יום חמישי סגרירי

שמחה37

New member
יום חמישי סגרירי ../images/Emo140.gif

רוח חזקה נושבת עושה חשק להשאר בבית אבל יש אילוצים (חיוביים אבל עדיין אילוצים) שמחייבים לצאת מהבית. המרק כבר מוכן על הגז, מה שכיף במזג האויר הזה שיש חובה בבית שיהיה מרק. כל יום מכינה מרק וכל יום נגמר סיר שמחה שהילדים אוהבים את זה. שיהיה לנו יום מקסים שמחה

אופירA

New member
מנהל
חם

לא יודעת למה מזג האוויר הפוך לך ולי. אצלנו חם ואין סימן לגשם. רק החזאי טוען שיהיה. שיהיה. מוכרים פה במבה בשקל. שקית 35 גר' במבה בשקל בהמון חנויות ליד הבית. השכנה אופה עוגה אחרי שבישלה אוכל עם ריח שאפשר להתעלף. ואצלי - אני אופה לחם מקמח מלא, לא מתעסקת עם עוגות בכלל, וקונה שקית במבה אחת ביום שישי, לשבת. איזה כיף לעבור כל יום על החנויות, להסתכל על הבמבה הזולה, ולהרגיש שהיא לא מציקה לנשמתי
. פעמיים בשבוע, בהרקדה, החברה שלי (הכי שמנה בהרקדה...) מביאה עוגות לכולם, אז אני לוקחת לי פרוסה אחת, אם עבר הרבה זמן מאז הארוחה הגדולה (אחרת אין סיכוי, אין לי מקום). אני מביאה מידי פעם להרקדה - סלט ירוק עם רוטב סויה ומיץ לימון! וכולם מאושרים, ומחסלים.

שמחה37

New member
אצלנו היה ממש קריר היום

אפילו ירד קצת גשם. הבית שלי אפוף ריח בישולים הירקות רובם טריים מהשדות פה, הביצים ישר מהמשק ממש שינוי בחיים. הכרתי יותר אנשים בכפר והם מצ'פרים אותי בתוצרת האדמה וזה ממש כיף גם לקבל וגם לבשל. החייל שלי מגיע מחר בע"ה וכל המשפחה מוזמנת לשבת כך שכל המתכונים שיש באמתחתי יצאו מוציאה עכשיו מתכון לטבית עיראקי מקווה שיצליח אם לא צריך להזמין מקום במסעדה
שמחה

כיף לך!

זה ממש משהו שהייתי רוצה לחיות... ששכנים נותנים מתנות לאחרים, לבשל מגידולי השדה של השכן ושכנות טובה!! במקום זה אני גרה בבניין של 11 קומות ו-64 דיירים....אני בקושי מכירה 4-5 מהם! אולי יום אחד!! חזרה לשורשים ערב מצויין

רוייקו

New member
זה החורף הכי חם שהיה לי

התאהבתי כמה פעמים (מה קרה השנה הזו ?? לא לגמריי ברור לי) ועליתי כמה קילו במשקל בחצי השנה האחרונה, מאז נהיה לי יותר חם. גם כשלאחרים קר ומבקשים לסגור את הדלת, אני יושב לאכול בגג כשכולם מתכרבלים. האם נהיה לי חם בגלל שעליתי במשקל או שמא באמת זה חורף חם לכולם ? האם הלב התחמם ??? גם אני הייתי רוצה להחליף עם השכנים גידולי שדה ובכלל הייתי מוכן לחיות בתנאים אחרים לגמריי: בבאלאד !!!
מה אצלכם ???

איזה סגרירי?? חמים ונעים../images/Emo13.gif

חגגנו יומולדת, ולראשונה מאז הטבעת הלכתי למסעדה, לפני שכל הקניבלים לקחו מהצלחות המרכזיות, הורדתי לי לצלחת את הכמות שאני מתכוונת (ונראה לי שיכולה) לאכול ובזמן שהם טחנו פיתות ולאפות אני אכלתי לי לאיטי, עם שימת לב מרובה לכל ביס. אך... מה נאמר ומה נדבר, טפו טפו טפו הכל עבר חלק,. יצאתי מהמסעדה בהרגשה שמיימית. אתם מתארים לעצמכם שאני לא טוחנת לפחות שתיים וחצי לאפות מנוגבות בחומוס וחצילים??? אתם מתארם לעצמכם שאני לא מחסלת 2 סטייקים, 3 שיפודים, 6 שניצלונים, ועוד ועוד ועוד כיד הדמיון הטובה??? ממש מנפלאות הטבעת....
שיהיה לכולכם סופשבוע נעים ומכורבל, שבת טובה.

שמחה37

New member
לדעתי זו תחושה עילאית

ולו בגלל השליטה שפתאום מתאפשרת לנו. פתאום שמים לב שמסעדה יש גם תמונות והקירות צבעוניים ואלו שיושבים ליד שקועים בשיחה ... פתאום מבינים שמסעדה זה לא רק אוכל אכן שינויים של שמחה
שמחה

למעלה