יום שחור לדמוקרטיה. לפמיניזם. לזכויות האדם. לאנושות.

אפרת10512

Well-known member
מה יש לומר על ארה״ב.
זכות האישה על גופה, זכות שמעולם לא באמת הייתה לה, נלקחה בחסות החוק.
הגברים שיושבים בבית המשפט העליון באמריקה, יחליטו אם בצער תלדי בנים או בנות שלא באמת רצית ללדת.
כי ידעת שלא תוכלי עכשיו להיות אמא טובה דייה.
כי היית נערה.
כי אנסו אותך.
כי אמרת ״כן״ כי פחדת לומר ״לא״.
כי לא היה לך כסף לכלכל את המפעל הזה.
כי לא התאים לך באותה תקופה וכן הלאה.
רות ביידר גינסבורג מתהפכת עכשיו בקברה, ולא רק היא.
וחושך על פני תהום. ורוח אלוהים לא מרחפת. ורוח האדם הולכת ומיטרללת.

כוכבית מצויה

Well-known member
מה יש לומר על ארה״ב.
זכות האישה על גופה, זכות שמעולם לא באמת הייתה לה, נלקחה בחסות החוק.
הגברים שיושבים בבית המשפט העליון באמריקה, יחליטו אם בצער תלדי בנים או בנות שלא באמת רצית ללדת.
כי ידעת שלא תוכלי עכשיו להיות אמא טובה דייה.
כי היית נערה.
כי אנסו אותך.
כי אמרת ״כן״ כי פחדת לומר ״לא״.
כי לא היה לך כסף לכלכל את המפעל הזה.
כי לא התאים לך באותה תקופה וכן הלאה.
רות ביידר גינסבורג מתהפכת עכשיו בקברה, ולא רק היא.
וחושך על פני תהום. ורוח אלוהים לא מרחפת. ורוח האדם הולכת ומיטרללת.
בעקבות הפסיקה, תשע מדינות כבר אסרו הפלות, יש עוד בדרך....
אכן יום שחור.

בעקבות הפסיקה, תשע מדינות כבר אסרו הפלות, יש עוד בדרך....
אכן יום שחור.
אני לא מבינה מה זה בכלל נוגע לך.
אם את לא רוצה להיכנס להריון לא רצוי (במידה ואת במסגרת המסוגלות בכלל, אני מניחה ש..לא.)
אז השתמשי באמצעי מניעה, או פשוט תגידי לו לא.

כוכבית מצויה

Well-known member
אם את לא רוצה להיכנס להריון לא רצוי (במידה ואת במסגרת המסוגלות בכלל, אני מניחה ש..לא.)
זה רק אחד מהרבה דברים שאת לא מבינה....
ושוב כשאין לך טיעונים ענייניים את עוברת להתקפות אישיות

stavanit

Well-known member
כשזה נעשה במטוסים נעשה בחטף בלי הרבה מחשבה,,גם בלי מחשבה באים ילדים

אבי בן 1231

Well-known member
גולשת, ואם זה אונס?
האם גם אז היא יכולה לסרב??
ובכלל מה עניין הגברים להחליט החלטות הנוגעות לאישה בלבד??|תוהה|

גולשת, ואם זה אונס?
היי אבי, מה קרה, דוקא עכשיו בגילך המופלג הפכת להיות האביר של המין החלש וההריוני?
למה הילדות של אחותי לא נאנסות?
למה הבנות של השכנות שלי לא נאנסות?
למה בנות עקיבא לא נאנסות?
מי שאינה שומרת על עצמה, מי שהולכת לישון עם כלבים, שלא תתפלא שהתעוררה וגילתה שאיבדה את הבתולים.
אישה חייבת לדעת היכן להסתובב ועם מי להסתובב.
בהקשר לענין גברים.
במקרה הנ"ל מדובר בבית המחוקקים, גברים שם הם מומחים בתחום החקיקה ולכן הם החליטו בצדק את מה שהחליטו.
ככה בנות תשמור על עצמן ותפסק להשתרלל.

