יום בחייה של מכורה...

HarryPotterGirl

New member
יום בחייה של מכורה...

יש לי סיפור קצרצר לספר לכם: ככה עובר עליי יום לימודים סטנדרטי- אני קמה בשעה שבע וחצי בבוקר, מתלבשת ומתיישבת לקרוא הארי פוטר! אני הולכת לבית ספר בשעה שמונה, מגיעה עשר דקות לפני הזמן, נכנסת לכיתה ומתיישבת.... לקרוא הארי פוטר. בזמן השיעורים אני כותבת מה שצריך חצי אוזן מקשיבה וחצי אוזן חושבת על.... הארי פוטר. המורה לתנ"ך היא המקבילה לפרופסור בינס והמורה לגיאוגרפיה הוא המקביל לפרופסור סנייפ!!! והכל מתחיל ב... הארי פוטר. אני מגיעה הבייתה בשתיים וחצי- אחרי התוכניות שיש שאני אוהבת ב- TV אני מתיישבת לקרוא.... הארי פוטר. לפני השינה-דיסק של באקסטריט בויז ברקע ואני קוראת.... הארי פוטר. וככה אני קמה אחרי הלילה, והכל חוזר. כל ספר קראתי גם באנגלית וגם בעברית ה-מ-ו-ן פעמים! ויש לי שאלה: האם גם לכם זה ככה???? צ´או, קים. (מכורה בטירוף!)

מכורה שכמוני!

אני מבינה אותך... כל המורים שלי הם כמו המורים בהגוורטס.. למשל-יש לי מורה שממש אבל ממש מתנהגת וגם נראית כמו סיביל טרלוני.. מה שכן-אני חולה אבל מכורה, אבל משועבדת להארי פוטר.. ואני לא מתכוונת לצאת.. או להפסיק..

טרגדיה למין האנושי..

אתם מבינים-אני לא יכולה להפסיק. אבל הנה הזמן לשאלה הנוראה מכל- מה היה קורה אם הארי פוטר לא היה קיים?? מה היה קורה? האמת-שכלום. כי לא היינו יודעים שיש כזה דבר.. אבל אם זה היה קורה[חס וחלילה, טפו טפו טפו
] זאת הייתה טרגדיה למין האנושי.. גם אתם חושבים כמוני?

S.tal

New member
ברור שאני חושבת כמוך...

וזו בהחלט הייתה טרגדיה למין האנושי... וחוץ מזה כולם פה מכורים כבדים..., וכולם יזדהו איתך..., כולל אני...! טל, t@l

Marty McFly

New member
כן, גם אני מכור!

וחברים שלי כל הזמן צוחקים עלי, זה עצוב מאוד! אבל לא אכפת לי מהם, שיזדיינו... הארי שולט - ואני מכור!

P. Patil

New member
חברות שלי

חוץ מאחת, בכלל לא קוראות את זה. אוף! אין מישהו להחליף איתו חוויות...

Marty McFly

New member
כאילו, גם חברים שלי קראו אותם

אבל אני היחיד שמדבר כמו מפגר כל הזמן. וגם אתמול, היינו פשוט שפוכים מעייפות אני וכמה ועוד שני אנשים ועוד שתי בנות, ומרוב המסטוליות, לקחתי כזה עיפרון לעיניים, וציירתי צלקת בצורת ברק על המצח... זה כל כך עצוב!!

LuNaTiC

New member
חחחחח טווווב

גם חברות שלי קראו את זה ועוד אנשים שאני מכירה. אבל אני חושבת שאני הכי אובססיבית. אנשים מתחילים להתרחק ממני כשאני מתחילה עם השטויות שלי. בלה להם!

PopPy

New member
הממ...

יש עוד שניים שקראו את זה אצלי בכיתה (רק שניים! או דה שיים!) וחברה הכי טובה שלי (שבכלל לא בביצפר שלי) קראה גם את הראשון ובכלל לא התלהבה והיא כל הזמן משבשבת את השמות והכל.. אצלנו בשיכבה די צוחקים עלי שאני בכלל קוראת את זה שלא נדבר על זה שאני מכורה... כשאנשים רואים את המחשב שלי שהוא קסום למהדרין הם לא קולטים מה אני רוצה מהחיים שלהם.. כשהם רואים את השלטים על הדלת של החדר שלי (אני צריכה להראות לכם את זה בהזדמנות... ) הם לא קולטים מה יש לי, כשהם רואים אותי עורכת רשימות השוואה מגניבות כאלה של התלמידים בשיכבה שלי ושל המורים לעומת HP הם חושבים שירדתי מהפסים... וכל הזמן עושים לי "אתי סתכלי הנה הארי פוטר!"... בעע.. בקיצור באסה... השני שקרא את הספרים (הוא בשלישי למיטב ידיעתי) דווקא מפתח סימנים שהוא מאוד מחבב את הסידרה והוא די מדבר על זה ושאל אותי שאלות והכל אבל הוא לא בדיוק הטיפוס שיהיה נחמד לדבר איתו ככה סתם כי הוא די קרציה... בקיצור - באסה רצינית.. |S| פופי |S|

Marty McFly

New member
האמתי, אני גרמתי

ללפחות 3 אנשים בכיתה שלי לקרוא את הספרים... אבל אני יודע שיש בערך עוד שניים שלושה בכיתה שלי ככה שיוצא בערך 7 אנשים בכיתה שלי

HarryPotterGirl

New member
חברות שלי קוראות.

