יום שני...

אשת נמש

New member
יום שני...

חייבת לשתף שהנמש בצבא והפוצקה כבר התחילה עם השטויות שלה- אתמול היא התחבאה מתחת לשולחן ולצבעה את הריסים שלה ואת כל העפעף עם................ טיפקס!!! זה יכל להיות מצחיק אבל ממש פחדתי שיכנס לה לעין ושיפשתי חזק עם כל מה שיכותי. שמתי לה טיפות עיניים שינקו לה את העין וקיוויתי שהיא תהיה בסדר.. הבוקר הריסים שלה עדיין היו קצת לבנות
הפוצקית הקטנה עם קצת חום. ואני פה בבית חוזרת קצת לנוח. אקפוץ אחר כך. וגואה
לא שוכחת אותך- מחזיקה לך אצבעות היום בצהריים! שיהיו בשורות טובות!

נ ט ש ה

New member
שלום יום שני!

אני בבית עם 2 בנות מנוזלות משועלות עם שאריות חום (נראה מה יהיה בצהרים..) כל הבאסה. לא ישנתי בלילה. כואב לי הראש.

אמאבולי

New member
אוי ה' ישמור, טיפקס בעין???

מקווה שהיא חשה בטוב ושלא נגרם שום נזק לשולחן
וברור שזה יקרה כשהנמש בצבא, זה הזמן הכי טוב להלחיץ את אמא! החלמה מהירה לפוצקית

shmupie

New member
בטוחה שכתבתי הודעה - איפה היא??

אז כתבתי שלא ישנתי בלילה. הייתה לנו הפסקת חשמל רצינית כל השכונה הוחשכה (יצאו ניצוצות מאיזה עמוד חשמל) ומי שלא יודעת אני פוחדת מהחושך אז היה נהדר. העברתי את קטני אלי למיטה. הפיצקית המיטה הסמוכה אלי והלכנו לישון מחובקות... אתן יודעות איזה סיוט זה בלי חשמל? אין מים להתקלח, אין מים לחמם אוכל לפיצקית. אין אור!! ב3:45 התעוררו שתיהן יחד כמובן, וביליתי איתן עד 5:40 אז חזרתי לישון. כמובן שהתוכנית לקום ב6 בבוקר התבדתה לה...

אמאבולי

New member
אוף לא מצליחה לדמיין איך זה כששתיים

כ"כ קטנות מתעוררות יחד
נשמע לי קשה נורא. (נראה לי שרק איטה מצליחה באמת לדמיין
או בעצם לא ממש לדמיין..) אני תכננתי לעשות (וטרם) מנורה אחת במקום מרכזי בבית שהיא גם תאורת חרום, ז"א נטענת ביומיום ובמקרה של הפסקת חשמל היא נדלקת. היה לנו כזה בבית הוריי, זה מעולה. אפשר לקנות בכל חנות. אם את פחדנית חושך נראה לי כדאי.

רויטלי28

New member
עליי צחקו כשתיכננתי כל הרבה תאורות חירום בבית

החדש , העתידי אבל מרגישה שזה הכרחי להרגשת ביטחון , בטח עם קטנים וגם לעצמי קני לך אחת יש בכל חנות....

shmupie

New member
יש לי

אבלמקטני שברה רוצה והיא כמעט לא מאירה. כמובן שגיליתי רק בהפסקת החשמל. ביקשתי מאבא שלי לתקן ונראה לי שבלי קשר אני אלך לקנות עוד אחת.

למעלה