אבי בן 1231

Well-known member
היי אבי, מה קרה, דוקא עכשיו בגילך המופלג הפכת להיות האביר של המין החלש וההריוני?
למה הילדות של אחותי לא נאנסות?
למה הבנות של השכנות שלי לא נאנסות?
למה בנות עקיבא לא נאנסות?
מי שאינה שומרת על עצמה, מי שהולכת לישון עם כלבים, שלא תתפלא שהתעוררה וגילתה שאיבדה את הבתולים.
אישה חייבת לדעת היכן להסתובב ועם מי להסתובב.
בהקשר לענין גברים.
במקרה הנ"ל מדובר בבית המחוקקים, גברים שם הם מומחים בתחום החקיקה ולכן הם החליטו בצדק את מה שהחליטו.
ככה בנות תשמור על עצמן ותפסק להשתרלל.
א. תמיד הייתי האביר של המין החלש?? (את פשוט לא מכירה אותי מספיק, יקירה!!)
ב. למה לא רק ילדה אחת מהחינוך החרדי הוטרדה מינית ואולי גם נאנסה, הרי משם לא יוצא מידע למשטרה ולתקשורת.
ג. האם אישה/בחורה שהולכת ברחוב בלילה היא מופקרת המותרת לאונס???
ד. האם נערה שיוצאת לדיסקוטק על מנת להאנס, אוווו .............. סליחה על מנת לרקוד ולבלות היא מופקרת המותרת לאונס???
ה. האם אישה שיושבת על חוף הים עם ביקיני היא מופקרת המותרת לאונס???
באירופה או לפחות בספרד נמכרים כיום רק החלק התחתון של בגדי ים לנשים, האם לדעתך חשיפת החזה של אישה היא מתן אישור מצידה לאנוס אותה??

א. תמיד הייתי האביר של המין החלש?? (את פשוט לא מכירה אותי מספיק, יקירה!!)
ב. למה לא רק ילדה אחת מהחינוך החרדי הוטרדה מינית ואולי גם נאנסה, הרי משם לא יוצא מידע למשטרה ולתקשורת.
ג. האם אישה/בחורה שהולכת ברחוב בלילה היא מופקרת המותרת לאונס???
ד. האם נערה שיוצאת לדיסקוטק על מנת להאנס, אוווו .............. סליחה על מנת לרקוד ולבלות היא מופקרת המותרת לאונס???
ה. האם אישה שיושבת על חוף הים עם ביקיני היא מופקרת המותרת לאונס???
באירופה או לפחות בספרד נמכרים כיום רק החלק התחתון של בגדי ים לנשים, האם לדעתך חשיפת החזה של אישה היא מתן אישור מצידה לאנוס אותה??
גם דון קישוט היה סוג של אביר, אתה אם להודות על האמת, קצת מזכיר אותו. ;-)
אבי, אתה מנסה להתחכם איתי?
מה יש לאישה לחפש בדיסקוטקים? איזה חומר אנושי מסתובב בדיסקוטקים?
אני לא ארשה לבת שלי להסתובב בדיסקוטקים.
אף אחת אינה "מזמינה" אנס שיאנוס אותה, אבל כשבת ישראל הגונה ומוצלחת בלי כל השטויות בראש היא תמיד תהיה מוגנת.
דיסקוטקים, מועדונים, ריקודים עד אור הבוקר ביער בן שמן? אז כן האונס יגיע בודאי שהוא יגיע.

אבי בן 1231

Well-known member
גם דון קישוט היה סוג של אביר, אתה אם להודות על האמת, קצת מזכיר אותו. ;-)
אבי, אתה מנסה להתחכם איתי?
מה יש לאישה לחפש בדיסקוטקים? איזה חומר אנושי מסתובב בדיסקוטקים?
אני לא ארשה לבת שלי להסתובב בדיסקוטקים.
אף אחת אינה "מזמינה" אנס שיאנוס אותה, אבל כשבת ישראל הגונה ומוצלחת בלי כל השטויות בראש היא תמיד תהיה מוגנת.
דיסקוטקים, מועדונים, ריקודים עד אור הבוקר ביער בן שמן? אז כן האונס יגיע בודאי שהוא יגיע.
לא, איני מנסה להתחכם, אני הלכתי וניצחתי בבג"צ נגד המדינה ונגד בית הדין הרבני בהגנה על אישה.
תתפלאי ואולי תחליטי גם שאני משקר, אך מעיתון ידיעות אחרונות והשבועון לאישה רדפו אחרי לתת ראיון לעיתון.
אחרי הפרסום פנו אליי רבים לתת להם יעוץ.
בדיסקוטקים, לדעתך, מסתובב זבל, אז גם אני הסתובבתי ב"מזבלה" הזו ושם הכרתי את זוגתי הנוכחית איתה אני כבר 24 שנים.
חייתי למעלה מ 16 שנים בספרד והייתי בהרבה "מזבלות" בהן מסתובבות "מופקרות המחכות לאונס" ו ................ יוק, אין אף אונס, יפים ויפות רוקדים ונהנים.

Harrington

Well-known member
מנהל
גולשת, ואם זה אונס?
זה בדיוק העניין, שלא מדובר בהחלטה ש"נוגעת לאשה בלבד". יש גורם נוסף שההחלטה נוגעת לו והוא העובר. מישהו צריך לייצג אותו ואת האינטרסים שלו.

זה נכון גם במקרה של אונס אגב. העובר הרי לא אשם בדרך היווצרותו. מדוע הוא צריך לשלם על כך (זולת באותם מקרים בהם העניין מהווה סכנה ממשית ואמיתית להריונית)? כמובן שמגיעה לאשה כזאת כל העזרה שניתן לתת לה. אבל בין זה לבין לאפשר לה להמית את העובר רק בגלל שדרך היווצרותו לא נוחה לה, יש עדיין חתיכת מרחק.

nothing but the truth

Well-known member
זה בדיוק העניין, שלא מדובר בהחלטה ש"נוגעת לאשה בלבד". יש גורם נוסף שההחלטה נוגעת לו והוא העובר. מישהו צריך לייצג אותו ואת האינטרסים שלו.

זה נכון גם במקרה של אונס אגב. העובר הרי לא אשם בדרך היווצרותו. מדוע הוא צריך לשלם על כך (זולת באותם מקרים בהם העניין מהווה סכנה ממשית ואמיתית להריונית)? כמובן שמגיעה לאשה כזאת כל העזרה שניתן לתת לה. אבל בין זה לבין לאפשר לה להמית את העובר רק בגלל שדרך היווצרותו לא נוחה לה, יש עדיין חתיכת מרחק.

אכן, וזה בדיוק מה שאני טוען.
אם מחליטים שהעובר יצור חי לכל דבר ויש לו זכויות, זה ממש לא משנה אם נוצר כתוצאה מאונס, או אם האישה נזהרה (השתמשה באמצעי מניעה) ואין שום סיבה להחריג מקרים כאלה ולהתיר הפלה.
לכן החוקים במדינות ארצות הברית שאוסרים הפלה הרבה יותר רציונאליים מהחוקים בישראל, שלמעשה מתירים הפלות לכולן בהנחה שהן יודעות מה להגיד (וזה לא קשה).
זאת ועוד, החוק בישראל מאפשר להפיל עובר בשבוע 40. רק בשלב מאוחר הרבה יותר משרד הבריאות התעורר ונסח חוזר מנכ"ל המגדיר ועדות במיוחדות להפסקת הריון בשלב החיות (החל משבוע 24), אבל בחוק עצמו אין שום הגבלה כזו.

in bal1

Well-known member
הי.דעתי כדעתך.אשמח אם תיכנסי לפורום אקואליה שם גם יש דיון בנושא תחת הכותרת:איסור הפלות מעשה צבוע.אודה לך אם תוכלי בבקשה להביע את דעתך על הדברים שכתבתי שם.

למעלה