יום הולדת ליפה שלי!!!!הדר!!!!

chagiti

New member
יום הולדת ליפה שלי!!!!הדר!!!!../images/Emo65.gif

כבר כתבתי לך גם בפורום של שירי וגם בפורום של פספוסים...אז תלכי לשם ותקראי...::p ואני אשלח לך היום משו במסנג'ר.... המון המון מזל טוב!! ותהני בכל מה שתעשי היום! באמת מגיע לך להיות מאושרת ליום אחד,אפילו יותR!!!!! אני ממש שמחה שהכרתי אותך!! אוהבת המון המון! חגית

chicka

New member
מזל טוב ילדונת ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo213.gif

איזה כיף לדעת שקוראים לך הדר
אז הדר, שיהיה לך המון מזל טוב, שפע ברכות ואיחולים ליום הולדתך. שתהיה לך שנה מדהימה ומלאה בהתרגשויות קטנות לצד שמחות גדולות. שתמשיכי בדרך שאת הולכת בה כי אין ספק שהיא גורמת לך להיות מאושרת ולהרגיש טוב עם עצמך וזה מה שחשוב!
ענק, נגה

../images/Emo214.gifתווודה רבה לך../images/Emo140.gif

ומה, לא ידעת שקוראים לי הדר?
למה אף פעם לא שאלת?

../images/Emo214.gifכ"כ הזוי..../images/Emo9.gif

אני עדיין לא רואה את הסוף של היומולדת. אתמול לא הלכתי לבצפר-בתור התחלה. הפתעתי את בת דודתי, ולקחתי אותה מהגן [היא לא ידעה מזה.] יצא שגמאני בעצמי הופתעתי, היא הכינה לי ציור והגננת כתבה עליו ברכה בשבילי, מסתבר שאפילו הגננת שלה יודעת עליי.
אח"כ הלכתי עם אמא לקנות דברים למסיבה קטנה שערכתי בערב, עם ארבעת החברות הטובות ביותר שלי. בהמשך המסיבה הצטרפו גם כל המשפחה שלי בהפתעה ואחרי כל המסיבה אחי נתן לי את זכות הבחירה לבחור מסעדה/בית קפה שאני רוצה ללכת אלייה יחד איתו ועם חבר שלו, כל זה ביום ובלילה של אתמול
היום הייתי עם אמא שלי בקניון, היא קנתה לי במתנה חולצות[ חוץ מזה היא גם קנתה לי דובי שרציתי וספר שממש רציתי..] והזמינה אותי לארוחה שרציתי, אח"כ אחי הגיע מהעבודה עם זר שושנים וורדים בשבילי. מחר ככל הנראה, אני נוסעת עם המשפחה לקניון
ודודה שלי תקנה לי את הדיסק החדש של נינט כמתנת יומולדת, בערב יכול להיות שתבוא החברה הכי טובה של אמא שלי לכבוד היומולדת שלי
.. ואני לא יודעת מה עוד צפוי לי [וגם לא רוצה סתם לצפות], אבל יכול להיות בהחלט שיהיו עוד כמה דברים...

chagiti

New member
שמחה שנהנית!!!!!!

העיקר-שאת מאושרת!!!!!!!!!!!!!!!! אוהבת אותך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

נטלי 100

New member
אווווווווווו!! קצת באיחור אבל!

קלולולוללולולולולולוווווווווווווווווווווווווווווו
לפני יומים יום הולדת לפני יומים יום הולדת לפני יומים יום הולדת להדר!!!!!!!!!!
חג לה שמח וזר לה פורח לפני יומים יום הולדת להדר!!!!!!!!!!!
וואווו יקרתי!!!
המון המון המוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן מזל טוב!!! אושר בריאות שמחה ורק טוב!! ובקיצור את כל הברכותש אפשר לתת! אני מקווה שהיה לך את היומולדת הכי שמח שיכול להיות!!

Breaking Wave

New member
מזל טוב, הדר!!!!!!! ../images/Emo65.gif

לי יש ממש עוד מעט. אבל לא יודעת, טוב לי בגיל 18. אוהבת את הגיל. שיהיה המון בהצלחה ורק טוב. אמן.

למעלה