יומהמלדת שמח לווינסי
סוכריה|

snoopy36

New member
איש יקר ואדום../images/Emo65.gif

בוא נעזוב רגע את עניין היומולדת...הרי מזה בסה"כ? עוד שנה שעברה?התבגרת בעוד שנה?הרי אם נחשוב על זה....אתה מתקרב יותר ויותר לאדמה....אז בוא נעזוב רגע את היומולדת... אני כאן רוצה באמת לנצל את ההזדמנות להגיד לך... א.אתה אחלה איש...אז תישאר כזה! ב.אתה אחלה אדום...אז תישאר כזה! ג.אתה אחלה חבר...אז תישאר כזה! יודע מה??? והמון המון המון המון המון המון המון המון המון מזל טוב ליום הולדתך,שתצליח ותהנה מכל רגע בחייך,שתהיה כמו שאתה ותשמור על זה...טוב נו,ועליה.... מזל טוב גבר...

מזל טוב חבר יקר../images/Emo151.gif../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif

מאחלת לך שתמיד תהייה מאושר
בריאות
והמון אהבה
כל האיחולים שבעולם
ויאלה...תבלה

rrredshay

New member
אחי האדום,

שיהיה המון המון מזל טוב, מאחל לך באמת כל מה שמגיע לך (וזה ה מ ו ן) לא מסוגל כרגע להשתמש באייקונים, אבל באמת אוהב אותך המון.

הילה301

New member
ווינס מהמם!! ../images/Emo65.gif../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif

קליאו כתבה כל כך נכון. אתה פשוט טואווווווווב. ואתה אכפתניק , וחם ומקסים, וחבר אמיתי. מזל טוב מותק. מעומק הלב .

zomery

New member
מזל טוב איש יקר ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

איש יקר
איש נפלא
מזל טוב ליום הולדתך
שיהייה לך רק טוב
הכי טוב בעולם אהבה אושר ובריאות כמובן מאחל מכל ה-
זומרי

יקירתי

את יודעת שלפעמים אני לא מחצין רגשות אבל...וזה אבל גדול, הכי חשוב שאת יודעת מה אני מרגיש אוהב אותך
ו...אמן

Gal 38

New member
מזל טוב ווינסטון ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

הרבה בריאות אושר אהבה נחת ושלווה
וכמובן בהצלחה עם זוגתך המקסימה

NoaModiin

New member
../images/Emo65.gif מזל טובבבב ../images/Emo65.gif

המון מזל טוב ווינס היקר, שתזכה להגשים את החלומות הכי רחוקים והזויים שלך (בשביל שאר החלומות אתה לא צריך אותנו
), המון בריאות ואהבה עם זוגתך המקסימה, וכמובן חיים מאושרים

תודה רבה חברה ../images/Emo13.gif

בחיי שאין לי חלומות הזויים. כולם יציבים...ככה נראה לי. נ.ב שיישארו לך האנרגיות גם כשהבחור מהחללית יגיע.

למעלה