יום אחרון....

Ecc18C

New member
יום אחרון....

זהו היום האחרון שלנו לטירונות... איך אתם מבלים ביום אזה??? אני אישית מודד את הגעטקס שלי, אני נראה זוועה, כמו איזה רקדן בלט... אפילו אחותי הקטנה צחקה עלי....

bodas18

New member
שיהיה בהצלחה!!!

אנחנו מצפים לדיווח שוטף, כשתוכלו
, על המתרחש שם. אגב, קחו ציוד ל- 14 יום כי יש טרנד חדש בזמן האחרון להשאיר שבת ראשונה... לא ברור למה אבל יש. נקווה שלא
בהצלחה לכם! אל תסבלו יותר מדי, תזכרו שהכל הצגה וזהו.

Hawk17

New member
הי בודס. הידעת?!

הי בודס. הידעת?! אנחנו האביבניקים היחידים שעושים טירונות עם החורפניקים.

J3di

New member
יהיה טרנסים האוסים בלאגנים מסיבהה

או שלא חחחח תגידו כל האנשים מסביבות חיפה באים ללשכת גיוס חיפה ? אגב, אל תדאג גבר, תשים געטקס זה מחמם למי איכפת איך אתה נראה, אין שם בנות, אולי רק המשקיות ואיזה מפקדת או 2 אבל הם רואות אותך עם מדים אז אין בעיה. יהיה בסדר

תגיד,j3di...

דבר ראשון-איך קוראים לך?(סלח לי על הבורות...
). דבר שני,מתי אנחנו צריכים להיות שם? 7:30? פייד!

J3di

New member
נתראה שם

שמי הוא לירן, וצריך להיות שם ב7:30 לפי הצו לפחות, אל תביא יותר מידי דברים
ותביא את הצו איתך (רשום שצריך, אולי זה סתם בולשיט אבל עדיף להביא..) מצטער שלא השתתפתי בשירשור התמונות, הייתי אמור ללכת לחבר שלי במהלך השבוע שיש לו מצלמת אינטרנט אבל היא לא עובדת משום מה... לא נורא אני אנסה לזהות אותך בבלאגן שם ולהגיד שלום
גם לאבישי המתגייס (אתה גר בטיבעון זה אומר שנראה אותך בלישכת גיוס חיפה ?) וגם לאהרון adr100 (זה יהיה רק בבקום, גינות שמורון זה במרכז אישפהו נכון?)

להביא את צו הגיוס? מממ...

אם היה לי אותו הייתי מביא
האמא החכמה שלי איבדה אותו(איזה כיף שיש את אמא כדי תמיד להאשים אותה..). אז ניפגש שם ואני מקווה שתהיה לכולנו טירונות מהנה ככל האפשר. פייד!

נתראה ונהנה

כן גם אותי תראו בלשכת גיוס חיפה מה זה לא להביא יותר מדי דברים? כבר יש לי תי מפוצץ ולא מוצאת חן בעיני השמועה שבודס18 השמיע כאן בקשר לשבת ראשונה

גם בעיני לא,אבל...

זה בודס,הוא נציג המדור,אי אפשר להאמין להבטחות/"השערות" שלהם... פייד!

bodas18

New member
לא לכעוס ולא להתעצבן

אבל גם ידיד שלי בקורס טיס וגם ידידה אחרת בטירונות של קורס פיענות תצ"א נשארו שבת ראשונה. לעומת זאת ידידה אחרת לא נשארה שבת בטוענה של הצבא שאין מספיק תקציבים להשאיר את הטירוניות שבת..... הבעיה היא שזה היה לפני 5 חודשים
קיצור - תכין את עצמך מראש לזה... ואני דווקא חושב שזה יותר טוב. הייתי מעדיף להישאר שבת ראשונה... כי ככה, כשתצא בשבת אחרי זה תדע שנשארו לך רק עוד שבועיים ולא שלושה... העניין המנטאלי כאן הוא מכריע... אל תדאג... יהיה בסדר.

J3di

New member
לא יודע...

אמרו לי ששבוע ראשון יחסית קשה, מבחינת הסתגלות/יחס אז אני אישית מעדיף לצאת ככה לפחות לראות בית... יאללה יהיה טוב

למעלה