יום רביעי 8/8/12 בערוצי הסדרות.

  • פותח הנושא is00
  • פורסם בתאריך

is00

New member
יום רביעי 8/8/12 בערוצי הסדרות.

YES DRAMA
21:15 – עד עצם היום הזה – פרק 8.
22:00 – הרווקה – עונה 7 פרק 8.

YES ACTION
22:00 – השמיים נופלים – עונה 2 פרק 8.
22:45 – צווארון לבן – עונה 3 פרק 2.

YES OH
21:30 – אפיזודס – עונה 2 פרק 6.
22:00 – העשב של השכן – עונה 8 פרק 1.

YES COMEDY
20:45 – טקסי דרייבר – עונה 2 פרק 1.
23:35 – מצב כפית – פרק 24.
 

LeRanch

New member
איזה כיף שטקסי דרייבר חזרה!!

כל כך התגעגעתי לחבורה המצחיקה הזאת
בעיקר דני שטג שהורס אותי מצחוק בכל סצנה שלו


גם באפיזודס היה פרק מעולה, היה יכול להיות אפילו יותר טוב אם ה"חברים" אשכרה היו מופיעים בסצנות, אבל היה נחמד בכל אופן. ובסוף - גאנתר!!!
זה היה אדיר. גם קרול והתגובות שלה לכל דבר - היא אולי הדמות המוצלחת ביותר שם. חבל על שון ובוורלי, עד שהיה נראה כאילו הם חוזרים...


השמיים נופלים - שייפלו. נמאס לי מהם. אני אצפה בשני הפרקים האחרונים ואלא אם כן תהיה איזו התפתחות משמעותית בעלילה - אני לא אשוב לעונה 3.
 

is00

New member
אגדות עשב הצווארון הלבן.

"עד עצם היום הזה": אחרי שקראתי את התקציר, שאמר שזה פרק שהולך להתמקד בעוץ לי גוץ לי, הדמות הכי מעצבנת(כן, כן. אפילו יותר מהנרי ) והכי פחות חביבה עלי בסדרה, הכנתי את עצמי לפרק שאני בטח לא אוהב בכלל, אבל אז התחיל הפרק ומקריאה בקרדיטים גיליתי שהכותבת של הפרק היא ג'יין אספנסון, כותבת שיש לי לא מעט כבוד בשבילה(טוב לפחות כל עוד זה לא קשור ל"מחסן סודי 13".
), אמרתי לעצמי שאולי הפרק לא יהיה כל כך נורא...
מה גזר הדין? הפרק הצליח להפתיע לטובה. אפילו מאוד. עד כה, הייתי אומר שאולי הוא אפילו הפרק הכי מוצלח שהיה בסדרה. סך הכול העלילה, בשתי העולמות, הצליחה להיות מעניינת, היו דיאלוגים טובים ואפילו הנרי ועוץ לי גוץ לי היו חביבים ולא מעצבנים. רק חבל ש- 5 הדקות האחרונות של הפרק היו סתם מגוחכות, קלישאתיות וקצת לא אמינות. ציון: 8.

העשב של השכן: התלבטתי רבות אם לצפות בפרק או לא, אחרי העונה ה- 7 הנוראית שבסופה אמרתי לעצמי שאני לא הולך לחזור לעונה ה-8. בסוף החלטתי לשבת ולצפות בפרק ו... חוץ מהסצנה בין אנדי לרבי בקפיטריה של בית החולים, שהזכירה את כל הדברים הרעים של העונה ה- 7, היה פרק פתיחת עונה מוצלח, שהצליח להזכיר במקצת למה אהבתי את הסדרה הזו בעונות הראשונות שלה – ההומור השחור והדיאלוגים השנונים. נחכה לפרק הבא ונראה האם העונה הולכת להזכיר את העונות האחרונות הגרועות של הסדרה, או שהיא דווקא תצליח לשחזר, גם אם במקצת, את העונות הראשונות של הסדרה. ציון: 9.

צווארון לבן: אני אתחיל בשאלה - למה הכניסו את הילארי ברטון לרשימת השחקנים הקבועים של הסדרה אם היא לא מקבלת זמן מסך? מישהו יכול להסביר לי? בפרק הראשון של העונה הייתה לה סצנה קצרצרה של דקה או שתיים, עם מעט מאוד דיאלוג ובפרק הנוכחי, היא לא קיבלה אפילו שנייה... זה הולך להשתנות בהמשך העונה?
כעת לעיקר – הטוב: כל הקטע במוזיאון, ולא רק עם התכסיס של קאפרי ומוזי. החלק הראשון של הפרק. בערך עד הנקודה שפיטר הגיע עם אלי לשעון השמש, כדי לעזור לניל ומוזי לקדם את המסע לעבר האוצר.
הרע: בכנות, הפרק היה די משעמם. העלילה ,בסך הכול, הייתה די חלשה, לטעמי, לעוסה, ולא מספיק מעניינת. בכלל כל העלילה המשנית של החטיפה של הבת של אחד האחים, לטעמי, הרגישה מאוד חפוזה, וקצת(טוב הרבה יותר מקצת) לא אמינה ב"פיתרון" שלה. ציון: 3.
 

LeRanch

New member
בקשר להילארי ברטון


יהיו עוד כמה פרקים בהם היא לא תופיע בכלל או תופיע ממש קצת, אבל יהיו גם פרקים שבהם היא חלק מהעלילה המרכזית ומקבלת המון זמן מסך.
בעונה הרביעית... אני אכתוב אם תבקש
 

Im All That

New member
אז אני לא מבין מה הקטע?!

אם כמעט ולא השתמשו בה בחלק מן הפרקים בצווארון לבן, למה לא איפשרו לה לחזור לאיזה פרק או שניים בעונה האחרונה של מגרש ביתי?!
 

LeRanch

New member
לפי מה שפורסם

ההפקה של "מגרש ביתי" בכלל לא פנתה אליה כדי שתחזור לעונת הסיום... ועם איך ששילבו את צ'אד מייקל מוריי - אולי באמת עדיף ככה, הסצינות שלו היו כל כך מיותרות.
עוד דברים שיכולים להיות שיקול זה החוזה ב"צווארון לבן" והעובדה שבזמנו היא הייתה אמא טרייה לתינוק אז לשלב כל כך הרבה דברים זה לא קל.
 
למעלה