יום של כיף של אמא ובן(קצת ארוך)

אלינקה

New member
יום של כיף של אמא ובן(קצת ארוך)

חזרנו אתמול מהחתונה של אחי הספקנו גםלהיות במסיבה בגן בנו לבושים בבגדים של החתונה. היה כיף בחתונה רקדנו אני והילד (למרות שהרעיון שלו לרקודזה שאמא תסובב אותו חזק עד שהיא מקבלת סחרורת) היום קמנו מאוחר שלחתי אותו לגן נסעתי לדיזנגוף סנטר קניתי לו ליוםהולדת (יש לו ביום חמישי) מוסך של טויס אר אס (האמת חשבתי עלפישר פריס אבל בכולזאת 400 שח זה הרבה כסף) אח"כ הלכתי לחנות מקסימה בסנטרשל צעצועי עץוקני לו בשם אחיי מגינים של אבירים וגם חרבות (שאתןלו יותר מאוחר כי ז נראה לי כואב) כשלקחתי אותו שאלתי אותו אםהוא רוצה לבוא לראות סרט הוא לא רצה אבל נסענו לשדרות רוטשילד ראינו את השוורים ישבנו במקס ברנר הוא הזמין מילקשק ומזרק שוקולד. הוא שתה מהמילקשלק ואז טעם את השוקלד מהמזרק ופשוט ירק את זה החוצה אבל אבא שלו נהנה ממנו רק חבל לי שהוא עוד מעט (4 ימים) בן ארבע וכל הזמן רטוב והוא הלך לשון כועסכי הבלון שנפחתי לו לא עלה לתקרה מקווה שמחר יקום שמח

היי אלינקה, ראשית מזל טוב

ליום ההולדת. שנית בנוגע להרטבה, אני חושבת שיש מקום להתייעץ במקביל עם רופאת ילדים וכן עם פסיכולוגית שמתמחה בגיל הרך, כדי לבדוק אם הבעיה נובעת מההיבט הרפואי או הרגשי. בהצלחה, מזל טוב וחג שמח
.

אלינקה, אל תכעסי עליו בנוגע לגמילה

יש ילדים שזה לוקח להם יותר זמן וכעס רק ידחה את הקץ. תני לו את הזמן שלו, תשדרי לו שזה בסדר ותראי שבסוף הכל יסתדר.

אלינקה

New member
איך אני יכולה לכעוס עליו?

אני חושבת שהכל באשמתי כי כל הגמילה נעשתה לא נכון כאשר הילד ערום הוא 99 אחוז לא מפספס ישנם לילות שהוא קם יבש ורוב הזמן הוא מאיר אותי בלילה כי הוא רטוב ואז אנחנו מחליפים הכל קומפלט וחוזרים לישון

למעלה