יום איכות הסביבה העולמי יצוין מחר

ברק 188

New member
יום איכות הסביבה העולמי יצוין מחר

הוא כמובן יום חמישי 5.6.08 בסימן ובקריאה אישית לשבור את ההרגלים הישנים ולהצטרף להצלת הכדור. עי כך שנבין שיש בידנו ואזרחי העולם העכשווי את הכוח וההיגיון ל למודעות לנושאים כמו חיסכון במים, חיסכון בחשמל, צריכה נבונה, מחיזור פסולת, ושימוש מושכל בתחבורה - נוכל לצמצם באופן משמעותי את הפגיעה בסביבה, ובסופו של דבר הרווח יהיה כולו שלנו! אז... את שומעת אילנה יאללה בקשר למה שכתבת... חשמל אישי לכול אחד מערכות סולריות וכייף ונכון ש... מאתמול מותר לכול אזרח להתקין בביתו מערכת פרטית אפילו למכור לחברת חשמל עודפים ב ש"ח לקו"ש המחיר כעת בזיל'הזול החל מ7.000 -10.000 דולר ירוקים למערכת ביתית להשת'% 100 בחסכון . תרומתי צילמתי עמוד חשמל מתיפייף בנוף
ולסיום כנגד כול אשפה מזהמת... אפתח בחגיגות אסיף לכם ב-רק טוב לקראת חג השבעות ההולך וקרב במהירות "ספיד" .

יום חשוב מכל

וטוב שציינת זאת ברקלה. חשוב שכולנו נעשה מעשה, איש איש ויכולתו ומעשיו, להצלת הכדור עליו אנו נמצאים
רק טוב!!!

rtho784

New member
ללכת לסופר עם סלים,להפחית את כמות שקיות ....

הניילון שלא מתכלות וסותמות את כדור הארץ. לשים את בקבוקי הפלסטיק במתקנים למחזור. כמו כן את הנייר והקרטון. פעולות פשוטות שכל אחד מאיתנו יכול לעשות ולתרום לשיפור איכות הסביבה.

ניקו 45

New member
ברשותך ואיתך הסליחה 188 ../images/Emo222.gif

ואני מדגיש שזו ע"פ דעתי הפרטית בלבד . אני מאוד סקפטי שיושבי התבל יעשו משהו משמעותי לשינוי המגמה של "הכחדת" כדוה"א . אולי בשוליים של השוליים יתגייסו יושבי זה הכדור ויעשו מעשה . כי אני טוען (ושוב ע"פ דעתי) שעולם כמנהגו נוהג . יד אחת לוחצת את ידו של אל גור והיד השניה בונה עוד תחנת כוח על פחם באשקלון . אף אחד לא יצמצם ולו כזית את הנסיעה ברכב הפרטי שלו בעבור הצלת היקום . וכן הלאה וכן הלאה .... ומי שחושב ששקיות הניילון בסופר ימנעו את הפשרת הקרחונים בקוטב אז ... שיבושם לו . ואני מכפ'ת לי .... המבול אחרי
(וזה היה מבודח ולא ברצינות )

ניקו 45

New member
ומי יסביר לי מי והכיצד ? ../images/Emo12.gif

עליית מי הים כתוצאה מהפשרת השלגים/הקרחונים החלה עוד לפני מאות ואלפים בשנים . עוד טרם החל משבר האנרגיה . וכעובדה : נמלים רבים שהיו לפני מאות ואלפי שנים לחופי הימים מצויים היום עמוק עמוק תחת מיימי הימים והאוקיאנוסים . לדוגמא : נמל קיסריה הקדום ... איפה הוא וממתי הוא קבור עמוק בים ? עוד לפני המצאת הרכבת והמכונית . ויש עוד המוןןןןןןןןן דוגמאות לכך . ואם נרחיק לכת עמוק עמוק אל העבר הפרה היסטורי שלנו אזי בוודאות יודעים שהיה עידן הקרח שלאחריו החל להתחמם מאוד כדוה"א שגרם להפשרת הקרחונים ואף ליובש קיצוני (מאוחר יותר ) שהביא להכחדת הדינוזאורים דאז .. (ודובי הקוטב דהיום ) כך שע"פ דעתי היקום מתנהג ומתנהל במחזוריות של כפור קיצוני אל .... חום קיצוני וחוזר חלילה . ועוד רגע יגיע קפיטן אלונדלי ויספר לכם ש... הים השחור למעשה בתקופה קדומה היה ... ימה . מנותקת לחלוטין מימת מרמרה ומהים התיכון . (יש המתארים את הגלישה מהבוספורוס אל הים השחור כמפל ענק פי כמה וכמה ממפלי הניאגרה ) והתחממות כדוה"א אז בעולם הקדום גרמה להפשרת קרחונים אשר בקצב מהיר הגביהה את מפלס הים התיכון ובהמשך את ימת מרמרה אשר בבת אחת התנקזה אל ימת הים השחור והעלתה את מפלסה במאות מטרים . ממצאים מוכיחים שחלקים נרחבים מהישוב הקדום של ממלכת הכוזרים קבורים עמוק עמוק תחת מי הים השחור . וכל זה קרה לפני כ-1000 שנים שזה פסיק בהיסטורה של היקום . עוד הרבה הרבה לפני שגילו את הנפט . אז בבקשה .... שלא יעבדו עליכם ושלא יפחידו אתכם . זו דרכו של עולם ובינתיים אני אשיר ולעולם לא אפסיק לשיר ... איתך זו הזריחה שמאירה את היקום ... איתך ובלעדייך זה להיות ולחדול....

ברק 188

New member
יסלחו לי כולם שאני לא פה היום

ויש לי פה על כמה דברים להגיב כול היום הייתי עסוק בתיקון העולם הנפלא שלנו ולעת ערב שחזרתי הביתה נרדמתי קלות וכבר זז לכוון כפר יונה... איזה ישוב אחרי זה ליום הולדת של הדוד של ברקית החוגג שבעים אחזור אולי בשעות מאחרות של הלילה ואם לא מבטיח.... מחר .

ניקו 45

New member
חחח../images/Emo6.gifלהסביר מה זה קונגו 188 לאשה ?

הרגת אותי עכשיו ... ובכן להלן ההסבר המלומד ע"פ בקשתו של 188 : קונגו (ואין הכוונה למדינת קונגו ) הינו פטיש אוויר או חשמל ענקקקקק החוצב בבטון מזויין או ואף בסלע איתן . פעולת החציבה מלווה ב"דפיקה" תוך כדי רטט ע"מ להעצים את פעולת החציבה והפילוח של הגוף הקשיח . להמחשה : בסרט תעלת בלאומילך רואים אנו את בומבה צור ז"ל קודח ומפלח את רחובות תל אביב ויוצר .... תעלה . כל גבר עלי אדמות היה שמח לו היה לו כלי שכזה כדוגמת ה.... "קונגו"

למעלה