יום ביקור בקורס מד"צים..

יום ביקור בקורס מד"צים..

אני הייתי באורן שנה שעברה!! תגידו שלא רק לי זה היה עצוב להיות שם!! זה היה מוזר לראות את כולם באותו המקום ולראות את הט'ניקים מהקן ופתאום קלטתי.. וואלה.. אני עברתי את זה, זה כבר לא שלי. גם אני רוצה קורס מד"צים!!!!-שוב!! [ ואני לא מאמין שאני אומר את זה!] ח' ניקים שרואים את זה.. [ כל אלה שעולים ל-ט'- תצאו!!!]

SHEX

New member
וואלה נכון../images/Emo95.gif

היה לי ממש ממש נוסטלגי.. גם במקרה פגשתי ילדה מהבצפר שלי שלא ידעתי שהיא מהתנועה והיא באותו חוג שאני הייתי (אלון 11 כבוד!) ובכלל, היה לי ממש ממש כיף! למיטב זכרוני שנה שעברה נהניתי פחות P: ממש שמחתי לראות שכל הט'ניקים שלנו נהנים
חחחחחחח ממש שקלתי להישאר ביער ולקוות שהסגן לא ישים לב אליי

ואיפה הדגל?

יוני בן דור, שהפך ממזמן למעין אח שלנו, צילם את הדגל שלנו בצורה מקצועית ביותר, אבל שכח כנראה להעלות אותו לאתר התנועה... אז יוני, בחייאת, הרבה אנשים מחכים. ובאמת שהיה כיף...

Aviraman

New member
היה סבבה ^-^

אממממ, דוגרי היה ממש ממש סבבה, אני והחבר'ה של קן מיתר ביקרנו את המד"ציות לעתיד הקרוב מאוד שלנו - הילה ונטע (בהצלחה חמודות ^___^), אממ, לא הייתי בקורס מד"צים אבל ראיתי מה זה אומר קרב בין המחנות, ולמרות הציפייה לא ראיתי סגן (אני ממש חייב לראות אחד), אמממ, ראיתי שם אפילו מישהו מהפורום שאני נמצא בו, יאיר, וזה היה כאילו, ממש מצחיק כי לא ידענו שקיימים עוד חבר'ה מהנוער בפורום שלנו וזה סבבה כזה, עוד נושא לשיחה ^-^. בכל מקרה, היה ממש סבבה לסוע עם חלק ממחוז דרום והכרתי חברים חדשים כמו מריה, צור, נילי ובר, אני יחסית חדש ואני רק חצי שנה בתנועה, לא ממש יודע מה הקשר אבל כנראה שזה מגניב לראות חבר'ה מהמחוז בפעם הראשונה ^-^. אז שורה תחתונה: למרות שהיינו שם רק שעה וחצי, היה סבבה לגמרי!

kaktusa

New member
נגב! נגב! זה מחוז נ-ג-ב!! ../images/Emo46.gif

היי אבירם
זאת קר"ש מאשדוד מרכז, זוכר?

אבירם!! סוכרת! סבבה! מה קורה?

לא ידעתי שאתה בפורום.. מגניב.. ברוך הבא.. ד"א זה רועי..

yellow scorpion

New member
הזדהות עם the dark side...

ואללה אחי, אין לך מושג עד כמה אני מזדהה אותך, אמנם יותר התרגשתי מאוד בשביל הט'ניקים מאשר שהייתי עצוב. אבל גם אני רוצה עוד קורס מדצים. טל, קן משגב (מחנה ברוש חוג 4 קורס מדצים 2003) גרעין בעליל!!

T nager

New member
הרגשתי דיי אותו דבר, אני חייב לציין

שגם אני ממש הרגשתי שאני רוצה לחזור לשם. אני ממש רוצה לחזור ולהיות ביער עוד קצת, מקווה שאני אוכל להגיע למחנות של החניכים, ומי יודע, אולי שנה הבאה אני אהיה שם (בין אם מדריך, ובין אם בפלוגת העבודה)..

ואיי

בדיוק אותה הרגשה!!! והזיזו לי את החוג!!! עכשיו אורן 7 זה אורן 8!!!!!1 גררררררררררר......... והמפקדה עלתה על 10 12 ואורן 12 במקום אורן 4 פשוט בלאגן!!!! אבל היה כ"כ מרגש.... בכיתי כשריאיתי את הח' של אורן ושמעתי באותו זמן את השיר "מכאן"-שיר סיום קורס :( שיהיה שוב קורס!!!

למעלה