יום נישואים שמח לי
קיבלתי מתנה

מיקושה

New member
יום נישואים שמח לי../images/Emo65.gifקיבלתי מתנה

מהחתולה שלי..
ראש נחש גדול
בכניסה לבית.. אין לי מושג איזה סוג זה..סביר להניח שזה צפע
אין פה חגיגות יום נישואים הארבע עשר.. היתה שיחה... לא משו..כזו שגורמת לדמעות לזרום בלי הפסקה.. ובכל זאת אנחנו עדיין ביחד.

חתולון*

New member
עם ראש נחש ובלי ראש נחש

ברכותיי הלבביות... מקווה שבעתיד יהיה טוב יותר
קחי
לכבוד האירוע.

אממממ../images/Emo4.gif

נישואים שמחים לך , תני מבט בילדים שלך תראי איך כל אחד מהם גדל הנסיכים שלך הטוב ביותר שיצא לך מהנישואים הללו. טוב ששוחחת , טוב שהערת גם אם קשה זה לפעמים עוזר להבין את שקורה. חבל שאת לא פה הייתי מקצקצת אותך ומחבקת חזק. את אדם נפלא

Rוני

New member
מה אאחל לך?

שיהיה לך טוב ושתדעי לבחור את הבחירות שיעשו לך טוב

חג שמח ../images/Emo13.gif

נישואין הם כמו אדנית עם פרחים עונתיים. צריך בתדירות להשקות, להוסיף חומרי דישון (רצוי מהטבע), לא לייבש (בשמש), לדאוג ללחלוחית, ולבדוק אם האקלים מתאים לצומח בה. כמו כן, חשוב לקטום את מה שיבש, חחחחחח.

יום נישואין שמח../images/Emo65.gif../images/Emo25.gif

אל תכבידי על עצמך במחשבות עצובות ביום חג הזה. תלכי על הפוך חייכי אליו תהיי יצרתית, כלומר תקחי את את היוזמה לידיים ותתכנני איזה ערב קסום לכם
דווקא היום מכל היום הייתה חייבת להערך השיחה, נסי להעביר אותה. את אוהבת אותו מאוד, ולכן אותן הדמעות, קחי את עצמך חבקי את עצמך באהבה חייכי אל עצמך ואליו גם, ותראי שיהיה בסדר. מיקמיק לא להתקע מול הרע, זה סתם ביזבוז אנרגיה מיותר, נסי להנות, להבעיר את הגחלת מחדש. היא כנראה קיימת על אש קטנה...למרות שלפי סיפור הרגליים נראה שהוא קינא מאוד, ולכן הוא אוהב גם מאוד. תנסי להוציא את הטוב, אני סומכת עליך בובית. יום נישואין שמח מתוקה
לעוד המון שנים של אהבה
לחייכם
(ואני חוזרת להכנות של היום הולדת של הנסיכה הקטנה שתערך פה בחמש...כמה בלאגןןןןןן
)

יום נישואים שמח למיקושה.

אני רוצה להגיד לך שהנחש בתורה הוא זה שפיתה את חווה ושם התחילו הצרות שלה. פתאום היא פתחה את העיניים וגילתה את הנשיות שלה ואת המיניות שלה. מאז שהיא אכלה מהתפוח שפיתה אותה איתו הנחש היא איבדה את כל התמימות שלה. אולי החתול שלך מנסה להגיד לך משהו עם הנחש הזה שהביא לך. אולי את ובעלך צריכים לזכור שלא כדאי להתפתות למה שיש מסביב כמו ההוא עם הליטוף של הרגליים. ושאתם צריכים להשאר זוג יפה עם התמימות של הזוגיות של פעם. להיות עסוקים באהבה שלכם אחד לשני. אני מצטערת אם אני חצופה שככה אומרת לך אבל את חמודה מאד ואני מברכת אותך בכל טוב. ויום נישואים בכל זאת שמח.

The ofer

New member
מיקו מיקו מיקו... דבר ראשון מזל טוב

14 שנים... זה המון... צל"ש לשניכם... !!! דבר שני... תגידי לו שיפסיק לבכות...

sahr12

New member
מזל טוב נחכשושה...:)

זה בגלל הראש נחש..נהיית נחשושה..חחחחח זה כל הקסם,לעבור גם דמעות.. ולהבין...שעדיין ביחד זה לא צחוק. תהיו מאושרים.

מיקושה

New member
אהלן..../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif

רגע גונבת פה במחשב.. תודה לכולכם...אוהבת אתכם על אמת...נותנים לי כוח.. עכשיו זה לא נחשב שאני מוצפת דמעות..ההורמונים שאני מפוצצת מהם גורמים לי לכל דבר לבכות..חח בגלל זה בכיתי אחרי השיחה..וגם עכשיו סממו..חחחחחחח נשיקות

נ י ש

New member
חיבוקי מיקושית ../images/Emo24.gif

איזה בכייניות אנחנו הא? חחח

למעלה