יום הולדת שמח ל א פ י

ח מ ס ה

New member
יום הולדת שמח ל א פ י ../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif

לאפי היקרה מכולם
המנהלת הכי בעולם
מזל טוב ליום ההולדת
ועד מאה ועשרים

אבוי לי../images/Emo13.gif../images/Emo8.gif

האורלוגין כבר קרא חצות???!!! תודה, חמסתי היקרה, דמעות חונקות את גרוני, וימני נדבקת לחכי. וטרם הספיקותי לסיים את הפתעתי הקטנה... אזדרז נא לסיים את הליטושים האחרונים. (ודווקא דיון הבגידות עורר את זעמי הקל...ניחא).

גיברת

New member
מזל טוב!!!!

אכן, האורלוגין כבר קרא חצות (את אדירה! איזה סגנון! הטעם של פעם!) מזל טוב לאפי היקרה, שנותנת את נשמתה בהשאת עיצה טובה שיתגשמו כל משאלותייך, והאושר ימלוך בחייך. טוב, אני חורזת מתלמדת, אז מה...

Dor K

New member
הההההההההההההה..............

יום יום הולללללללללללדת היום יום הוללללללללללללת היום יום הולדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדת ל???????????????
נכון! אפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפייייי
חג לה שמייח, וזר לה פורייח
, היום מומולדת ל????????????????
נכון! אפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפיייייי
אפי היקרה! אני אומנם עוד לא כתבתי בפורום, כי עוד לא נתקלתי בסוגייה אשר מכבידה על חיי, אך אני קורא הכל, ואני בטוח כי גם אם תמצא בעיה כזאת, את תעזרי לי בחוכמתך, רגישותך, חוש ההומור שלך, וגם תדעי לרדת עלי כשאשתטה, כמו עכשיו... (רק אל תרדי עלי בגלל הברכה). כל שתבקשי לו יהי
משהו קטן בשבילך ...

שרוניק

New member
המון מזל טוב ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif../images/Emo41.gif../images/Emo65.gif

טוב, חמסה השקיעה יותר ממני... המון אושר (מה אני מדברת???) - תיקון: המון עצבים, מריטת שערות וצרחות עד לב השמיים. שתהיה לך יומולדת נוירוטית אמיתית, מלאה אינטריגות ושנאת אדם באשר הוא. ונימה אישית יותר: את לא מצליחה לעבוד עליי, נראה לי שאת נשמה טובה, טהורה ואפילו הייתי מגזימה ואומרת שאוליבחים האמיתיים את אפילו נחמדה? (עכשיו תהרגי אותי, נכון? הרסתי לך את היום הולדת).
יום הולדת שמח

r i p l y

New member
מזל טוב והרבה אנרגיות ../images/Emo42.gif../images/Emo171.gif

אני מאחלת לך הרבה רעיונות יצירתיים...ומבריקים
תעשי חיים..
וגם
שנה רומנטית ...
עם הרבה אנרגיות..
וכיף חיים
והרבה טיולים

אושר מ

New member
אפי היקרה. מזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

המון המון מזל טוב אפי. חיפשתי וחיפשתי וחיפשתי וחיפשתי. ועוד לא תמו חיפושי. אז בנתיים: המון המון מזל טוב ודרך צלחה בפורומך הנכבד והמ-ע-ו-ל-ה. אינ עוד אחזור..... אושר. נ.ב - משהו קטן בכל זאת, צירפתי משלון. אשמח לשמוע דעתך אפי היקרה.

../images/Emo141.gif../images/Emo20.gifתודה ובוקר טוב ../images/Emo42.gif../images/Emo77.gif

