יום הזיכרון ה9 ליצחק רבין

יום הזיכרון ה9 ליצחק רבין../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif

בואו נדליק
לזיכרו של איש שהאמין ועשה רבות למען השלום ודרכו נקטעה הוא היה איש דגול איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא?" יהיי זיכרו ברוך

מאירה 1

New member
../images/Emo16.gif לזכר יצחק רבין ז"ל ../images/Emo16.gif

עדיין כל פעם עצוב מחדש כשחושבים על מה שהיה שם יהי זכרו ברוך
כמה דמעות כמה נרות כמה שגעון עוד אפשר לזהות כמה ימים כמה חשיכה יעברו עד ש... הכל יישכח

טלולו

New member
../images/Emo16.gif יום עצוב למדינה! ../images/Emo16.gif

איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא אשר היה כערבות הבוכיות. למרגלות ההר נולד, ליד הנחל יידוד פזור נפש על ההר או בבכאים. ובנופלו בבוקר לא עבות אחד על אדמתו, יקנו לו אחוזת עולם, ליד אמות המים השקטות. איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא אשר היה כערבות הבוכיות. וכמו מבצר עתיק היה סוף הדרך.

meitali

New member
הוא כל כך חסר לי...

יצחק רבין - 9 שנים - המדינה כל כך זקוקה לו.. "אני הולך לבכות לך תהיה חזק למעלה"

lilon1

New member
../images/Emo16.gif ../images/Emo7.gif

האדם הגדול באנשים, אני כל הזמן חושב שאילו הוא היה חי איך היו נראים חיינו, בטח שיותר טוב מכפי שעכשיו, מה שעצוב עוד יותר, הוא כנראה שעדיין לא למדנו את הלקח וקומץ המטורפים עדיין מחכים עם האצבע על ההדק

SagiY17

New member
../images/Emo16.gif "עוד לא למדנו כלום, כך התברר"

"כבר יבשו עינינו מדמעות, ופינו כבר נותר אילם מקול. מה עוד נבקש, אמור מה עוד? כמעט ביקשנו לנו את הכל. ... כבר כאבנו אלף צלקות, עמוק בפנים הסתרנו אנחה. כבר יבשו עינינו מלבכות - אמור שכבר עמדנו במבחן. ... כבר כיסינו תל ועוד אחד, טמנו את ליבנו בין ברושים. עוד מעט תפרוץ האנחה - קבל זאת כתפילה מאוד אישית."

../images/Emo16.gif יהי זכרו ברוך

מטח יריות של מטורף אחד על ראש הממשלה, אני בוכה עליו כשאני בוכה עלייך.

ביום שבת בתל אביב עיר בלי שמיים..

מאז השמיים נראים פשוט אחרת.. יהי זכרו ברוך לעולמי עד

ביום שבת בתל אביב עיר בלי שמיים..

מאז השמיים נראים פשוט אחרת.. יהי זכרו ברוך לעולמי עד

Hieros Gamos

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

היינו בלילה שבו קרה הרצח... איך אני זוכרת את היום שאחרי. "לו להשיב ניתן את מחוגי הזמן איזה עולם נפלא, הוא היה בונה לו רק להשיב ניתן, את שחלף מזמן איך העולם אז היה משתנה...." יהי זכרו ברוך

למעלה