יום הגיוס קרב ובא!!!

יום הגיוס קרב ובא!!!

זה כבר ממש קרוב,עוד שבועים אני אסע לתל השומר ואתחיל עוד פרק בחיי. וכמובן גם החששות באות,והשאלה הגדולה-בסיס קרוב או רחוק. על רוב הטקסים והאובססיות התגברתי,המחשבות כבר לא מציקות והראש שקט הרבה יותר ממה שהיה.וכמובן שהתגברתי על הכל כי החלטתי שהפחדים שלי טיפשיים והתישבתי על הספות למרות שהאוסידי אמר לי לא לעשות זאת,ואכלתי מהסכום שלא נגעתי בו שנים,ונכנסתי לשירותים שלגמרי מחקתי מהראש את האפשרות להשתמש בהם. אבל השאלה הגדולה מציקה לי.אני רוצה מאד לשרת בבסיס רחוק כדי להיות עם אנשים ולהתרחק קצת מהבית,אבל הפחד משירותים ציבוריים עדיין קיים בחלקו.פעם לא הייתי נכנסת בכלל לשירותים,עכשיו אני נכנסת אבל לא לתא עצמו.למרות שהקטע מאד מציק לי אני חושבת שאני לא אבחר בדרך הקלה של בסיס קרוב,ודווקא אלך לרחוק ואתמודד עם הפחדים שלי,כי ההתמודדות מולם הוכיחה את עצמה. סתם רציתי לשתף קצת,ותזכרו שלחיות בלי אוסידי זה לא חלום,זה אפשרי! רעות.

בהצלחה ושירות נעים וקל :)

גם לי יש את הבעיה הזו עם שירותים ציבוריים :S... אני מאמינה שהדרך הכי טובה להיפטר ולהילחם במחלה היא באמת להיתמודד מולה ולעשות 'בכוונה' על מנת לנצח. בסופו של דבר, הבחירה היא שלך, ואני מאמינה שתבחרי את הדרך הכי נכונה עבורך. אני רוצה לאחל לך המון בהצלחה, ושירות נעים וקל, נישמח גם לשמוע חוויות ;) 3>

אמא11

New member
../images/Emo50.gifרעות../images/Emo50.gif

מדהים לקרוא על ההתקדמות העצומה שלך. שיהיה לך כל טוב! האם את צריכה להחליט על שירות קרוב לבית או רחוק מהבית בעת החיול או בסיום הטירונות? אני מקוה שתעדכני אותנו מה קורה. אחזיק לך אצבעות. תמי

למעלה