יום ראשון ירידות?

מצב
הנושא נעול.

O u t L a w Z

New member
יום ראשון ירידות?

יום ראשון ירידות?
אחרי נפילת האפצאים, אחרי המו'מ שלא מתקדם לשום מקום, ואחרי פגיעות כואבות בלחומי צה'ל שפועלים בשטח לבנון ועדיין קטיושות נופלות בכל אזור חיפה והצפון והמשק ממשיך להפגע... אם רייס תבוא יש מצב שהירידה תיהיה לפחות מתונה קצת ?

helpforcamera

New member
רייס אמורה להגיע ביום שלישי לא?

יום ראשון ירידות?
אחרי נפילת האפצאים, אחרי המו'מ שלא מתקדם לשום מקום, ואחרי פגיעות כואבות בלחומי צה'ל שפועלים בשטח לבנון ועדיין קטיושות נופלות בכל אזור חיפה והצפון והמשק ממשיך להפגע... אם רייס תבוא יש מצב שהירידה תיהיה לפחות מתונה קצת ?
רייס אמורה להגיע ביום שלישי לא?

קרלטון

New member
למה, היא באה עם כסף? קונה קולים?

כן...
אבל אני שואל אם עצם הידיעה שהיא צריכה להגיע תרגיע את המצב בשוק...
למה, היא באה עם כסף? קונה קולים?
עם כל הכבוד לרייס, הפסקת אש מצד ישראל עכשיו תחשב לפי כל ההצהרות של מנהיגינו הנערצים כככשלון מוחץ ותבוסה צורבת. הממשלה הזאת עלתה על חתיכת עץ גבוה...

קרלטון

New member
המצב באמת נראה גרוע

יום ראשון ירידות?
המצב באמת נראה גרוע
צה"ל הולך להיכנס ללבנון וזה לא יהיה סימפטי. חוץ מזה, ראה כתבה בוואלה - יוזמה להעלות את המע"מ באחוז בעקבות המצב (לא מזמן רצו להוריד אותו. עכשיו חושבים להעלות..?) אז מה אתה אומר DW, העימות הזה שקראת לו "עצימות נמוכה" הזה ישפיע על הכלכלה או לא? נזקים למשק עד כה של 2 מיליארד שקלים והסוף לא נראה באופק, הורדת תחזיות צמיחה... כמו שכתבתי קודם, זה לא עוד מבצע של כמה גיחות, וזה לא רק כמה צימרים בצפון שמושבתים.

O u t L a w Z

New member
סעמק איזה בום

המצב באמת נראה גרוע
צה"ל הולך להיכנס ללבנון וזה לא יהיה סימפטי. חוץ מזה, ראה כתבה בוואלה - יוזמה להעלות את המע"מ באחוז בעקבות המצב (לא מזמן רצו להוריד אותו. עכשיו חושבים להעלות..?) אז מה אתה אומר DW, העימות הזה שקראת לו "עצימות נמוכה" הזה ישפיע על הכלכלה או לא? נזקים למשק עד כה של 2 מיליארד שקלים והסוף לא נראה באופק, הורדת תחזיות צמיחה... כמו שכתבתי קודם, זה לא עוד מבצע של כמה גיחות, וזה לא רק כמה צימרים בצפון שמושבתים.
סעמק איזה בום
אני גר בקריות והיה קטיושה נראה לי בקרית ים איזה פיצוץ היה.....

oren666

New member
הורידו כבר את המע"מ לא?

המצב באמת נראה גרוע
הורידו כבר את המע"מ לא?

anavi131

New member
תן לעבור את תוצאות הלחימה בשישי-שבת

יום ראשון ירידות?
ואז אפשר להכריע לאיזה כיוון הולכים. אם צה"ל יטהר את קו הרכסים והבונקרים ?או שנאבד עוד חיילים וכלים? או שניהם?ומה זה בעצם אומר על ביצועי החברות. ונסרלה-חי או מת? ומה יעשו המדדים בארה"ב?ומי יעלה שלב ב"כוכב נולד"?הכל משפיע...

אמיתי 25

New member
אם ח"ו יהיה

ואז אפשר להכריע לאיזה כיוון הולכים. אם צה"ל יטהר את קו הרכסים והבונקרים ?או שנאבד עוד חיילים וכלים? או שניהם?ומה זה בעצם אומר על ביצועי החברות. ונסרלה-חי או מת? ומה יעשו המדדים בארה"ב?ומי יעלה שלב ב"כוכב נולד"?הכל משפיע...
אם ח"ו יהיה
עמ"י עש"ו אסון וממשלת לבנון תנכס למערכת ? והיה אבדות כבדות? וגם הרבית בסוף החודש אמר הנגיד שהיא צריכה לעלות ! אני עדיין אוחז בPUT 740 וזה נראה לי קרוב מאוד שזה יהיה בתוך הכסף ביום ראשון בחינתי עדיף להפסיד אבל נראה לי שכל המעלך של העליות שערים שהיו בימים האחרונים זה היה מוסדות שעשו מבלונים גדולים בשוק בע"ה נשמע שבת שלום

O u t L a w Z

New member
מי שקנה יום חמישי פוטים

מי שקנה יום חמישי פוטים
נראה לי יעשה יום ראשון איזה 80 - 100 % כמו שזה נראה עכשיו... ניו יורק יורדת טבע יורדת קטיושת עדיין ינחתו פה, מלחמה קשה בגבול בעזרת השם נסראללה ימחץ בבונקר שלו, אבל לא מאמין שזה יקרה בימים הקרובים וגם אם כן.... יקח זמן עד שידיעה של מותו תצא החוצה...

בורסה

יום ראשון ירידות?
בורסה
שלום לכל יודעי דבר -המגמות השונות ממשיכות להתנהג כצפוי בתקופות כמו אלו. -השבוע היה מעורב ומבלבל בכל הקשור להשקעות אך בכל זאת נוצרו סכומים יפים. -על סמך המגמות ממליץ לפזול לכיוון הדולר , בשלב זה השקעות במניות הופכות למשניות והמשחק משנה תפנית כפי שנוצר בתחילת השבוע. -כנראה ששוב הכסף הגדול בורח "מטה" , יודעי דבר יבינו ש-P720 הופך יותר מתמיד לרלוונטי עוד מתחילת השבוע. בכל זאת המרוויחים נמצאים בצפי התחזיות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה