יום רביעי האחרון בבית דני

ניצנץ1

New member
בדיוק מה שאמרתי..

לא היה את גדי באוניברסיטה ביום חמישי..ולא את " אליאנס" למי שאוהב סולידי.. ויש גם את שיקר עצמו ביבנה.. ועוד ועוד..

פרויקה1

New member
כוונתי היתה באזור המרכז

היו מספר נסיונות לפתוח חוג ביום רביעי בהדר יוסף. אם זכרוני אינו מטעני זה התחיל עם אייל עוזרי (שעבר אח"כ ליום ג), יענקלה זיו, דודו ברזילי, ישראל שיקר, שמעון דוד, עופר אלפסי ועוד.היה גם נסיון לפתוח חוג זוגות בקאנטרי דקל (עופר אלפסי) שנסגר אחרי מספר שבועות לכולם חוגים גדולים בימים אחרים כך שסטטיסטית זה נראה שיום רביעי הוא יום לא מתאים למרבית הרוקדים כיום קבוע. נכון בהחלט שהחוג של גדי ביטון ביום רביעי בבית דני אינו מתאים לסטטיסטיקה זו. SORRY

dw2322

New member
מתי בוצע החילוף?

האם היה לו חוג גם ביום ג וגם ביום ד, או שהוא החליף מיום ד ליום ג, והוסיף גם את יום ה, אחרי שעמנואל פרש?

יש חוגים שכן מצליחים

החוג של ירון כרמל ביום רביעי בגן שמואל רק גדל עם הזמן. הרבה אנשים מגיעים אבל עדיין לא צפוף מדי.

סוף סוף מדברים על הצפון...

עד עכשיו היה נדמה לי שכולם פה ממרכז הארץ
ואם כבר מדברים על חוגים בצפון: יש גם הרקדה חמודה בכפר מסריק בימי ד' במקביל להרקדה תוססת באלונים.

oddish

New member
גם אני

ביום רביעי באמת מדכדך כשיש מעט אנשים, ועוד באולם גדול כל כך מצד שני יש ייתרון, אין חשש להתנגש במישהו, וגם קל להעתיק ככה :) הרקדה עצמה, לדעתי מגוונת, והאולם מאד נוח אשמח להצטרף למפגש שמתארגן שם עודד

dw2322

New member
יש עוד הרקדות מלבדו

יש עוד 2 הרקדות, שלפעמים מוזכרות כאן, בדיוק באותו זמן: 1. ההרקדה של אורן בכר בקאנטרי דקל, גם אותה אי אפשר להגדיר כצפופה. 2. ההרקדה של בתיה בקאנטרי ל, כנ"ל. בשתי ההרקדות האלה יש רצפת פרקט, מיזוג, תמחור ידידותי (בתיה: 20 ש"ח לכולם, חינם למנויים, אורן: 22 לכולם, 15 לחברי הפורום שלנו וסטודנטים, חינם למנויים, אצל שיקר-25
), ווליום סביר, נגישות מצויינת ברכב, נגישות חלשה בתחבורה ציבורית, מרקידים שיודעים ללמד היטב וכו. זה עדיין בלי להזכיר הרקדות נוספות (צדקי בפ"ת, מישאל ברעננה, מירי אקוני בהדר-יוסף). כפי שהזכירו אחרים, מאחר ויום חמישי הוא יום ההרקדות העיקרי, לרקוד גם יום קודם זה בעייתי.

זה הזמר

New member
אני בעד ההרקדה של אורן בכ

בקאנטרי דקל, בגלל מיליון סיבות, אבל בעיקר בגלל אורן. השבוע אני אצל שיקר כי הבטחתי לזמן לילה. אבל אני מקווה מאוד שבעקבות מפגש הפורום המקסים שמתבשל לנו, יתחילו להגיע לאורן עוד הרבה חברי פורום

היינו שמחים להגיע, אבל...

רקדן ה"סטפס" מונע מאיתנו... אוזננו רגישה מידי...

עוז 2002

New member
ואולי באמת זה הזמן

לבדוק את הרגישות למחיר ולהוזיל את מחיר הכניסה?

למעלה