יומולדת לאלפקה, חגיגה לילדים

יומולדת לאלפקה, חגיגה לילדים../images/Emo65.gif

רוצה לאחל לך מיליון איחולים, אם זה יראה לך אישי מיד אז תמחקי את ההודעה..
כמובן שהאיחול הראשון זה שיהיה לך המון המון... אהבה..
ושהאהבה באמת, תמשיך לך לנצח נצחים כמו ביום הראשון
ושיהיה לך תמיד כל כך נפלא בעבודה
שכל העולם ימשיך להאיר לך עיניים
שתמשיכי לאהוב את עצמך וגופך כמו שאת ראויה
שלא תעלמי לנו מכאן כי אנחנו צריכים אותך (טוב, זה איחול לנו...) ורציתי גם לומר לך שאני חולה עליך!!!!!!
קבלי זר פרחים ליומולדת

../images/Emo79.gifהפי בירזדיי טו יו../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

מתוקה
, כל מה שאת מאחלת לעצמך שיתגשם
ושהשנה הקרובה תהיה מדהימה. והכי טוב שיהיה לך
מאחלת לך אאו

behappy

New member
יא../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

(יש לך יומולדת בדיוק בתאריך של חברשלי!) המון מזל טוב, מקווה שנהנית אתמול, והרבה אושר, בריאות וכו וכו וכמובן תיהני באיסטנבול וברחבי העולם!!!

חזרתי עכשיו הביתהההה.... ../images/Emo5.gif

אם יש פה מישהו שמתלבט מה לקנות לי, אני מציעה מכנס מבד נמתח במידה 50 לפחות... אתמול והיום אכלתי בסביבות 2 קילו של ממתקים, מתוכם קילו וחצי בערך של שוקולד - ומה שעצוב זה שהמספרים ממש לא מוגזמים... אני עומדת להקיאאאאאאאא. הפירוט: חבר שלי קנה לי מן בונבונירה של שוקולד לבבות, ואכלתי את (כמעט) כולה לבד אצל ההורים שלו אכלתי תותים בקצפת עם ציפוי שוקולד אתמול הלכתי עם ההורים שלי למסעדה, ובנוסף על המנה (הענקית) אכלתי שלושה (!) קינוחים (אמנם עזרו לי, אבל הזמינו לי שלושה קינוחים - טעימים בטירוף אגב) אגוזי חבילת מרשמלו מקופלת חבילת שוקולד לבן תפוז בערך 7 יחידות של חטיפי מיני שוקולד עוגת תותים עוגת גבינה ובטח יש עוד שלא זכרתי אותם... אני לא רוצה לחשוב למה זה היה מגיע אם לא הייתה לי ההגבלה של הצליאק
כל זה כמובן בנוסף לאוכל רגיל! שאמנם היה בכמויות קטנות אבל בכל זאת. בקיצור, כל העולם החליט שאם יש שילוב של פורים ויומולדת זה הזמן להלעיט עלי את כל הממתקים שבעולם, והעניין הוא שזה בדיוק הגיע עם הימים של המחזור, כך שאני הייתי לחלוטין בור ללא תחתית
אבל מודה שנהניתי למרות תחושת הבחילה הנוראית שיש לי כרגע, ובכל זאת - פורים + יומולדת יש רק אחד (כל 19 שנים). אז זהו, אני הולכת להתפגר על המיטה בחדר, ומנסה לחשוב איזה מכנס אני אלבש מחר לעבודה כי לג'ינסים אני בטוח לא אצליח להיכנס. ודרך אגב, משהו מפחיד ביותר שקרה לי ביום חמישי - נסעתי הביתה על האופניים מהעבודה, ונסעתי לתומי על הכביש, על אבן גבירול במהירות די גבוהה. פתאום, ליד כיכר רבין, אני נוסעת ואני רואה דלת של מכונית נפתחת מטר וחצי לפני... כמובן שלא יכולתי לעצור, נכנסתי בה, התגלגלתי לכביש ונמרחתי. אני עדיין זוכרת שהייתי בטוחה שעוד רגע תגיע מכונית ותמרח אותי סופית וזה היה אחד הדברים המפחידים - למזלי הכביש היה ריק, זה היה בדיוק בהתחלפות בין רמזורים. בקיצור נמרחתי קשות, אבל יצאתי ללא פגע - אפילו שפשופים בידיים לא היו, ורק הברך כאבה מאוד מאוד מאוד - אבל בינתיים גם זה עבר. הנהג של המכונית נבהל מאוד, ובעיקר אשתו שרצתה להזמין אמבולנס, לקחת אותי לבית חולים, לשים אותי באוטו שלהם להירגע, וגם כשאמרתי לה שאני בסדר גמור ושאני שתי מטר מהבית לא הסכימה שאני אזוז משם. לפני כמה דקות התקשרתי להגיד להם שהכול נגמר בסדר גמור. אז זהו, קיבלתי צליעה זמנית ליומולדת - אבל חוץ מהעניין הזה, בינתיים הכול היה מושלם ומלא סוכר וקקאו.

liza26

New member
אלפקונת../images/Emo24.gif

המון מזל טוב ליומולדת מאחלת לך הרבה אהבה
ואושר
ובכלל כל מה שאת מאחלת לעצמך
|כלנית

../images/Emo13.gifהרגת אותי עם התיאורים שלך

לא יאומן אה? מה אדם צנום ונחמד יכול לדחוס לתוכו ביממה? האמת היא שאני התאפקתי לא לשים אייקון של צחוק - הצחוק הוא רק מהזדהות... עבר זהו אלפקה - מחר יום חדש.. תשתי סודה זה עוזר לפעמים במקרים של אכילה מאומצת
מה שמחזיר אותנו שוב לקטע הזה של אוכל כבילוי, כפן, כצ'ופר.. ובאשר לאופניים -עברתי חוייה דומה, בארה"ב ושם עוד היה על כביש של משאיות, הייתי בדרך לעבודה. פשוט נכנסתי עם האופניים לחריץ שהיה בכביש איבדתי שיווי משקל, ולמזלי עפתי לכיוון הנכון. השעון שעל היד התפרק לגמרי, וחוץ מקילופי עור - וכאבים בכל מיני מקומות לא היו נזקים. החוויה עצמה - לא נעימה. תנוחי, תעכלי, מחר יום חדש נשמה
וחוץ מזה את בדרך לאינסטנבול... עוד כמה זמן?

מזל טוב באיחור ../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

תמשיכי להיות שווה ומיוחדת כמו שאת - ממש
חריף. בחורה כמוך לא פוגשים כל יום!

למעלה