יום כיפור של הפרשנים שפשוט לא ראו את זה

מקסים 45

Well-known member
להיפך בבתי קפה ומסעדות היה אישור לאכול ללא מסכות גם בחללים סגורים ולא פצית פה
חברמן.
במסעדות ישבו בני משפחה, בבלפור ישבו אנשים זרים באו להפגין, אחםה שיפגינו, למה לפגוע במסורת ישראל?

שחר 676

Well-known member
מנהל
אגב הטקס גרוע מההפגנות בבלפור - ללא שמירת מרחק ומסיכה
זו הפגנת האיוולת הכי מנוכרת ומלאת הצביעות בעת בו אחיך בבית
קורעים תחת נטל הסגר והמגיפה. הסכם השלום הנ״ל הוא הפגנה
בעד המשך חיסול הציונות ע״י גוש חרדים שמצהיר בריש גליי
שהציונות היא אויבת העם היהודי.

למיטב ידיעתי אתה תומך במדינת כל אזרחיה , לא ?
תמיכה כזו עושה אותך "אנטי ציוני" , לא ?
אז מה לך כי תלין על החרדים ?

אני אעדיף את החרדים על פניך בכל מצב שהוא.....ואני חילוני לחלוטין.

R 1 3

Well-known member

איך מדינת כל אזרחיה הופכת אותי לאנטי ציוני? זה כבר דורש התערבות פדגוגית
המדינה בשמה ישראל על שם עם ישראל משמע כאזרח אתה ישראלי מעם ישראל
רוב אזרחיה עלו מחוק השבות שהוא הציונות במהותה.
נוצר בארץ פלג חרדי שהקצין נגד הציונות למרות שמקורו יהודי אבל הפך משיחי
ובמקום להגשים את בירושלים בשנה הבאה מחפש עדיין את המשיח - שאתה
אם לא הבנת ישמש חמורו.. מנגד ערביי הארץ אינם רלוונטיים או אנטי ציוניים
הם מזוהים כערבים ישראלים שהציונות בחרה לשתף כמיעוט לאומי התורם לחברה.

R 1 3

Well-known member
יש לך שותפים

.. החרדים מעדיפים את הערבים על פני השמאלנים משמע אתה מעדיף את הערבים על פני.. חחח

שחר 676

Well-known member
מנהל
רון , כמה פעמים בעבר הסברתי לך סוגיה זו ועדיין לא הצלחת להבין.

תקשיב טוב יקירי , אדם אשר תומך בהפיכת ישראל למדינת כל אזרחיה תומך הלכה למעשה בחורבנה של ישראל כמדינה יהודית שלמיטב הבנתי זו היא אכן תמיכתך. תקן אותי אם אני טועה אבל אתה עצמך מכנה את המלחמה בהתבוללות כגזענות , לא ?

הרי אם ביום מן הימים תמשול כאן ממשלה אשר כוננה בקולותיהם של מרבית תושביה הלא יהודים של מדינת ישראל יבוא הקץ על מדינת העם
היהודי, לא ? וזה , הלכה למעשה , יהיה סוף הציונות.

רון , תמיד הצטיירת בעיניי כיהודי אשר מתבייש ומוקיע את דת אבותיו. מקור המילה "ציונות" נובע מן המילה "ציון" כלומר ירושלים עיר הקודש.
או במילים אחרות הכמיהה אל ירושלים במובנה הדתי {לא החילוני} לה פיללנו 2000 שנות גלות שהרי אם לא כן היינו בוחרים באוגנדה או אל עריש - אופס , שכחתי שאתה חלש בהיסטוריה - חפש בויקיפדיה ותבין על מה אני מדבר.

בקיצור- לעניות דעתי , תמיד היית אנטי ציוני וההבדל בינך לבין חלק מן החרדים נובע מכך שהם חושבים שמדינת היהודים צריכה לקום עם בוא המשיח ואני מעדיף את תפיסתם על פני תפיסתך האוטואנטישמית והאנטי ציונית. { זו דעתי }

בקיצור , אני חילוני לחלוטין ולמרות זאת בעיניי החרדים עדיפים על פניך אלף מונים.

R 1 3

Well-known member

תקשיב טוב יקירי , אדם אשר תומך בהפיכת ישראל למדינת כל אזרחיה תומך הלכה למעשה בחורבנה של ישראל כמדינה יהודית שלמיטב הבנתי זו היא אכן תמיכתך. תקן אותי אם אני טועה אבל אתה עצמך מכנה את המלחמה בהתבוללות כגזענות , לא ?

