יום אהבה שמח

יום אהבה שמח

יום אהבה שמח לכולם תעשו הרבה אהבה ושאהיה לכם הרבה אושר רינתוש

יום משפחה שמח

ובהזדמנות זו - איך אתם חוגגים? נשארתם ביום האם או שהפכתם זאת ליום המשפחה? אני החלטתי להודות לאמא שלי על מה שהיא עושה למעני כאם. (למרות שלאבא שלי יש השתתפות משמעותית בחיים, אבל אני מרגישה שאמא שלי יותר צריכה את היחס ומבן הזוג היא כבר מזמן ויתרה על מחוות רומנטיות, אז לפחות יחס מהילדים) לגבי המשפחה האחרת - אישי והילד - אין לי בעיה שזה יהיה יום משפחה, הבעיה שאם אני לא אכניס לזה תוכן - אף אחד לא יכניס לזה תוכן. אז איך מילאתם את היום הזה בתוכן?

maybesure

New member
אני הולכת לעבוד

עד 19:00 בערב. יום מפוצל היום
לא יהיה מתי לחגוג.

האמת שהשנה החלטתי לא לחגוג...

חגגנו בביה"ס ביום שישי עם התלמידים וההורים שלהם, אבל החלטתי השנה לא לקנות זר פרחים לאמא שלי כי תמיד אבא שלי מעקם את האף כי זה כאילו רק למענה (מה לעשות, בקטע הזה אני מיושנת ומתייחסת לזה כיום האם) ואמא שלי מתעצבנת תמיד על הבזבוז... חשבתי אולי להכין משהו אבל מאוחר מידי לזה ואני מרגישה לא טוב...

ק א סי

New member
ואני מוחה כשכל שנה על שלקחו לי

את יום האם
עד שנהייתי אמא גנבו לי אותו? שיעשו גם יום האב אבל אני רוצה את החג שלי בחזרה ! ואנחנו לא חוגגים. מקווה שכשהילדים יגדלו הם ייזמו משהו.

Netta79

New member
../images/Emo67.gif שכחתי !!!!!

איזה באסה ... לאמא שלי היום הזה ממש חשוב ... למישהו יש רעיונות? תודה שהזכרת לי ...

dance of life

New member
חצי שעה לפני הסוף

את מבקשת רעיונות?
חחחחח הרסת אותי
אני חושבת שאף פעם לא מאוחר מדי. תחזרי מחר עם פרחים/מתנה/שניהם (או מה שזה לא יהיה שיעשה לה טוב על הלב) ותגידי "סליחה, אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם, נכון?" אולי היום היא קצת התאכזבה, אבל בטח מחר היא כבר תשכח לך לגמרי
אני גם כל שנה ממש משקיעה (למרות שאמא שלי פולניה מהסוג של "אל תביאי כלום! לא צריך כלום!") אני תמיד שולחת פרחים וקונה מתנה ומסדרת את הבית וכו' וכו'. השנה לצערי הייתי כל כך שקועה בעבודה שבכלל לא ידעתי עד הצהריים שזה יום האם... אצתי רצתי אחרי העבודה וקניתי לה 3 זוגות עגילים

למעלה