יום שישי ה3/3/06
.

shira245

New member
יום שישי ה3/3/06 ../images/Emo213.gif.

שבת שלום
. שיהיה יום מעולה
. עוד שבוע משכורת!

yaeli87

New member
שבת שלום../images/Emo9.gif

נמאס לי מהתחושה שאני מפקירה נשק..חחח מקודם ישנתי,עזבו את זה שכל החלומות שלי היו על מסדרים ועל נשק ומטווחים איך שקמתי דפקתי צעקה "איפה הנשק שלי?!?!?" חחח איך נבהלתי
יום נפלא

yaeli87

New member
../images/Emo9.gif גם אני בלי כובע ב' אז כל הזמן

אני בתחושה שאיבדתי אותו ושיעלו אותי מת"ש...כוסומו.. מזל שזה בבסיס..חחח בעיה שלהם אם זה נאבד.. הו נעמי..את לא יודעת הסמל שלנו כ-כ-ה שווה.. את כאילו מזילה ריר כשאת רואה אותו זה ממש מצחיק,כל פעם שהוא עובר ליד המחלקה שלנו פתאום כל הבנות מסתכלות עליי [נו אני לא מפסיקה לדבר עליו..חחחחחחח] וכל פעם שהמפקדות אומרות "אני צריכה חיילת שתלך לעזור לסמל" אף אחת כבר לא מתנדבת כי הן יודעות שאני אקפוץ על זה..חחחחח והוא לא קורא לי "חיילת" יותר
אני "יעל" מלווה בחיוך
והוא דואג לי והוא כלכך חתיך ואני מתגעגעת אליו..חחחחח
טוב אני אשתוק אני מתגעגעת אלייך נעמצי
.

Dawson girl

New member
גמני כפרעלייך! ../images/Emo23.gif

איך זה צפוי שאת תכבשי את הסמל
בחיי זה ממש מתאים לך

yaeli87

New member
חחחחחח ../images/Emo9.gif

איך שראיתי אותו ביום הראשון אני כזה- "מי זה.!?!?!?" ואז אמרו לקבלת הסמל בלה בלה בלה אז הבנתי שהוא הסמל שלי... והוא...אעע..*מריירת* המ"מ שלי נראה לי חמה עליו וכדאי לה להזהר והתערבתי עם הבנות שביום האחרון שלי בניצנים אני אומרת לו שהוא אחד השווים שראיתי בחיים שלי..חח התערבות זו התערבות

A N I g M A

New member
../images/Emo6.gif

שתדעי שכולם מרגישים ככה. כשהיה לנו נשק, בעיקר באבט"שים הרגשנו שאנחנו מפקירות. כשאין לך נשק זה יותר גרוע, את כל הזמן מחפשת מה שכחת!

yaeli87

New member
זה נהיה מפחיד כבר...

היינו אצל סבתא שלי ונרדמתי אצלה לאיזה חצי שעה אני קמה,וכל המשפחה שלי שם ואני באה בהיסטריה לכולם "מישהו ראה את הנשק?!?!" והם כולם נקרעים מצחוק..חח חחחחחחחחחח הכי מצחיקקק נרדמתי באוטו עכשיו והתעוררתי ושמעתי את אבא שלי מדבר על משהו עם אמא שלי ואני הכי מסטולה בארץ אני עושה לו...*תגידו את זה בקול רדמומי ומסטולי מ-א-ד* "כל הכבוד אבא,תעמוד על שלך,תהיה חזק,אל תפקיר נשק,וגם לא כובע ב',וגם לא מימיה כי אז תשאר שבת..אבל גם ככה סוגרים שבת..נו טוב" ונרדמתי שוב..
הצבא דופק ת'מוח.

למעלה