יום שני עמיר מופיע בת"א במסגרת....

יום שני עמיר מופיע בת"א במסגרת....

מחאה של אמנים על הזילות מצד אחד והיתעוררות הציבור מצד שני בעיניין שדרות "עיר במלחמה" . יופיעו בין היתר קובי אוז שלמה ארצי ועוד...המופע יערך בכיכר רבין. צבע אדום בשיר של עמיר מנעים את אוזננו אבל להם ה"צבע אדום" הוא התראה לנפילת קסאם...
 
עמיר בניון משתתף במופע הזדהות עם תושבי שדרות

שדרות זה כולנו מופע הזדהות עם תושבי שדרות וישובי עוטף עזה ערב שכולו בהתנדבות. על הבמה: שלמה ארצי, רמי קלינשטיין, כנסיית השכל, דני סנדרסון, שלומי שבת, מירי מסיקה, טיפקס, עמיר בניון, חמי רודנר, מרגלית צנעני, הראל סקעת, חיים אוליאל ומשה בקר. המופע יתקיים ביום שני, 9 ביולי משעה 19.30 בכיכר רבין תל – אביב. אירוע נקי מפוליטיקה ופרסומות מסחריות.
 

עמירם04

New member
איזה שאלה ישראלית טיפוסית...

מביאים המון אמנים בהתנדבות. לעשות שמח. ולמשוך כמה שיותר אנשים לכיכר. רק כדי לעורר את כל מי שצריך להתעורר ולהתחיל לפעול. ואנחנו רוצים להנות מזה על הכורסא בבית... מי כעמך ישראל.. .
 

yehorasta

New member
עמיר בניון, שלמה ארצי ועוד מחר בכיכר יום שני!

ביום שני הקרוב 9.7 יופיעו כנסיית השכל, שלמה ארצי, רמי קלנשטיין, חמי רודנר, מירי מסיקה, הראל סקעת עמיר בניון, טיפקס ועוד רבים וטובים במופע הזדהות ענקי למען תושבי שדרות בכיכר רבין מופע מאוד מאוד חשוב! פשוט לבוא לחבק לפרגן ולתמוך באנשי שדרות, מגיע להם! אנא להפיץ לכל העולם את הידיעה...ו להגיע! תבורכו מראש!
 
למעלה