת אדיש, גם אני לא התרגשתי בטירוף לפני החתונה. הכל כבר היה סגור ומתוקתק ולא נשארו לי משימות לעשות, אז פשוט העברתי את הזמן.... זה בסדר, זה טבעי, לא כולן חייבות לעוף מהתרגשות באוויר.

חייבת להגיד שביום החתונה היו לי אנרגיות מצוינות! הייתה התרגשות בריאה ולא הפסקתי לחייך- זה מה שהכי חשוב!

simplicity83

New member
מצב מוכר

את נורמלית כמו כולנו (אם אפשר להגדיר אותנו כמקור להשוואה
)
אני חושבת שעד בוקר החתונה התרגשתי בדיוק פעמיים -
1. כשמדדתי שמלות אצל ליהי, מעצבת השמלות שלי, והיה לי ברור שהגעתי למקום הנכון (בעוד שבשאר השמלות הרגשתי כמו בתחפושת)
2. במסיבת הרווקות

בכל שאר הזמן, ובעיקר בשבוע האחרון שהיה נורא עמוס, לא התרגשתי. חשבתי על זה שהנה זה מגיע וכו' אבל הכל היה די כרגיל והייתי נורא עסוקה.
עד שבבוקר החתונה רוני ואני קמנו (היא ישנה איתי) והלכנו לאכול ופתאום באמצע ארוחת הבוקר התנגן השיר שלנו.
באותה שנייה הרגשתי שאני נחנקת מרוב התרגשות !!! התקשרתי ל-X בעיניים דומעות מהתרגשות!

גם בהמשך היום הייתי מאוד רגועה ומודעת. השמחה והאהבה שהקיפה אותנו גרמה לי להיות סופר רגועה ולהיות "שם" בכל רגע.
כמובן שהיו כמה נקודות שבהן הלב שלי כמעט יצא מבית החזה והדופק היה מטורף - בזמן המפגש, כשקראו ל-X לחתום על הכתובה (הייתי בטוחה שארצה להיות שם, בסוף היה יותר כיף בקבלת הפנים אז נשארתי)
כשעמדנו בתחילת השביל והשיר כניסה לחופה התחיל להתנגן
והכי הכי - כשהקראנו דברים אחד לשניה בחופה

בקיצור - הרוגע הזה עכשיו הוא טוב בעייני, ברגע שהיה לי זמן פנוי בבוקר החתונה, אז התחלתי להשתגע :)
אני בטוחה שיהיה לכם יום מרגש ועמוס בחוויות ואושר. את הכל מעקלים לאט לאט בימים שאחרי החתונה

תהנו המון! אני מתרגשת בשבילכם ומחכה לתמונות

shirpan

New member
תודה על החיבוקים

באמת שהצליח לעבור לי כבר.
זה בטח היה קשור לעובדה שהחברות המקסימות שלי עשו לי הפתעה מרגשת והיום בארוחת הערב בכפר (בו אנחנו גרים) בירכו אותנו לפני כל ה-400 איש שהיו שם.
ההתרגשות מתחילה

גם עליי נפלו עצבים :(

היום היה מבחן אחרון, אחרי זה חתונה של חברה, לא עובדת כל הסופ"ש, מתכרבלת עם ג'ינג'י ואני פקעת עצבים משום מה...

כנראה שאלה סתם ימים כאלה, שבלי שום סיבה אמיתית, ובלי צורך להסיק על שום דבר, משהו בכימיה שלך במח משתבש וחשים בבאסה ...
צריך פשוט לנוח ולתת לגוף להתאזן... אין לי ספק שתהיה לך חתונה מדהימה ומה שלא יהיה מדהים לא תשימי לב אליו כי האושר יסנוור אותך
:)

למעלה