יום נפלא לכולם!

zahav2007

New member
יום נפלא לכולם!../images/Emo20.gif

מה שלומכם? אני מרגישה ממש את הסוף...אוטוטו...עוברים לפינה החמה שלנו. יום חמישי אנחנו נתלבש על הדירה ונתחיל לנקות,לצבוע... איזה כיףףףףףףףףףףףף כמובן שזה יקח ממני המון אנרגיות,אבל זה למטרה טובה! בחמישי ראשון ושני אני בחופש,אז יהיה לי שקט לנקות ולסדר. שיהיה לכם אחלה יום שבעולם ונשתמע... באהבה זהב

ע ו פ ר ה

New member
אחר צהריים נעים

אצלנו עדיין בוקר (בערך 6). השעות בהן אני מתעוררת מוקדמות מאוד - ג'ט לג. אני בוונקובר בקנדה. פגשנו את ההורים של הכלה. הם מאוד נחמדים. למדנו דרך התוכניות וההתרגשות של לפני חתונה, מהי חתונה אמריקאית. אני שמחה שהיינו וראינו ובכך הפגנו קצת את המתח ואת ההפתעה (הלם), שהיו צפויים לנו לולא באנו לפה. סך הכל עוברת עלינו חופשה נעימה וטובה. מזג אוויר טוב - שמש וקר מאוד וגם זכינו ביום הראשון לשלג. זהב, אני עוקבת אחרי ההתרגשות שלך ממעבר הדירה. אני מציעה לך לוותר על המשפט והמחשבה שבטח יהיה קשה. לא בטוח שיהיה קשה. אולי יהיה כיף. אולי תורידי את הקצב ואפילו תהני.... אז אל תבטיחי לעצמך שיהיה קשה. אני פשוט בתחושה שהשמחה הגדולה במעבר הדירה תעשה לך את המעבר קל ונעים. מקווה שכולכם בסדר. באהבה עופרה שחוזרת הביתה מחרתיים.

zahav2007

New member
עופרההההההההההההה../images/Emo24.gif

איזה כיף לשמוע ממך! שמחה שאתם נהנים לכם שם בוונקובר הקרה! גם אני רוצה להיות במקום אחר...בחופשה...ולהתנתק... טוב אבל עכשיו יש לי על הראש את המעבר לדירה החדשה,וזה דבר מעולה! רק שבאמת קצת דורש אנרגיות,כי אני אורזת לבד,ואת ההובלה אעשה לבד עם חמי,כי בעלי לומד.אבל לא נורא,נעבור את זה. מתי את חוזרת ארצה? המשך חופשה נעימה באהבה זהב

עופרה'לההההה../images/Emo24.gif

כמה כייף לשמוע ד"ש מעבר לים
מחכים לך פה עם חוויות ותספרי באמת מה זו חתונה אמריקאית... אומנם יש לי שני אחים שנשואים לאמריקאיות אבל אף פעם הם לא עשו משו רישמי ככה שאין לי מושג איך זה...

zahav2007

New member
גם בת דודה שלי התחתנה עם אמריקאי...

ודודה שלי נסעה מצרפת לחתונה בארה"ב,ואמרה שהיה יפה מאוד זה מאוד שונה מחתונות בארץ,זה בטוח. יום נפלא זהב

גם אחי נשואי לאמריקאית.........

והם חוגגים את החגים של היהודים ושל הנוצרים עם המון הדדיות.

זהבוש איזה כיף אה?

אוטוטו הפינה שלך, המקום שהוא רק שלך ושל בן זוגך.... שולחת לך מליון אנרגיות חיוביות ושיהיה רק כייף בבית החדש

zahav2007

New member
תודה ../images/Emo23.gif"כמו שבאתי..."

אני ממש מחכה לזה בקוצר רוח...שיגיע יום חמישי ונקבל את המפתח,ואז נתחיל במלאכה! לגבי האנרגיות החיוביות-אני מתכוונת לטהר את הדירה בעלי מרווה ואולי גם במי ים.כי חשוב לי להתחיל ברגל ימין, ושיהיו אנרגיות טובות בדירה.וגם לבדוק את המזוזות בדירה-זה חשוב. מה שלומך ככה? איך בעבודה החדשה? נשתמע... יום נפלא ופעמיים כי טוב
זהב

למעלה