יום בחייה של מכורה...

Hermione

New member
נחחחח...

גם המורים אצלי בבית ספר (הקודם. כמה טוב להגיד את זה) דומים, אבל לא למורים מהארי פוטר... המורה לגיאוגרפיה, אורית, דומה ל... אה.... הר? כן, הר. ענת אלטר, המורה לאסטרונומיה דומה יותר מהכל לאוגר, ויש את המורה לערבית שנראית כמו קרפדה, והמורה למתמטיקה שנראית כמו דה קריצ´ר פרום דה בלק לגון... האו קריפי

חחחחח

גם אצלינו המורה לצרפתית דומה לינשוף {ממש ממש דומה לינשוף!} ויש מורה אחת שגם נראאית כמו הר...ומורה שדומה לעכבר וכו וכו..... אבל אני לא רוצה לחשוב על מורים בחופש, אז אני אפסיק. עכשיו. יופי. -ליאת-

Hermione

New member
נחחחח...

גם המורים אצלי בבית ספר (הקודם. כמה טוב להגיד את זה) דומים, אבל לא למורים מהארי פוטר... המורה לגיאוגרפיה, אורית, דומה ל... אה.... הר? כן, הר. ענת אלטר, המורה לאסטרונומיה דומה יותר מהכל לאוגר, ויש את המורה לערבית שנראית כמו קרפדה, והמורה למתמטיקה שנראית כמו דה קריצ´ר פרום דה בלק לגון... האו קריפי

Dudidud

New member
אני היחיד שלא...?

אני מבין שאני היחיד בכל הפורום. שלא קרא כל אחד מהספרים לפחות 20 פעם ולא חושב עליהם 24 שעות ביממה (למרות שאני נכנס לדכאון לפחות ליומיים אחרי שאני קורא אחד מהספרים). dudi

fluppster

New member
אתה לא היחיד....

אני קראתי את כל הספרים רק פעמיים, למרות שאת הסוף של הספר השלישי קראתי 5 פעמים. אני לא חושבת על ה"פ 24 שעות בימממה, אבל הוא בהחלט עולה בראשי הרבה מאוד פעמים ביום, ובמיוחד אחרי שאני מסיימת לקרוא אחד מהספרים. אני מכורה, אבל לא בצורה מוגזמת. בן כמה אתה?

Marty McFly

New member
גם אני כמו פלאפסטר...

את כולם קראתי רק פעמים, חוץ מהשלישי, 3 פעמים... אבל אני חושב המון על הארי, וחברים שלי קוראים לי הארי לפעמים. בצחוק, כמובן

Dudidud

New member
אני כמוך בערך

אני גם קראתי אותם פעמיים ואני גם חושב עליהם הרבה. אבל כל השאר (לפי הבנתי) חושבים עליו כל הזמן וכל דבר שהם עושים הם קושרים אליו וזה נראה לי קצת מוגזם, אבל אם זה מה שהם רוצים שייהנו. ואני בן 15. dudi

Marty McFly

New member
כן, זה קצת יותר מידי...

יש לפעמים איזה משהו שאני עושה, או אומר או חבר שלי אומר או משהו כזה, שמזכיר לי את הארי, אבל לא כל היום...

בלרינה

New member
אני גם מכור.. ../images/Emo29.gif

זאת אומרת קראתי כל ספר לפחות 6 7 פעמים ואנ בתהליכים מתקדמים של קריאה דוד שלי טס לאנגליה ואני מתכוון לתת לו רשמה ארוכה של דברים של הארי לקנות לי לבר מצווה!!!!! ובקשר למורים: יש לי מורה בבית ספר שהיא המורה ללשון שהיא בדיוק כמו מקוגנל ומורה לפיסול כמו סנייפ ומרוה טוב כמו ופין ומרה דפוקה כמו טרלוני ועוד כמה מורים אבל בקיצור אני מת על הארי וטר זה ספר מעולה!!!!!

Skiter

New member
או קיי ההודעה שכתבה בלרינה....

זה אני טעיתי ביוסר זה היה היסור של אחותי....

למעלה