הנכם צודקים שהשעה היא שעת לילה בלבד, אך מחר (הווה אומר הבוקר) לא אמצא מספר שעות ליד מחשבי הקט, לפיכך הריני פותחת רשמית את הבוקר כבר עכשיו. הכנתי לכם תשורה קטנה לכבוד יום חגיגי זה. אקווה כי תהנו, יען כי עמלתי עליו (בלי נדר וללא גוזמא מיותרת) כ-8 שעות שלמות, שבאו על חשבון קורס ההגנה העצמית (לא לומדת, מעבירה), על חשבון הפדיקור היומי אצל פנינה, וגם על חשבון ארוחת הערב שהוזמנתי אליה בשגרירות הבלגית. (אם הדבר הזה לא יעבוד, איתלה מעץ גבוה ולעולם לא אשוב לקרקע) אודה ולא אבוש לספר כי נעזרתי רבות בבחור חמד ששמו הוירטואלי הוא "אבוד עצות", והוא מנהל פורום פוקימון כאן בתפוז (אני רצינית לחלוטין). הוא יישם רעיון שכזה אצלו בפורום, וכולכם מוזמנים לבדוק "איזה פוקימון אתם". מודה שאיני בקיאה ברזי החיות הלז, אך נהניתי לגלות שאני סוג של פוקימון מלא עזוז, אך יחד עם זאת רגיש וביישן (לא זוכרת את שמו). מה היה לנו בקצב שאנו ממלאים דפים, יקשה עליי בסוף כל יום לסכם את שעבר. לכן רק אומר שהדיון על הויברטור התפתח לממדים עצומים, שנוספו לנו חברים חדשים עם צרות מענינות מאוד (איני מצרפת לינק, חפשו אחורה, השעה מאוחרת עבורי). ולסיום אתם אכן רשאים להשאיר לי מתנה, בכל סכום שיהיה (כמובן שאינו נופל מ 100 ש"ח. ישנה הנחה לחברינו הצעירים - 80 ש"ח), בשרשור זה. מבטיחה אני בנוסף להיות היום נחמדה מעל למותר, ואולי אף אחטא בחרוז או שניים, אם תשרה עליי המוזה. חמסה -את פטורה ממתנה, תחסכי את כסף מתנתי ופנקי את עצמך עם ויברטור חדש, ובא לציון הגואל. והקיטש הזה יעשה לי אולקוס בקרוב

jahnon

New member
מזל טוב ../images/Emo49.gif../images/Emo166.gif

לולולולולולולו. הגנים התמנים פוצחים בשירה ובעוז מזל טוב <קונפטי נופל מהתקרה> <ולפתע דפיקות בדלת> מיש שם את שואלת? ובכן פתחי את הדלת ותראי. <הדלת נפתחת ומולך את רואה בחור שחום ומה שנראה מתחת לחולצה גוף חטוב> שלום האם את אפי? את עונה לו כן אני מתנת יום ההולדת שלך <הוא מוציא טייפ מאיפה שהוא> (באמת לעזאזל מאיפה הוא באמת הוציא אותו?) <לוחץ על פליי וברקע מנגינה שקטה וחושנית> <בתנועות עירסול קלות הוא מנדנד את ישבנו> את כמובן שואלת אותו: "אולי תרצה להכנס? (בכל זאת זו מתנה פרטית שלך לא תרצי לחלוק אותה עם אף אחד, בטח ובטח שלא עם השכנים הנודניקים עם הילדים המעצבנים שלהם) הוא מחייך טיפה נבוך ואומר:" נראה לי שכדאי" בתוך הדירה הוא ממשיך את מה שהתחיל בחוץ <הוא מנדנד את ישבנו ואוחז בחולצה שעליו> <בתנועה חלקה אחת, וחושנית, הוא קורע מעליו את חולצתו, דבר שחושף את שריריו הפועמים (מה זה?!) והחטובים> בתנועות עירסול הוא ממשיך במופע הפרטי שלו בשבילך <תוך כדי תנועות מעורטלות הוא מוציא את החגורה ממכנסיו> < גם מכנסיו יורדות תוך כדי ריקוד חושני> <הוא ממשיך לרקוד כשעל גופו זוג תחתונים ונעליו> את שואלת אותו מה עכשיו? והוא עונה מה שתרצי הרי בכל זאת זה יום ההולדת שלך מזל טוב אפי מי יתן ותחגגי עד 100 כ 20

ח מ ס ה

New member
אפי נפלאה../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif

וואוווו אחד גדוללל על ההפתעות שהכנת לנו לכבוד יום הולדתך היה כייף ענק ונהניתי מכל רגע ומכל שאלה אפיל´ה (אני מרשה לעצמי לקרוא לך כך רק ביום ההולדת) כל הכבוד לך על ההשקעה הענקית שלך, אני מקווה שההנהלה מעריכה את פועלך הרב לטובת גולשייך. התרגשתי עד דמעות מגדלות הנפש שגילית בכך שויתרת לי על קניית מתנה עבורך כדי שאוכל לקנות ויברטור חדש. ידעתי! ידעתי שמתחת למעטה הקשוח שלך שוכנת נשמה טובה, אוהבת אדם, שוחרת שלום ומשכינה שלום בין אדם לחברו. כל הבוקר התרוצצתי בסוכנות המכוניות כדי להחזיר להם את המרצדס
שקניתי לך (מרוב התרגשות שכחתי לבקש פתק החלפה), ולבסוף כספי הוחזר לי וקניתי לעצמי את הויברטור המיוחל - ביצועיו מ ד ה י מ י ם והנוירומטר שלי נמוך כפי שלא היה מעודו
המון ברכות איחולים
ונשיקות

jess ועוד

New member
יומולדת לאפי ../images/Emo65.gif

השמחה לילדים... בידים...הך הך הך וברגלים ...טרח טרח טרח .... לה לה לה לה 1,2,3.... שיהיה לך כל הטוב שבעולם הכי מטורף הכי מושלם הכי קרוע הכי תפור הכי אוהב הכי פרוע והעיקר הכי שתבקשי מומולדת שמח לך ....

