יום שישי התחיל עוד לפני המפגש...

מצב
הנושא נעול.

יצחקA

New member
תודה! אני באמת מערבב דגמים. בסוף

אין SU כזה ואתה מערבב דגמים
SU יש עד 2359. אח"כ יש HOCL (מ-2401), כאשר איני יודע מה הכי גבוה. באמצע יש את 2473 ו-2474 שהם וולבו B10B עם מרכב מארס שהתקבלו במתנה. פעם 2416 (אם איני טועה) היתה צבועה בכחול, אך היא הוחזרה לצבעיה המקוריים.
תודה! אני באמת מערבב דגמים. בסוף
יצא מיקס. אני מבין שאין 2400, גם לא ראיתי.

bruni

New member
4080

תמונה מס' 10 : 4081 א'
במבט מאחור. שימו לב איזה אוטובוס יפה ושמור ! (כל הכבוד לנהג רמי ששומר עליו ככה !)
4080
שבוע אני אשלח לכם את התמונה של האוטובוס שלי (לפני שיפוץ)....

ארזS

New member
תמונה מס' 11 (אחרונה) : 4081 ב'

לפי סיכום מוקדם המתנתי בדרך ליניב (הגדול !) שהבטיח לי טרמפ למוזיאון. הוא הגיע כמובטח עם .S.U של "דן" שמספרו הפנימי 2304 ואיתו נסענו לחניון אזור של "דן" שם האוטובוס הוחלף לאוטובוס מאן עירוני שמספרו הפנימי 4081 ואיתו המשכנו למוזיאון אגד. בשירשור זה אביא כמה תמונות שצילמתי בחניון אזור של "דן" וגם בחניון של אגד ליד המוזיאון, עוד לפני המפגש. בדרך כלל אני הרי ממעט בהעלאת תמונות בכלל, אז הפעם תרשו לי להפריז קצת... (גם כי יש כמה תמונות מעניינות במיוחד וגם כי אני יוצא לחופשה ביום שני הקרוב ולא יודע מתי יהיה לי זמן...). אז מיד יתחיל השירשור.
במבט קדמי. זהו זה. עד כאן בשלב זה התמונות מיום שישי שצולמו לפני המפגש. שיהיה לכולם שבוע טוב ונעים !!!

צחקן

New member
למה לא צילמת בצד של הדלתות.

במבט קדמי. זהו זה. עד כאן בשלב זה התמונות מיום שישי שצולמו לפני המפגש. שיהיה לכולם שבוע טוב ונעים !!!
למה לא צילמת בצד של הדלתות.

צחקן

New member
היא פשוט נראית כמו חדשה !

היא פשוט נראית כמו חדשה !

יצחקA

New member
ארז, תודה רבה על התמונות!

לפי סיכום מוקדם המתנתי בדרך ליניב (הגדול !) שהבטיח לי טרמפ למוזיאון. הוא הגיע כמובטח עם .S.U של "דן" שמספרו הפנימי 2304 ואיתו נסענו לחניון אזור של "דן" שם האוטובוס הוחלף לאוטובוס מאן עירוני שמספרו הפנימי 4081 ואיתו המשכנו למוזיאון אגד. בשירשור זה אביא כמה תמונות שצילמתי בחניון אזור של "דן" וגם בחניון של אגד ליד המוזיאון, עוד לפני המפגש. בדרך כלל אני הרי ממעט בהעלאת תמונות בכלל, אז הפעם תרשו לי להפריז קצת... (גם כי יש כמה תמונות מעניינות במיוחד וגם כי אני יוצא לחופשה ביום שני הקרוב ולא יודע מתי יהיה לי זמן...). אז מיד יתחיל השירשור.
ארז, תודה רבה על התמונות!
תודה על התמונות היפות מהמוזיאון וכן מהאוטובוס 4081- מבין היפים ביותר בשירות "דן"! שבוע טוב איציק.

ארזS

New member
וכפי שכבר סיפרתי

בעונג רב !
וכפי שכבר סיפרתי
ממחר (יום שני) אני לא אהיה כאן עד לסוף השבוע לרגל חופשה קצרה עם אשתי. (מגיע לנו. לא ?)
המצלמה כמובן מצטרפת לחופשה, ואם יהיה מה לספר ולהראות כשנחזור אז אני אספר לכם. להתראות לכולם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה