יום בחייה של מכורה...

MadonnaFan

New member
חזרתי לפני כמה ימים...

והייתה לי איזה פרסומת לא נורמלית של אורנג´ שלא נתנה לי להשתמש באינטרנט!!! התגעגעתי אליכם!!! למרות שהיה נ ו ר א כיף בהולנד!!! איי לאב יו פיפול!!! @מעין@ איי וויל איי וויל אולוויז לאב יו (ציטוט מתוך שיר קיטשי במיוחד של וויטני יוסטון)

PopPy

New member
שכחת להוסיף : ( ../images/Emo32.gif )

דה רולז. החמודים, המתוקים, הכוסונים, המקסימים, ועוד ועוד ועוד. לסיום:BSB Ruuulz!!!! § פופי שהתחרפנה סופית § (נ.ב מה יותר יפה |S| פופי |S| או §פופי§? הממ, עדיף שזה יהיה @פסיכית@ וזהו... )

LuNaTiC

New member
את לא חושבת שזה ממש דפוק ש

לווסטלייף יש פה פורום ולבאקסטריט בויז אין??? איום ונוראאאא

PopPy

New member
נכון!! חוצפה!!!

את יודעת מה צריך לעשות? להציף את פורום ווסטלייף בהודעות אנטי-ווסטלייף-גו-BSB!! או שלא.. אבל באמת הגיע הזמן שיהיה פורום ללהקת הבנים הכי מצליחה בעולם! להיט פה להיט שם זה לא להיות להקת הבנים הכי מצליחה... ואיכסה N Stink! ואייג´יי המסכן!! איזה חמודי הוא! מסכן.. *מוחה דמעה* הממ גלשנו "קצת" מהנושא.. אבל זה עם המנהלת אז לא נורא ^-^ (וזה נשמע ג-ר-ו-ע!!!
) *חיוך מתנצל* |S| פופי |S|

HarryPotterGirl

New member
צ´י!!!!! (מילה לא ברורה על הרגע)

לא ידעתי שיש עוד כאלה שחושבים שבאקסטריט בויז יותר טובים מווסטלייף כמוני..... צ´או, קים.

Marty McFly

New member
WESTLIFE SUCKS DICK

כל האלה מווסטלייף הומואים מגעילים... אפילו אני, כבן, מעדיף את באקסטריט בויז, כי לפחות הם לא מראים את זה בשירים שלהם שהם הומואים... ואני לא בטוח בקשר לכולם שהם הומואים, בגלל זה הם עדיפים.

Hermione

New member
יש משהו רע בלהיות הומו?

סלח לי, מרטי מקפלי, אבל זאת היתה אחת ההודעות הכי גזעניות ומגעילות שקראתי בחיים שלי. אני, אישית, לא לסבית, ואני לא מכירה הומואים באופן אישי, אבל אין לי שום בעיה עם בנאדם רק בגלל שהוא הומו. כלומר, יכולה להיות לי בעיה עם הומוסקסואל בגלל משהו אחר, אבל לעובדה שהוא אוהבת גברים לא תהיה שום קשר לזה, אני מבטיחה לך. לא למדת כלום? היו מספיק אירועים ופרשיות נוראיות כבעולם בגלל דברים מטומטמים ומפלים כמו שכתבת פה. השואה אומרת לך משהו? אז בפעם הבאה שיש לך איוזהי הודעה מגעילה, מפלה, גזענית ודוחה כמו זאת, כדאי שפשוט תחזור לעתיד.

LuNaTiC

New member
רייט.

נכון שכשאתם יורדים על מישהו אז אתם קוראים לו הומו. אמ.. תמיד חשבתי שאני היחידה שחושבת שזה ממממממש לא בסדר.. בלה! אנשים... וואט אבאוט קצת סובלנות? עכשיו, בקשר לבאקסטריט בויז נגיד... מה זה השטות הזאת? חלקם נשואים או עם חברות... אתם חושבים שלפי התנהגות אתם יכולים לקבוע מה הנטיות המיניות של מישהו? ואין שום דבר רע או דפוק באיך שהם מציגים את עצמם. ואני לא ממש רוצה לשמוע את המילה הומו בהקשרים כאלה יותר בפורום. זאת אומרת, של קללות. כי זה בכלל לא מה שזה. ותודה אנה שהעלית את הנושא! -ענבל, לא מתה על פופ אבל חורגת במקרה של הבאקסטריט!-

Marty McFly

New member
תגובה :

באמת יותר מידי דיברתי שטויות, כנראה בגלל שהייתי עייף... אבל לא נורא - ולא אמרתי שבאקסטריט בויז הומואים. אמרתי שבקשר אליהם אני לא בטוח, ולא נראה לי, ואולי חלקם. ועדיין אני לא אוהב את ווסטלייף. ופייב הם בסדר. דניאל

המפי...

