יום שלישי פעמיים כי טוב.

InvisibleTouch

New member
אניD:

חולצה ארוכה מאוד [אבל לא טוניקה], שבסוף שלה יש גומי כזה והיא גזרת בלון ממש מחמיאה כזאת, עכשיוווווו על החולצה יש פסים של נצנצים עדינים עדינים כאלה, ומחשוף וי מיוחד כזה. [אני אצלםםםP:] היא קצתתתת שקופה אבל לא שמתי כלום מתחת. כמה זנותי מצידיP: סקיני אפור. נעלי בובה מזארה עם עיטורים כאלה בטורקיז-חום וכאלה. נו המפורסמות]; שרשרת תות כסופה. 3 טבעות כסף די.. עם נוכחות כאלה. ממש התחשק לי להפציץ בטבעות היום. תיק חום עם פפיון חום גדול:] קשת שחורה דקיקה, קצת שחור בעיניים ובושם קייצי של ורסצ'ה. [נשמע המון אקססוריז אבל זה נראה דווקא מגניב. אני אפילו שוקלת לשים משקפי שמש גדולות שחורות].

InvisibleTouch

New member
אבל!

הפסים על החולצה כמעט בלתי נראים, אני יודעת שהיא נשמעת מצועצעת כזאת אבל היא ממש לא היא ממש מתוקה.. אוף אני אעלה תמונה והכל יתחבר לך:]

InvisibleTouch

New member
לא אמרתי תודה../images/Emo122.gif

ושאני אוהבת אותך
.

hello obsession

New member
../images/Emo23.gif

[אני עדיין חולה לך על הטוסיק] מהמם :) תפרטי על הטבעות^^

InvisibleTouch

New member
את לא אמיתית];

אחת זהב עם יהלום די גדול שקוף, אחת כסופה עם עיגול כזה מכסף ובאמצע עוד עיגול קטן מזהב [נשמעת מזעזעת אבל היא יפה] ואחת כסופה ומשובצת מלא יהלומים קטנטנים לכל האורך. נכון שזה נשמע מכוער שהכל זהב-כסף כזה מעורבב? אבל זה ממש לא בלט וגם בשרשרת תות עצמה זה חצי זהב וחצי כסף אז זה הסתדר^^ [יש לי את השרשרת מטופטן ולא מאלדוP: לא ידעתי שיש בארץ את האדוםP:]

amit641

New member
אבל שכחת להגיד איזה צבע החולצה! ../images/Emo129.gif

עדיין זה נשמע ממש יפה!
אני אוהבת הרבה טבעות, זה מאגניב כזה.

original jess

New member
שלישי../images/Emo124.gif

חולצה ללא שרוולים ורודה עם כיווצים למטה. כתוב מספר 3 בכסף מכנס 3/4 שחור קצת מבריק נעלי פיפ טואו שחורות עם טיפת עקב תיק שחור שק עם ידיות שהן כאלה שרשראות כסופות. תכשיטים כסופים קשת שחורה עם פפיון. אולי אח"כ תמונות (מצד שני, זה גם מה שאמרתי אתמול
)

shachari

New member
חולה ../images/Emo10.gif

אוווווווופ ממ.. קר לי אז .. סווטצ'ר ענק של אבא כחול מכנס טרנינג באפור גולגול לא ברור |=

למעלה