יום הולדת כפול שתיים

יום הולדת כפול שתיים

בוקר אור, אנחנו חמש בנות חברות טובות טובות שחוגגות ימי הולדת ביחד. הפעם שתיים מאיתנו חוגגות ואנחנו נוסעות ללילה לצימר בצפון. בבוקר אנחנו נצא לטיול רגלי בנחל כזה או אחר ואח"כ לצימר עם בריכה עד למחרת היום. חשבתי על משחקי ילדות שנשחק - גומי, ארץ עיר, ים יבשה, 7 בום ועוד.... האם יש לכם רעיונות נוספים? אני רוצה שהן ירגישו הכי מיוחד שרק אפשר! תודה על כל רעיון/עזרה/עיצה אסנת

איזה כיף לך!

גם יום הולדת בקיץ, וגם עם עוד 4 חברות טובות! אני אחשוב על משחקים מדליקים ואני אחזור לכתוב לך. יום נפלא!

רעיון אדיר!!

הנה רעיון טוב למשחק לכמה חברות אפשרי גם בפורום אחר נגיד עם בנים בשטח זה משחק שיכול להגיע ממש רחוק זה בעיקר תלוי כמה יין מביאים אם אתן מבינות אותי בכל מקרה המשחק נקרא הפסיכולוג. יושבים באיזה סדר מסוים נגיד מעגל. מישהו מתחיל ואומר משהו שהוא אף פעם לא עשה או לא השתתף בו (לחדוגמה אף פעם לא הייתי עם 2 גברים ביחד. זה לא חייב להיות קשור בסקס!) ואז מי שכן היה בחוויה מאותו סוג או כן עשה את מה שדיברו עליו חייב להצביע וכך הלאה כל אחד בתורו ואז אפשר לראות מי פעיל במיוחד וזה נהיה ממש מצחיק. אנחנו שיחקנו את זה בערך 4 שעות עד שזה הגיע למקומות ממש קינקייםץ משחק אלוף לאלופים!!

משחקי ילדות

תקנו כל אחת 5 פרסים כמספר הבנות כדי שכל אחת תצא עם 5 פרסים... פרסו\ים כמו (מפריח בלונים מדבקות ו"כ...) זה ממש כיף ומצחיק. משחקים : -משחק הכיסאות - החבילה עוברת -להשחיל נר לבקבוק -פיצוץ בלונים -תחרות שירים כמו כוכב נולד משהי שרה שיר ובמילה שהיא עוצרת משהי אחרת ממשיכה . -לקפוץ בתוך שקים

למעלה