אני לא אוהבת פופ (חוץ מאיזה שיר שבטעות הורדתי מנפסטר ונדבקתי אליו....הוא גם לא יפה במיוחד...המפ...) ובלה בלה...ואני לא סובלת את ווסטלייף {כל השירים שלהם נשמעים אותו הדבר, לכל הרוחות!!! ארג....! וסתם שאלה: למה הנושא היחידי שכותבים עליו הוא אהבה בלה בלה? אין נושאים אחרים בעולם...!? לא קשור....אני יעצור את עצמי. כן. יופי.} גם את בקסטריט בויז אני לא מחבבת {*מסתכלת לצדדים, מקווה שחברות שלה לא רואות אותה...*} אבל הם עדיפים על ווסטלייף...המ...איך הגענו לדיון הזה...? -ליאת-

Hermione

New member
גיחי גיחי (צחוק של פסיכי)

אולי זה לא, אבל מה דעתך על מישהי שחושבת שגם הבאקסטריט בויז וגם ווסטלייף וגם פייב וגם כל שאר הלהקות בנים/ילדות האחרות דפוקות לחלוטין?! איי הייט פופ! *אנה* לד זפלין רולז!!!!!

MadonnaFan

New member
חה חה חה *צחוק מרושע ביותר*

למדונה כן יש םורום! כן! כן! תקנאו! אני מנהלת אותו- ואני אוהבת את מדונה! כן מווהההאאהה @מעין@ שהולכת לישון! אני מפסידה שעות שינה בגללכם חבורת חשופיות מקורננות שלא מתייחסות לזה שאני צריכה לקום מוקדם כדי ללמוד מתימטיקה לא! למה אמרתי את המילה הנוראה הזאת *רועדת*. זהו. מעכשיו אומרים אתם-יודעים-מה במקום להגיד את השם הנורא שאמרתי קודם.

roiy :)

New member
מכור שכמותי

חחחח...גם אני כל הזמן רק קורא הארי פוטר...גמרתי את כל הספרים! וגם אצלי..כל המורים שלי בביה"ס דומים למורים בהוגוורטס! טבע-טיפול בחיות פלא גאגרפיה-ממש אין לי מושג תנ"ך-היסטורית הקסם ספורט-חוקי קווידיץ´ ותעופה לחשים-אין לי מושג חח..ויש עוד מקצועות שהפכתי אותם למקצועות בהוגוורטס כל הזכויות שמורות לרועי © חחח..

רחלי!

New member
יום ממוצע שלי

קמה בצהריים (כן...), רואה טלוויזיה, קוראת הארי פוטר, אוכלת, חושבת על הארי פוטר, חושבת על הארי פוטר, מדברת על הארי פוטר, מברברת על הארי פוטר, גולשת באינטרנט גם המון על הארי פוטר, רואה טלוויזיה, כותבת את הפאנפיק שלי על הארי פוטר, קוראת ד"ס שעל הארי פוטר, הולכת לישון וחולמת על הארי פוטר
טוב, אולי קצת הגזמתי, אבל זה העיקרון...

Prongs

New member
לי זה ככה, רק קצת יותר....

לא "קצת" זו לא מילה מספיקה לתאר את זה... "הרבה" נשמע יותר טוב. כן. הרבה יותר. לא, עדיין חסר משהו.... אני פשוט אוסיף עוד אחד. הרבה הרבה יותר. that´s more like it!

Prongs

New member
על האובססיה שלי.

היא יותר רצינית ממה שתואר כאן. Professor Prongs J. Potter

LuNaTiC

New member
אר, אני נאלצת להסכים איתך.

האובססיה שלי חמורה מאוד. וזה מעבר ללקרוא את הספרים כל הזמן. כי את זה אני דווקא לא עושה. זה הרבה יותר מזה. אבל... שיהיה, מי אמר שזה רע? (אוקיי אז אובססיה חמורה זה רע. אבל מי אמר שזה מזיק? שוב, שאלה מטומטמת. שוב, ענבל מדברת לעצמה. בלה) -ענבל, הולכת לקולג´-

Hermione

New member
בהחלט....

גם אני. אני לא קוראת כל הזמן את הספרים, וזה כי אני כבר יודעת אותם בעל פה... סתם. אבל האובססיה שלי זה משהו חולני. באמת חולני. -אנה, שלא הולכת לקולג´, אלא נשארת בבית ושומעת את הרולינג סטונס. שוב. החיים שלי עצובים. ג´סט לייק אה רולינג סטון...-

*נאנחת בהקלה*

חשבתי שרק אני כזו... למרות שה"פ כבר די הפסקתי לקרא כי יש לי הצפה של ספרי עולם הדיסק בבית שאני חייבת לגמור ^_^ אבל בקשר להשוואת המורים...ידעתי שיש עוד כאלה מופרעים אבל לא ידעתי כמה פורומיסטים כאלה יש...פיוו...זה סימן מעודד...! ברצינות, המורים אצלינו ממש דומים... יש אצלינו פליטיק מושלם...^^ -ליאת-

למעלה