הרי אם ביום מן הימים תמשול כאן ממשלה אשר כוננה בקולותיהם של מרבית תושביה הלא יהודים של מדינת ישראל יבוא הקץ על מדינת העם

רון , תמיד הצטיירת בעיניי כיהודי אשר מתבייש ומוקיע את דת אבותיו. מקור המילה "ציונות" נובע מן המילה "ציון" כלומר ירושלים עיר הקודש.
או במילים אחרות הכמיהה אל ירושלים במובנה הדתי {לא החילוני} לה פיללנו 2000 שנות גלות שהרי אם לא כן היינו בוחרים באוגנדה או אל עריש - אופס , שכחתי שאתה חלש בהיסטוריה - חפש בויקיפדיה ותבין על מה אני מדבר.

בקיצור- לעניות דעתי , תמיד היית אנטי ציוני וההבדל בינך לבין חלק מן החרדים נובע מכך שהם חושבים שמדינת היהודים צריכה לקום עם בוא המשיח ואני מעדיף את תפיסתם על פני תפיסתך האוטואנטישמית והאנטי ציונית. { זו דעתי }

אין עם יהודי יש דת יהודית והיא לצערנו חיה ובועטת בכל רחבי תבל בלי קשר למדינת ישראל
אני מעולם לא מצייר את עצמי כיהודי אלא כמקור להפיכתי לישראלי - ישראל שגאלה אותי מהיהדות
שהרי יהודים ירדפו בעולם גם אם ימירו את דתם 3 דורות ואותי במדינת ישראל לא ירדפו לא נוצרים
לא מוסלמים ובטח לא יהודים כמוך.
לראיה שחר דיברגנט ושאר שופרי הנאשם היהודי מבלפור וחבריהם יגאל עמיר עד ברוך גולדשטיין
הסכנה האורבת לי במדינת ישראל מיהודים עולה אין שיעור מהסכנה מבני דתות אחרות.

R 1 3

Well-known member

גם הרב קנייבסקי מעדיף את הערבים על פני הציונים שהקימו את המדינה - תקשיב טוב
אתה אויב שלי אויב מדינת ישראל המעדיף את הצוררים והחרדים והגוש שמתנכל למערכת המשפט והצדק
לא ידידי ולא חברי .

R 1 3

Well-known member
מי שמתנגד לישראל כמדינת כל אזרחיה הוא עבריין לפי החוק הפלילי האוסר אפלייה

Harrington

Well-known member
מנהל
גאון לטובת עצמו!! מבחינת המדינה הביא לחורבן כלכלי שלא נצליח לשקם עשרות שנים
גאון להפסיד 3 מערכות בחירות ולמכור את משאבי הגז והנפט בלי שתראה מהם פרוטה
להבעיר את העוטף,לחרב הסכם עם איראן ולגרום שסע בציבור. ביחס לאמבצילים הוא באמת גאון.
סליחה על הצגת העובדות, אבל:
  • דווקא לטובת עצמו נתניהו ממש לא התברר כגאון גדול.
  • המדינה רחוקה מאוד מלהיות בחורבן כלכלי. למעשה, מצבה טוב יותר מרוב מדינות העולם.
  • אפשר להתווכח על השאלה אם נתניהו הפסיד 3 מערכות בחירות אם לאו. ככל שמטרת מערכת הבחירות היא להגיע לראשות הממשלה ובכן למקרה שלא שמת לב, מר בנימין נתניהו עודנו ראש ממשלת ישראל ונכון לרגע זה, אין צפי למועד סיום כהונתו.
  • משאבי הגז והנפט לא נמכרו לאיש, אבל המדינה צפויה לראות מהם מיליארדים.
  • העוטף לא ממש בוער. אני אמנם מסכים לחלוטין שישראל צריכה לטפל במצב שם באופן שונה, אבל גם לא צורך להגזים בתיאור המצב שטוב היום מכפי שהיה בעבר (אמירה שאינה נכונה ביחס למרחקים שהאויב יכול להגיע אליהם, באדיבות אריאל שרון ימ"ש).
  • הסכם הכניעה עם אירן טוב שנחרב וחבל שהוא שוב עומד על הפרק, ככל שזה נכון. נזכיר בהקשר זה שכל ההסכם הזה לא היה בא לעולם, קרי כל התייחסות העולם וארה"ב בתוכה לנושא הגרעין האירני, לא היה נולד אלמלא ראש ממשלת ישראל היה מדבר על העניין מעל כל במה בינלאומית אפשרית ומתעקש על גיוס העולם להתמודד עם העניין.
  • שסע בציבור ככל שקשור לנתניהו, מגיע מעצם קיומו. לא מדברים שהוא גורם אישית. מולו יש אישים כמו י. לפיד למשל, שמרגע כניסתו לפוליטיקה כל הצהרותיו ללא יוצא מן הכלל משסעות ומפלגות. מאז עוד רבים למדו ממנו לצערי. נתניהו רחוק מלהיות אחד מהם ובוודאי לא העיקרי או הראשי שעושה זאת.

כל הנ"ל, עובדות יבשות.

למעלה