חברה אחת שלי קוראת כרגע אבל אין לה זמן אז היא רק בספר השני, יש לי עוד חברה שקוראת יחד איתי (כאילו באותו הזמן) את הספרים ושתינו ממש מכורות לזה, אבל לצערי הרב אני יותר. חוץ מזה, לפעמים אני מדברת בצ´ט לא בתור דמות מהארי פוטר אלא בתור פליפר ואז אני תמיד שואלת אנשים אם הם אוהבים/קראו הארי פוטר, אם הם עונים שכן אז אנחנו מתחילים לדבר על זה, אם חס וחלילה לא אז אני אומרת להם שיקראו ומהר כי הם ממש מפסידים. מתוך כל האנשים שאמרתי להם את זה, חמישה (שזה רוב) כבר סיימו את הרביעי והתמכרו לזה, אולי לא כמוני אבל נגיד שהתמכרו. צ´או, קים.

אצלי בכיתה-

אני הייתי בין הראשונים שקראו הארי פוטר, ועכשיו איזה חצי כיתה קראו הארי פוטר את כל ארבעת הספרים(אולי בגלל שעברתי לחטיבה? לא משנה...). בקיצר, אני הכי מכור בכיתה למרות שיש אצלנו דובר אנגלית אחד שהוא מכור כמעט כמוני אז יוצא לי לדבר איתו על הארי פוטר... s@me @ne

אצלי...המפ...

אני הייתי הראשונה שקראה את זה, אח"כ גיליתי שעוד מישהי קראה ואז כולם התחילו לקרא... אני הכי מכורה בכיתה, כמובן (יש לי תמונות ה"פ בלוקר...אבל הן יתחלפו עכשיוץ....) עם עוד חברה שלי שעכשיו עוברת בצפר *sobs* =אנחה= טוב...... -ליאת-

S.tal

New member
לי בכיתה..

למרות שרוב הכיתה שלי מוזרה, רובם קוראים הארי פוטר. וכמובן שזה הדבר הכי נורמלי בהם, ובעצם זה הפרט שהופך אותם לבני אדם ולא ליצורים. ויש עדיין ילדים שקוראים בהפסקות שוב ושוב את הארי... וגם אני מעדיפה את BSB (קיצור טוב...) מאשר את הווסטלייף המעצבנים שמנסים לחקות את בויזון! טל, t@l

רחלי!

New member
אצלי

אף אחד לא קרא חוץ מאחת ואידיוט, אז זה לא בדיוק שיחת היום (מאיפה הוצאתי לעזאזל את הביטוי הזה?)... לדוגמה בפורים כשמישהו התחפש להארי פוטר אף אחד לא הבין מה עובר עליו (מסכן). אני כל כך מקנאה באנשים פה שאצלהם כולם מטורפים על ה" בביצפר!

Hermione

New member
וורט אבר...

גם אצלי בכיתה קראו די הרבה אנשים, אבל הם לא מכורים כמוני, והם מבטאים שמות לא נכון, והם לא מעודכנים בקשר לכלום, ואני תמיד צריכה לספר להם... מעצבן. והחברות היותר קרובות שלי קראו, וממש אוהבת את זה, אבל גם הן לא מתעדכנות, ובסוף יוצא שאני מדברת על זה יותר מדי, ואז הן כועסות עלי, ואי צריכה להיות קורבן לתיאור המפורט של המכתבה של סבתא שלהן, לדוגמא... האו באסה

idit potter

New member
אני מכורה! ../images/Emo41.gif

וגם אף אחת מהחברות שלי אפילו לא קראה את הספר חוץ מאחת שהספר אצלה עכשיו... הייתי מעוד עצובה וחשבתי שאני לבד בעולם עד שגיליתי את כל האתרים בנט! ואז הבנתי שאני לא לבד... אבל זה די מוציא את הכיף... כי, לפחות אני... מחשיבה את הספרים כהספרים שלי! ורק שלי! לא של אף אחד אחר!!! ואחרי שגיליתי שיש עוד אנשים שחושבים שהספר שלהם זה די מאכזב... כאילו מנפץ אשליה, שעוד אנשים מחשיבים אותם כשלהם! עוד מישהו כמוני?! או שאני לבד בעולם?

למעלה