יום רביעי הבעל``ט היורצייט של האדמור

יום רביעי הבעל``ט היורצייט של האדמור

מזויל.. שידוע שסגולה לזווג לבוא לקיברו.. זה בתוך ירושליים.. אז כדאי לבוא

חבר`ה על האמו``ר השני אתם

מדברים היארצעט של ר` גדליה משה מזוועהיל זה בכ``ח חשון הכ``ו אייר זה היארצעט של אביו ר` שלומקה מזוועהיל הצדיק יסוד עולם שהוא קבור בהר הזיתים

חבר`ה אתם מדברים על האדמו``ר השני

לבית זוועהיל שהוא קבור ליד הכנסת היארצעט שלו זה בכ``ח חשון . בכ``ו אייר זה היארצעט של אביו הצדיק יסוד עולם ר` שלומקה מזוועהיל שהוא קבור בהר הזיתים

כן אני בטוח במאה %

תקראי את העיתונים של השבוע ! יש הרבה כתבות על האדמו``ר הראשון מזוועהיל בארץ שהוא הקימ עד וועד טהרת המשפחה ועוד הרבה מפעלי חסד בארץ ומפועתים גם

חבר`ה טעיתם באדמו``ר אתם מדברים

על האדמו``ר הראשון לבית זוועהיל בארץ ר` שלומקה מזוועהיל שהשבוע זה היארצעט שלו והוא קבור בהר הזיתים ויש הרבה שפקדו את ציונו ונשועה ובנו ר` גדליה משה מזוועהיל שקבור ליד הכנסת אומרים שיש סגולה ללכת בשני חמישי שני לקברו אז היארצעט שלו זה בכ``ח חשון

חכמiלוג

New member
למי שלא יוכל להגיע ביום רביעי..

ומעוניין שאני יתפלל עליו..|סידור| מוזמנ/ת למסור לי את השם...כמובן בתשלום סימלי.. 15% הנחה לחברי הפורום!! /tapuzforum/images/emo8.gif /tapuzforum/images/emo201.gif

קליט

New member
אז תשמעו איך מגיעים לרבי מזוועיל

שהוא סגולה לישועה . אתם מגיעים לרחוב אגריפס, וממשיכים לרחוב הרב ברוך, זה בין ישיבת בעלז לאחורי ביה``ח ``שערי צדק`` הישן, ממשיכים ישר עם הכביש החדש, אחרי דקה אתם נתקלים באנדרטה שכתוב עליו ``ניו יורק``, ממשיכים ישר כחמש דקות ומגיעים לבנין הבג``ץ, ממשיכים ישר עוד כ 2 דקות עד שאתם רואים את הבית-הקברות בצד שמאל ויורדים את המדריגות ושוב פונים שמאלה . אם אתם פונים ימינה - אתם מגיעים ל``מרכז לחקר הציפורים`` . . . ויש שם סככה שאפשר לצפות בציפורים, ויש שם גם כמה סוגי עצים -ומצוין עליהם מה שמם . נוהגים להגיע לציון ולעשות סידרה של ימי שני חמישי ושני, ולהתפלל להקב``ה שבזכות הצדיק שנוושע, יש בציון דפים שכתוב שמה מה מתפללים ועושים, ערך את הדפים -מישהו שהיתה לו ישועה ע``י שעשה את הסדר הזה . ונוהגים גם לתת צדקה כשמגיעים לציון, ואחרי התפילה . [השם של הצדיק הוא כנראה גדליהו ולא גדליה - ואומרים תהילים לפי השם של הצדיק]. הדרך למקום הוא מקסים . שיתקבלו התפילות ! .

קליט

New member
הייתי שם

דרך אגב, אולי בעתיד אהיה שם שכן . . עדיין קוברים שמה . .

למעלה