jess ועוד

New member
פתאום הבנתי

שאפי היא בלי גיל... ברור שלא שואלים אישה לגילה אבל ... תגלי לי... בסוד שאפח´ד לא יראה... בת כמה את?

adidas^

New member
מזל טוב!!

כן כן , גם אני כאן. מקווה שאפי- את לא כועסת עלי על הפרימיטיבי, נכון? זה בכלל היה מכוון להודעה שלי. בכל מקרה- הרבה מזל טוב!! עד מאה ועשרים! שתלכי הרבה לים ושיהיה לך הרבה חופש!

אילונוש

New member
../images/Emo124.gifמזל טוב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif../images/Emo25.gif

דן צ

New member
המון המון המון המון המון המון ../images/Emo49.gif

לאפי היקרה
המון מזל טוב ליום ההולדת שיהיה לך המון
עושר
אושר
יושר
כושר

yaaraz

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif

צריך ליצור אומטיקן של סגריות לכבוד היום הולד שלך
ראיתי בבאולינג עכשיו שרשום שיש יום הולדת לאפי
אז שוב
ו
ענקית גם
ו
ואם תבקשי יפה אני אביא לך את ה
וה
.....

../images/Emo65.gif מזל טוב!!!!!!!!!!!!! ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

מזל טוב לאפי היקריה שלנו!!!!!!!!!!!

תודה לכל מנחמיי בעל פה ובכתב ../images/Emo70.gif

נרגשת אני עד דמעות (שזה, כמובן ידוע לכולם, מזיק לעור הפנים). אנוכי מתנצלת על העדרותי הבוקר מפורומנו, היות ולו"זי היה עמוס אירועי יום הולדת: התחלתי את הבוקר בישיבת הממשלה,שם היתה הרמת כוסית צנועה, חטיפים מסוגים שונים, אך לצערי הדיון על גיוס עוד עשרת אלפים אנשי מילואים, גזל כ-5 דקות תמימות מהאירוע. משם דהרתי לקבלת הפנים אצל נשיא המדינה (בהשתתפות מספר שגרירים ונציגים קונסולריים נבחרים). איני רוצה להשמיץ, אך קבלת הפנים שהיתה בתקופת ויצמן עלתה על זו לאין ערוך. איחרתי, כמובן, לאירוע החגיגי בהיכל התרבות, שאורגן ע"י אגודת העיתונאים, בחסות מעריב וידיעות אחרונות. דחיתי, כמובן, נסיונות לשכנעני להתראיין למוסף 7 ימים. די לי מהחשיפה, די. לא עזרו תחנוניי, ונאלצתי גם להופיע (קצרות) בלשכת עורכי הדין ובאיגוד התעשיינים, ששוב התעקשו על כך שעליי להתמודד על משרת נגיד בנק ישראל. (ולמי שתהה, המסיבה ב"מוסד" היא בערב. איך יהיה באור יום???). תודה, שוב, לכל מוקיריי זכרי, חממתם את ליבי הדואב, והארתם את יומי הדל. ולכל השאלות הסמויות: גם ב CIA לא יודעים את גילי האמיתי. אדידס - אירוע אי-ההבנה התרחש לפני שלושה ימים. צאי מזה, יש במדינה צרות הרבה יותר גדולות מזה (איני מעודכנת בפרטים, מפאת לחץ הזמן לא הופעתי לישיבת ועדת חו"ב). כעת אתפנה לענות על מאות מברקי הברכה המונחים על שולחני. את מברק הברכה של הנשיא בוש (שהוא אחד מחבריי וכו´ וכו´) קיבלתי השכם בבוקר, מלווה בערכת חיסון נגד אנתרקס, ומביל גייטס אמורה אני לקבל עד הערב צ´ק ע"ס 10% מערך מניות מייקרוסופט (עזבו, התערבות טפשית. הוא באמת סבר שאפתח פורום אצלו, ולא בתפוז !!!) ואם יורשה לי לשאול: איפה הדיונים המעמיקים? כולם פה בסתלבט היסטרי כי הנוירומטר בפאוזה זמנית. אנא, שנסו מותניכם. הנגמרו הצרות בעולם?

למעלה