;-יום קשה ועצוב.. סיפור אחד קטן....

• פותח הנושא ahyh
  • פורסם בתאריך

ahyh

New member
;-יום קשה ועצוב.. סיפור אחד קטן....

כל כך הרבה מוכרים שכבר לא פה... אבל חייבת לספר לכם על אחד שלא פה(שדווקה לא מכירה אותו ככ באופן אישי-חבר של אחי..) ניסים בן דוד ז"ל מאשדוד הוא למד עם אחי ביסודי ובחטיבה-בישיבה אח"כ דרכיהם התפצלו בישיבה התיכונית וניפגשו שוב במכינה ב"עצמונה" (אבל כל התקופה הם היו בקשר טוב..) וא"חכ בצבא התפצלו שוב .. ניסים הלך לגבעתי ואחי לגולני ובקורס קצינים נפגשו שוב... במבצע חומת מגן אחי היה סמ"פ וקראו לו במוצאי ליל הסדר(יחד עם עוד 2 אחים שלי-איזה לחץ היה אז...) הם היו בג'נין(המעט ששמעתי היה שם זוועה.. מלחמה ממש..) שכחתי לספר-את ניסים לא הקפיצו כי הוא היה בגבעתי-וגבעתי הם על אזור עזה.. הוא התנדב להגיע לג'נין ושמו אותו בתור חייל של אחי למרות שהם באותו דרגה ותפקיד... יום לפני הסיפור של ה13 חיילים(זוכרים?-נהרגו במארב בסימטה..) הם יצאו לאותו סימטה ארורה והתחילו לירות עליהם.. אחי פקד לסגת ובנסיגה נהרגו 3 חיילים -מול העניים... הוא גם חובש אז הוא תוך כדי נסיגה עזר לפנות את הפצועים...ובניהם את ניסים חברו הטוב....(לצערי לא זוכרת את שמות 2 החיילים האחרים) והתחיל להנשים אותו ולא הצליח ופתאום הוא קולט שזה ניסים... (הוא לא מדבר יותר מידי-את הרגשות של מה שעבר אני רק מדמיינת -הוא לא מספר..) ..... אחי לא ידע אם עשה טעות -בגלל שנסג -ואולי זה מה שגרם למותם של 3 חיילים(ובניהם חברו הטוב..) רק למחרת אחרי הסיפור של 13 החיילים הוא הבין שהוא הציל את כולם... וקיבל על זה צל"ש-במבצע חומת מגן....

מיקו 42

New member
לצערנו

רובם של הסיפורים ההלו של אלה שנפלו תוך כדי אש מזכה את המצילים בצל"ש שהם ראוים לו אחרת יתכן שלא היו ניצולים.... יהי זכורו ברוך

ahyh

New member
מסכימה איתך מאוד....

ת'אמת זה מה שעובר לי בראש כל היום (כל הכבוד על הצל"ש -אבל-מזל שהוא איתנו-ועצוב שאחרים לא....)

Netel

New member
../images/Emo24.gif

מסיפורים סיפורים מורכבים חיינו.

למעלה