יום שבת שכזה...

יום שבת שכזה...../images/Emo41.gif

יום שבת שכזה... השמש שמיים במלוא הדרה ואני בביתי הקט, לבדי בשקט אך ללא כל שלווה סערות האתמול כמעט ושכחו אבל התחושה שאתה פה, כה קרוב טרם דעכה... עוצמת עיניים מתמכרת להשפעה של הקרבה, של הרגש שאותי מילא... אהבה ממלאת אותי, גלי חום מציפים את נפשי, והתשוקה... התשוקה... מילותיך הנלחשות עדיין מהמהדות באוזניי עדיין מצמררות את גופי בעונג בחושניות... את ידי שולחת אל עבר השמיים עיני כבר פעורות לרווחה ההיה זה חלום או שמא מציאות הזוייה?

הזייה או מציאות?

לבך שלך הוא לבי שלי האמת שלך היא האמת שלי רגשותייך הינן רגשותיי אך כוחה של אהבתנו בא על כי אנו שותפים בלי לשלוט זה על חיי זה. ובאהבה הוירטואלית קל לקיים מאזן שכזה.... במציאות?- אמממממ

מאזנים....

מאוזנת כל כך עם אהבתנו שלווה אך סוערת משתוקקת אך מתאפקת חולמת אך חווה את המציאות לא שולטת, לא רוצה בשליטה לא עוצרת, חווה את השנייה ההווה מתעתע בי תעתועים מבלי להתייחס לכל שאר הזמנים... אותך רוצה... רק אותך...

עדיין נותרה השאלה בעינה?

במציאות או בחלום?
בחוץ סערות ומלחמות כאן כולנו קרובים, בטוחים.... האם אהבתנו תוכל גם למציאות?

מי קבע את הגבול...?

מי קבע את הגבול שאומרים שקיים בין חלום למציאות...? האם הוא קיים? היכן הוא נמתח? האם יש איזשהו חבל שמציין את הגבול ועליו שלט בו כתוב "גבול בין חלום למציאות"??? האם חלומות יכולים להתערבב במציאות? האם המציאות יכולה להתערבב בחלומות? שואלת שאלות שמעסיקות אותי כבר פרק זמן לא מבוטל...

מחוייב להתנסחות זהירה...

לדעתי אסור לטשטש הגבולות בין חלומות, הזיות, חזיונות וערגות. לערוג אל מישהי על בסיס העבר- טוב לחלום על מישהי שיש לך איתה גם מציאות- טוב. להזות על מישהי שלא ראית במציאות- אם זה בשביל לאונן, למשל,- מקובל... אבל אם זו הזייה אובססיבית המשבשת את הראייה המפוכחת של המציאות- זה כבר מסוכן. חזיונות- בכלל מקרה לפסיכיאטר. הבנת?

לא הגזמת מעט.... אדוני המנהל...?

איך אומרים זאת.... בהתנסחות זהירה....? הגזמת איש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

piter pan

New member
אני די מסכים איתך,השאלה למה הכוונה

מאחר וכל "מציאות" היא סובייקטיבית כשלעצמה , ומאחר וגם החלומות הם חלק מהמציאות הרי שההבדל היחידי שבין חלום למציאות הוא מידת ורמת המודעות ומצב ההכרה . במציאות מתערבים בד"כ דמויות משפיעות נוספות וכך גם בחלום. המציאות משפיעה על החלום ולהיפך. שאלה פילוסופית מעצבנת. דומנה קצת לשאלה האם אנו משמשים כלים ומשרתים לגנים שלנו , או שמא להיפך הוא הדבר ?......

"המציאות משפיעה על החלומות"

זה מה שהוא ואני אמרנו ובכך אין רע....גם זה אמרתי. אבל שהחלום הינו המציאות בעניי החולם ובמציאות האמיתית מושא החלום בכלל לא מציאותי- זו הזייה או חזיון , לפי חומרת השקיעה וההשתעבדות לחלום. אז מה הוא אמר שאני לא? ממה בדיוק שאבת עידוד פתאומי?

המציאות מושפעת גם מהחלומות...

ארבלון ידידי, אם טרם ידעת... וחוצמזה - הוא לא היה ביקורתי, מתנשא או שולח לרופאים לקבלת עזרה....

למעלה