יום שישי ה13 -ליל שלושת הקדושים

moshel

New member
יום שישי ה13 -ליל שלושת הקדושים

D.J MOSHEL בשיתוף מכבי מיוזיק פקטורי מזמינים את חברי הפורום הנכבד הזה למסיבת רוק שנות ה70 ששמה בישראל יום שישי ה13-ליל שלושת הקדושים -ומופע רוק שנות ה70 אשר תיתקים במכבי מיוזיק פקטורי ביום שישי ה13.6.03 שעה 22:00 ובתוכנית : הקרנות על מסך ענק 3X4 מטר של הלהקות : URIAH HEEP הופעת נדירות עם ההרכב הקלסי מ1974 יחד עם DAVID BYRON RAINBOW ON STAGE כל ההופעה משנת 1976 ההרכב הקלסי כולל blackmore & dio DVD ה החדש של LED ZEPPELIN שיצא החודש עם קטעים נדירים שמעולם לא ניראו מופע פותח להקת EX-BAND ( לשעבר בשנות ה70 זרם חילופין) עם מיטב קלאסיקות הרוק של שנות ה60 ה70 CREAM ,CREEDENCE,CHICAGO,DEEP PURPLE,HENDRIX,THE KINKS ,SPENCER DAVIS GROUP,THE ROLLING STONES ,DOORS,STEPPENWOLF THE WHO ומסיבת רוק ענקית עד הבוקר עם עבדכם הנאמן D.J MOSHEL בואו והפגינו נוכחות בערב המופלא הזה פרטים נוספים על הערב יתפרסמו באתר הבית שלי אנא העבירו הודעה זו לשאר החברים שלכם שלכם באהבה moshel

moshel

New member
כמה זה עולה

המחיר לכול האירוע כולל המסיבה הופעת להקת EX-BAND וההקרנות הוא 50 שקלים בלבד אני אתחיל במכירה מוקדמת החל מהשבוע הבא Moshel

../images/Emo5.gif

יום שישי ה-13!!!!! וואי שוב פעם יראו את כל הסרטים ה"מפחידים" האלה...

moshel

New member
מי מקרין סרטים מפחידים??

zeppelin rainbow uriah heep אילו הם סרטים מפחידים??\ על מה את מדברת בכלל?

moshel

New member
מי מקרין סרטים מפחידים??

zeppelin rainbow uriah heep אילו הם סרטים מפחידים??\ על מה את מדברת בכלל?

לא דיברתי על הדבר הזה שלכם

צא מהסרט דיברתי על יום שישי ה-13 בכלליות... שכל הזמן מראים סרטים מכוערים בערוץ 4.. לא קשור לערב הזה שלכם

Carcass

New member
אחחחח

פעם היו ערבי גור איכותיים בשישי ה13 וגם המועדון הגדה השניה! היה פעם בכמה זמן הקרנות של סרטי גור ! :)

Black Rose

New member
ליתר דיוק

פעם אחת בשנה נוצרית... פשוט לפי השנה היהודית זה יכול לצאת פעמיים בשנה, או לא לצאת בכלל.

Hamall

New member
אממ...

ה13 זה תאריך לועזי אז זה לא קשור לשנה העברית בכלל...

Black Rose

New member
אני יודעת...

אמרתי את זה כדי להסביר ל"קקה מנוולת" למה יש יותר מפעם אחת בשנה- שלנו- השנה העברית-יהודית- את יום שישי ה-13...

למעלה