יומולדת מקורית

U n i q u e 1 8

New member
יומולדת מקורית

אני רוצה ללארגן לידידה מאד מאד מאד טובה שלי יומולדת, אבל אני לא רוצה שזה יהיה נדוש, אלא מקורי, מדהים, מפתיע ומקסים שהיא לא תשכח (היא בת 17). אז מה שאני מחפש- זה מקום (עדיף בקרבת איזור ירושלים, ולא מוכר כל כך- כך שלא יקרה שכבר עשינו שם יומולדת למישהו), וגם תוכן ליום ההולדת. מסעדה- לא- אנחנו כבר לוקחים אותה למסעדה. פיקניק- בא בחשבון. אני בעקרון מחפש רעיונות למקומות וטאצ'ים קטנים ומקוריים שרק לכם יש! מקווה שתעזרו לי! מלבד זאת- אני מחפש לקנות לה מתנה של פופאי (לא בובה קטנה- משהו יותר בכיוון של תיק, כרית גדולה או פח ודברים לחדר כאלה) איפה אוכל למצוא?

מסיבת מומולדת...

אולי לעשות לה ערב קריוקי?... בבוקר תתלה לה מלאאן שלטים בכל בי"ס ובשער [כדי שתתחיל את היום בכיף;)], בהפסקה להביא לה בלונים וכל מיני שטויות.... ובערב.. מה אתה אומר על לעשות לה את "חפש את המטמון" כאשר בכל תחנה תחכה לה הפתעה קטנה וכתב סתרים\חידה...עד שהיא תגיע למקום המסיבה.. או להכין לה כל מיני משימות כמו- "חפשי ברחוב מישהו עם פסים בצבע ורוד והצטלמי איתו".. דברים בסגנון..על כל משימה היא תקבל נק'-ככל שהמשימה יותר קשה הניקוד עולה..עד שהיא תצבור את הסכום שקבעת לה מלכתכילה..[אפשר להביא משימות "בונוס"-למקרה שתהיה משימה שהיא לא תצליח לבצע..]

הדרוש13

New member
../images/Emo105.gifמתנות של פופאי../images/Emo105.gif

קודם כל מזל טוב!!! בקשר למתנה אז אתה יכול למצוא כל מיני דברים של פופאי בחנויות פיצ'יפקס כאלה וכל מיני שטויות כמו אודם,בוטן,אנטר,סטאף וכ'ו... את היכול לקנות לה פוף על ציור של פופאי,כיסא קטן,שעון קיר,סיכות,מחזיק מפתחות,מישתך לעכבר של המחשב וכ'ו.... מקווה שעזרתי, הדרו'ש!

U n i q u e 1 8

New member
וואו מעולה!!!!

הרעיון של חפש את המטמון מעולה!! =]]] הקטע של פופאי- אני חושב שאני ארד מזה ואעשה לה עוגה של פופאי.. אני עדיין מחפש מקום שנוכל לחגוג בו.. איזה גם יפה בירושלים... תודה

למעלה